צפה בסרטון כדי לקבל פרטים נוספים על Telematics Gateway

המפתח נמצא ב-Telematics Gateway

אפשר למוסך להשגיח על מצב המשאית שלך – מרחוק

תכנון חכם יותר של שגרת טיפולים

עם חוזה הזהב של וולוו, הטיפולים ברכב לא פוגעים בזמינות. Telematics Gateway מעניק למוסך גישה לנתונים על המנוע, הקילומטרז', צריכת הדלק ומצב הרכיבים החיוניים בזמן שאתה נמצא בנסיעה. המשמעות היא שלא תוזמן לביצוע תחזוקה עד שהמשאית שלך אכן תזדקק לה.‬ ‏‫בנוסף, תקבל התראה על בעיות לפני שהן יורידו אותך מהכביש, וכאשר תגיע למוסך, הכול כבר יהיה מוכן לקראתך.‬ בצורה כזו, לא תבזבז זמן או כסף.‬‏‫

מאפיינים מקוונים: גישה מרחוק לטכנאים

תחזוקה קבועה, בכל מקום

יש פעולות תחזוקה שלא מצריכות ביקור במוסך. בעזרת מאפיינים מקוונים, הטכנאי יכול לגשת מרחוק לרכב שלך כדי לכייל את תצוגת צריכת הדלק, גודל מיכל הדלק (אם התקנת מיכלים נוספים) ומגבלת המהירות המועדפת עליך. ניתן אפילו לאפשר מרחוק את פעולת מחוון העומס. ‬כל מה שצריך לעשות הוא לעצור בצד הכביש לכמה דקות, כדי לאפשר לטכנאי הווירטואלי לטפל בזה.

לחצן VAS אחד מקשר אותך ישירות לסיוע המתאים לצד הדרך

עזרה יוצאת מן הכלל בכבישים

חוזה השירות החדש של וולוו כולל את שירות Volvo Action Service On Call. פשוט לחץ על לחצן VAS בלוח המחוונים של המשאית, ותחובר למרכזן הדובר בשפתך. מרכז השירות יאתר את המיקוד המדויק שלך וימצא את קודי התקלה במשאית. רכב שירות ישוגר אליך במהירות האפשרית - עם המכונאי, הכלים וחלקי החילוף הדרושים לתיקון. בלי לבזבז זמן. בלי לבזבז משאבים.

מה מיוחד בשירות הדרכים של וולוו
מצא את היבואן המקומי שלך

צא לדרך. והמשך לנסוע בבטחה

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לגלות איך תוכל להגיע ל-100% זמינות.

מצא את היבואן המקומי שלך