וולוו FM: הבטחה ל-100% זמינות עם חוזה הזהב

זמן פעולה תקינה של 100% – זו ההבטחה שלנו

עיצוב מתקדם, רכיבים באיכות הגבוהה ביותר, שירות מעולה ורשת תמיכה נרחבת. בתוספת טכנולוגיית הטלמטיקה וחוזה השירות החדש של וולוו, מובטחת לך זמן פעולה תקינה של 100%. פירוש הדבר הוא שהמשאית שלך תהיה תמיד זמינה כאשר אתה צריך אותה. ואם לא, נספק לך משאית אחרת או פיצוי כספי.

הגדל את הזמינות
telematics

TELEMATICS GATEWAY – המכונאי שמצטרף לנסיעה

טכנולוגיה חכמה זו מאפשרת למוסך לראות מידע על המנוע, הקילומטרז' וצריכת הדלק. המכונאים יכולים גם לראות קודי תקלה אבחוניים ולנטר את המצב של רכיבים חיוניים (רפידות בלמים, מצמד, מצבר וכולי). ניטור שכזה מפחית את העצירות הלא מתוכננות. כך גם המוסך מוכן לגמרי לקראתך כשאתה מגיע אליו, ואתה יכול לחזור לכביש תוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

שירות הדרכים של וולוו: זמין בלחיצת כפתור

Volvo Action Service On-Call – פשוט לחץ על הלחצן

עצירה בלתי מתוכננת באמצע שום מקום? לחץ על הלחצן של VAS On-Call ותתחבר למוקדן הדובר את שפתך (המשאית בודקת את האזרחות של הכרטיס בטכוגרף הדיגיטלי). המוקדן ידע את מיקומך המדויק ואת מספר הזיהוי של השלדה שלך ויוכל למסור קודי תקלה אבחוניים למכונאי. הירגע, העזרה כבר בדרך.

קבל לחצן VAS
וולוו FM עם תכונת הבטיחות החדשנית

פחות תאונות. יותר זמינות זמן פעולה תקינה.

בטיחות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. היא קיימת בדי אן איי שלנו. והיא מהווה שיקול מרכזי בעת התכנון של כל אחת מהמשאיות של וולוו. ככל שייקלעו לפחות תאונות, כך יוכלו המשאית – והנהג – לבלות יותר זמן על הכביש. מאפייני הבטיחות החדשניים של וולוו FM מגנים על המשאית, על הנהג ועל האנשים האחרים בכבישים.

מאפייני בטיחות היכולים להציל חיים
מצא את היבואן המקומי שלך

רוצה לקבל 100% זמינות זמן פעולה תקינה?

הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' מכיר היטב את נושא הגדלת זמן הפעולה התקינה. בקר אצלו או התקשר אליו.

מצא את היבואן המקומי שלך