החל מהיום הראשון, ההיגוי הדינמי של וולוו סיפק יציבות מושלמת במהירות גבוהות ושליטה מלאה במהירויות נמוכות. הגרסה העדכנית ביותר של המערכת כוללת בתוכה כמה תכונות שימושיות במיוחד במהלך הנהיגה היומיומית. היא כוללת כעת אפשרויות רבות יותר להתאמה אישית ועוזרת לך לשמור על מיקום המשאית בכביש. היא אף יכולה להיכנס לפעולה כאשר היא מזהה שהרכב עומד להחליק או לגלוש.

ההיגוי הדינמי במהלך היום

בעזרת ההיגוי הדינמי של וולוו, נמנעות הרעידות והסטיות שמורגשות בהגה בזמן הנהיגה בכבישים משובשים. בנוסף, קל יותר לנסוע לאחור ולתמרן במקומות צרים – ההתנגדות של ההגה הופחתה בעד 70% במהירות נמוכה. כמו כן, ההגה חוזר למרכז באופן אוטומטי ברגע שהאחיזה שלך בהגה מתרופפת.

במהירויות גבוהות יותר, המשאית שומרת על הכיוון שלה בבטחה גם על משטחים משובשים או כשיש רוחות צד חזקות. הטכנולוגיה עובדת עם הגה הכוח ההידראולי של המשאית שלך ומשתמשת במנוע חשמלי מבוקר אלקטרונית ובכך היא מבצעת התאמה רציפה של הקלט מההיגוי ומספקת כוח סיבוב נוסף בעת הצורך.

פחות זמן מוקדש להתאמת ההגדרות שלך

פחות זמן מוקדש להתאמת ההגדרות שלך

בעזרת ההיגוי הדינמי של וולוו‬ תוכל במהירות לבחור את הגדרות ההיגוי שלך דרך המדריך במשאית ולהתחיל את המסע שלך. תוכל להשתמש גם באפשרות הסיוע בשמירה על הנתיב, בהתאם למקום אליו אתה נוסע, בנגיעת לחצן. סיוע בשמירה על היציבות עובד תמיד ברקע.

ההיגוי הדינמי של וולוו עם הגדרות אישיות

ההיגוי הדינמי של וולוו עם הגדרות אישיות

תכונה זו מאפשרת לך להתאים אישית את ההיגוי באמצעות תפריט ההגדרות מראש של ההיגוי הדינמי. תוכל לבחור מתוך מגוון מצבים שהוגדרו מראש או להתאים אישית את הגדרת ההיגוי באמצעות תפריט ההתאמה האישית.

ההיגוי הדינמי של וולוו עם סיוע בשמירה על היציבות

ההיגוי הדינמי של וולוו עם סיוע בשמירה על היציבות

אם המשאית שלך מחליקה אפילו במעט, ההיגוי הדינמי של וולוו, ביחד עם הסיוע בשמירה על היציבות, נכנס לפעולה ומעניק לך סיוע קל לגלגל ההגה כדי לעזור לך ליצור היגוי נגדי וכדי לייצב את הרכב. החיישנים, שממוקמים במיקומים שונים, מנטרים את מהירות הסיבוב של המשאית.

ההיגוי הדינמי של וולוו עם סיוע בשמירה על הנתיב

ההיגוי הדינמי של וולוו עם סיוע בשמירה על הנתיב

בעת נהיגה מעל 55 קמ"ש, מערכת התמיכה בשמירת הנתיב של המשאית מתחילה לפעול. המערכת מנטרת את מיקום הרכב באמצעות מצלמה. כאשר היא מזהה שקיים סיכון שתסטה מהנתיב הנוכחי, ההיגוי מופעל ומסייע לך לחזור לכיוון הנכון. אם יש צורך בסיוע נוסף, הנהג מקבל התראה באמצעות רטט קל בהגה, במקום צליל אזהרה.

נהיגה ללא מאמץ בכל מהירות

נהיגה ללא מאמץ בכל מהירות

ההיגוי הדינמי של וולוו מוודא שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב במהירויות גבוהות. ובזמן שאתה מנווט באיטיות ובזהירות, המערכת סופגת את כוח ההיגוי, לא משנה מה כובד המטען. למעשה, במקרים שכאלו תוכל לנהוג בוולוו FM בעזרת אצבע אחת.

קל עכשיו לנסוע לאחור בדיוק כמו לנסוע קדימה.

קל עכשיו לנסוע לאחור בדיוק כמו לנסוע קדימה.

הפחתנו את המאמץ הדרוש לנסיעה לאחור במשאית טעונה באופן מלא. ההיגוי הדינמי של וולוו מעניק לך דיוק והיגוי כמעט ללא מאמץ שמחזיר באופן אוטומטי את ההגה למצב ניטראלי. והודות ליציבות המסלול המשופרת, תוכל לנסוע לאחור יותר מבלי לסטות מהמסלול.

נהיגה ישרה כמו חץ בכל התנאים

נהיגה ישרה כמו חץ בכל התנאים

זוכר את תיקוני המסלול שאתה מבצע בעקבות בלימה על פני שטח לא אחידים? אין יותר צורך בהם. סטיות כתוצאה מבורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגיש בהן. ההיגוי הדינמי של וולוו אפילו מאזן את האפקט של רוחות צד חזקות. כך שתוכל לשחרר קצת את האחיזה בהגה - המשאית תשנה כיוון רק כשתרצה בכך.

נהיגה דינמית

נהיגה דינמית

ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההגדרות האישיות מעניק לך שליטה מלאה. אתה מגדיר את ההתנגדות של גלגל ההגה בהתאם להעדפות שלך ולתנאי הנהיגה. אפשר לבחור הגדרה שנקבעה מראש או להתאים אישית הגדרה חדשה. התוצאה – היא מאפשרת לך לקבל בדיוק את חוויית הנהיגה שרצית.

מניעת החלקה

מניעת החלקה

ההיגוי הדינמי של וולוו עם הסיוע בשמירה על היציבות מצמצם את הסיכון לתאונות החלקה. אם המערכת מזהה החלקה, היא מיד מוסיפה סיוע קל להגה. הסיוע עוזר לך לייצב את הרכב – לפני שבכלל הבנת שמשהו עומד לקרות.

לא סוטים מהנתיב

לא סוטים מהנתיב

ההיגוי הדינמי של וולוו עם מערכת העזר למניעת סטייה מהנתיב מצמצם את הסיכון לתאונות התהפכות ולהתנגשויות עם כלי רכב אחרים. אם המשאית מתקרבת באופן בלתי מכוון לסימוני הנתיבים, המערכת עוזרת לך לחזור לכיוון הרצוי באמצעות תמיכת היגוי עדינה. כמעט לא שמים אליה לב, אבל היא משפרת את היציבות בצורה משמעותית.

ברוך הבא לתא הנהג החדש

ברוך הבא לתא הנהג החדש

ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההיגוי החיצוני מאפשר לך להפעיל את המשאית בשלט רחוק. זה פתרון אידיאלי במקרים שבהם תנועות קצרות וחוזרות של המשאית משולבות עם עבודה מחוץ לתא הנהג. הפרודוקטיביות שלך משתפרת, וכמובן שיום העבודה שלך הופך להרבה יותר נוח.

היגוי חיצוני

מוכן לנסות נהיגה דינמית?

הרשה לנו לנתב אותך אל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי.

מצא את היבואן המקומי שלך