ההיגוי הדינמי של וולוו מפחית את המתח בצוואר, בגב ובכתפיים של הנהג - עד 85%.

ההיגוי הדינמי של וולוו

מהפך של ממש בצורת הנהיגה. יציבות כמו של רכבת על הפסים במהירויות גבוהות. שליטה ללא מאמץ במהירויות נמוכות. דיוק מושלם בנסיעה לאחור. ההיגוי הדינמי של וולוו מגביר את כוח ההיגוי בשיעור של עד 85% - ומפחית בצורה משמעותית את המתח בצוואר, בגב ובכתפיים.

ההיגוי הדינמי של וולוו
ההיגוי הדינמי של וולוו

I-Shift – תיבת ההילוכים החכמה ביותר בעולם

תיבת ההילוכים הפשוטה, המהימנה והיעילה ביותר, I-Shift, חוללה מהפכה בתחום המשאיות. הנהגים אוהבים אותה משום שאין בה מצמד כבד, אין בה ידית שצריך להיאבק איתה וכל החלפת הילוכים מתבצעת בתזמון מושלם. היא גם חוסכת עד 5% בתצרוכת הדלק, ולכן חברות התפעול אוהבות אותה גם כן.

עבור ל-I-Shift
וולוו FM החדשה מאפשרת יכולת העמסה גדולה יותר

במשך הזמן, המון משאיות עלו במשקל. אך לא המשאית הזו. תוכנית מיטוב המשקל שלנו הורידה 75 קילוגרמים מוולוו FM – מבלי להתפשר על אף אחת מהיכולות, משום שהתוכנית מותאמת למשימות שכל משאית מבצעת.

כאשר המשקל הכולל של המשאית מתקרב ל-18 טון, קילו אחד נוסף בגרור מוריד שלושה קילו מהמטען, עקב הצורך לאזן עם משקל נגדי. המשמעות היא שאובדן המשקל של וולוו FM מוסיף פוטנציאל גדול פי שלושה ליכולת ההעמסה – תוספת של 225 קילוגרמים. התוצאה היא שיפור של הפרודוקטיביות שלך. כל הובלה תהיה רווחית יותר.

סביבת הנהיגה המושלמת של וולוו FM החדשה

הסביבה המושלמת – לעבודה ולמנוחה

מהרגע שבו אתה מטפס לתוך תא הנהג של וולוו FM (באמצעות מדרגת הכניסה הנמוכה במיוחד) ועד לרגע שבו אתה מסיים את המשמרת, כל פרט ופרט מיועד לשיפור הפרודוקטיביות שלך בדרכים. ולשיפור הנוחות שלך בסוף היום.

מבט על פנים תא הנהג
מערכת Dynafleet עוזרת להגדיל את הפרודוקטיביות

Dynafleet – פעל בפרודוקטיביות מרבית

מיקומים, מטענים ורמות. זמני נהג. דוחות פליטה. צריכת דלק. מערכת Dynafleet מספקת נתונים בזמן אמת על כל משאית שבבעלותך – וכך עוזרת לך להגיע לפרודוקטיביות מרבית ולקבל החלטות רווחיות יותר.

גלה את Dynaflee
מצא את היבואן המקומי שלך

הגברת הפרודוקטיביות

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'. כך תוכל להפיק את המרב מכל קילומטר.

מצא את היבואן המקומי שלך