שלדות שניתן לציין בקלות עבור כל משימת הובלה

עד כמה המשאית גמישה?

מאוד. ניתן למקם את מיכלי הדלק בכל אחד מהצדדים. אנחנו יכולים לשנות את מיקום תיבות הכלים, מיכלי הדלק ומיכלי ה-AdBlue. ניתן לשנות את האורך של המסגרת האחורית במרווחים של 50 מ"מ. אנחנו מציעים טווח רחב של בסיסי גלגלים. ואנחנו יכולים לבצע את כל השינויים במפעל כך שהמשאית תענה במדויק על המפרטים שלך.

עיין במערך השלדה
וולוו FM בהתאמה מלאה ישירות מהמפעל

אחריות המפעל

משאית וולוו FM שלך תהיה ייחודית. מיד לאחר ביצוע ההזמנה, המפעל ימטב את המפרטים שלה. ‏‫ליישומים מיוחדים במינם, ניתן להתאים במדויק את השלדה במפעל.‬ כל זאת תורם לשיפור האיכות וקיצור זמן האספקה, ומעניק לך אחריות מלאה יותר – חבילת וולוו המלאה.

ממשק בונה המרכבים של וולוו הופך את זה למשימה קלה

חיווט חכם

הממשק לבונה המרכב של וולוו FM מאפשר לבונה המרכב להתחבר למערכת החשמל של המשאית ולהתאים אישית את הפונקציות. בנוסף על אספקת כוח לציוד העזר, הממשק מאפשר לנהג לשלוט בציוד הן מלוח המכשירים והן מהשלט הרחוק.

מידע נוסף על ממשק בוני המרכבים
וולוו FM עם יכולת העמסה מוגברת בסרן הקדמי

חיסכון בסרנים

הגדלנו את קיבולת העומסים על הסרנים והפכנו את וולוו FM לגמישה עוד יותר. השלדה הנמוכה ותצורות הסרנים החזקות עוזרות לך למצוא את הפתרון האופטימלי – פתרון שמאפשר לך לקבל משימות שהמתחרים שלך לא יכולים לבצע, ולקבל יותר משימות מהסוג שכבר יש לך.

קישור למציאת סוכן

אפשרויות רבות כל כך

משאית וולוו FM כל כך גמישה, שתוכל לציין את המפרט שלה בדיוק כפי שתצטרך. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' יעזור לך למצוא את השילוב המתאים לך.

מצא את היבואן המקומי שלך