מנועי הדיזל החסכוניים בדלק של וולוו בתקן Euro 6

המנועים החסכוניים ביותר שלנו

מגוון המנועים שלנו תוכננו בקפידה לחיסכון בדלק, מבלי להתפשר על הביצועים. מיטבנו את גיאומטריית תא הבעירה. בנינו יחידות מזרק אנכיות הממוקמות במרכז. הגדלנו את יחס מילוי הדלק...

אנחנו יכולים לדבר שעות על ההישגים הטכניים שלנו. מה שחשוב ביותר בחידושים האלה הוא ההבדל מבחינת השורה התחתונה שלך. וגם התועלת לסביבה.

הכר את המנועים שלנו
תיבת ההילוכים החסכונית בדלק I-Shift

I-Shift – פשוט, אמין וחסכוני מאוד בדלק

מערכת I-Shift ממטבת את הביצועים והיעילות על ידי ניטור מסת המשאית, שיפוע הכביש, מהירות המשאית וההאצה וביצוע התגובה המתאימה. היא מפחיתה את תצרוכת הדלק עד כ-5% בהשוואה לתיבת הילוכים ידנית. בנוסף, בשילוב עם טכנולוגיית המומנטום I-Roll, תוכל לחסוך עד 7%. בנוסף, המערכת קלה לשימוש.

נעים להכיר: I-Shift
מערכת I-See יכולה להפחית את צריכת הדלק עד 5%

I-See – ראה כיצד חשבונות הדלק קטנים

במהלך הנהיגה, מערכת I-see משתמשת במידע על שיפוע הכביש כדי לנהל את המהירות והחלפת ההילוכים בצורה החסכונית ביותר בדלק. על ידי ניצול האנרגיה הקינטית של המשאית, המערכת יכולה להפחית את צריכת הדלק בעד 5%.

הצמיגים הנכונים וגלגלים מיושרים היטב יכולים לחסוך דלק

ישר את הגלגלים. הגדל את החיסכון

שימוש בצמיגים הנכונים עם לחץ האוויר הנכון והיישור המתאים של הגלגלים והסרנים יכול להפחית את צריכת הדלק בעד 14%. המחקרים שלנו ברחבי אירופה מראים ששתיים מתוך שלוש משאיות נוסעות עם סרנים וגלגלים שאינם מיושרים כראוי. לכן, ניתן להגיע להישגים מרשימים כתוצאה ממאמץ קטן מאוד.

Fuel Advice תומך בחיסכון בדלק

Fuel Advice (ייעוץ דלק) - הפחתה עקבית

דאג שתמיד תשיג את יעדי צריכת הדלק שלך. תוכל לראות את צריכת הדלק הולכת ופוחתת ככל שתשפר את היעילות שלך. הירשם לשירות Fuel Advice (ייעוץ דלק), ואנו נקצה לך מאמן דלק אישי. הודות לניתוח הנתונים, הייעוץ המקצועי והתמיכה המעשית המתמשכת, תתחיל לחסוך דלק תוך זמן קצר ותשפר את ההישג משנה לשנה.

כמה תוכל לחסוך עם שירות Fuel Advice?
מערכת Dynafleet והדרכת נהגים יכולות להביא לחיסכון של עד 7% בדלק

גלה את היכולות המבוססות על נתונים

יחד, מערכת Dynafleet והדרכת נהגים יכולות להביא לחיסכון של עד 7% בדלק. 

Dynafleet – עקוב אחר יעילות הדלק שלך

הכר את המערכת החכמה שלנו לניהול צי. עקוב אחר ביצועי המשאיות והנהגים שלך בזמן אמת, והצג דירוגים של יעילות בצריכת דלק הנוצרים באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל לבצע השוואות, לזהות מגמות וליישם שינויים רווחיים שיעזרו לך לחסוך בדלק.

גלה את Dynafleet >

 

הדרכת נהגים - שינויים קטנים, חיסכון גדול

קורס הנהיגה היעילה שלנו עוזר לך להפיק את המרב מכל טיפת דלק. הקורס, המהווה חלק מתכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות', מבוסס על גישה שיטתית מוכחת היוצרת דפוסי נהיגה חסכוניים בדלק וחיסכון בר-קיימא לטווח ארוך. הקורס מספק יעילות מרבית בשילוב עם דוחות Dynafleet.

הדרכה לנהגי וולוו >

 

מערכות זרימת האוויר חוסכות בדלק ומצמצמות את הפליטות

חבילה אווירודינמית (ספוילרים)

החבילה האווירודינמית יכולה לשפר את צריכת הדלק שלך בעד 8%. היא מפחיתה את מערבולות הרוח, מצמצמת את התנגדות האוויר ומסיטה את הרוח מהגרור. בנוסף לחיסכון בדלק ובכסף, היא מפחיתה גם את פליטות דו-תחמוצת הפחמן, וכך תורמת לסביבה.

VT

להתחיל ברגל ימין

המפתח לחיסכון בדלק הוא לעלות על דרך המלך כבר בהתחלה. סוכן 'וולוו משאיות' שלך הוא מומחה לחיסכון בדלק. פנה אליו לקבלת עזרה.

מצא את היבואן המקומי שלך