טכנולוגיה ייחודית

הטכנולוגיה שלנו המוגנת בפטנט משלבת הגה כוח הידראולי רגיל עם מנוע חשמלי המחובר לתיבת ההגה. על ידי קבלת קלט ממספר חיישנים, ה-ECU (יחידת בקרה חשמלית) קובעת לאן המשאית נוסעת ומה הפעולה שהנהג מתכוון לבצע. המערכת מבקרת את פעולת המנוע 2,000 פעמים בשנייה, תוך שימוש בעיקרון הנקרא "חפיפת מומנט" כדי לתקן תנועות היגוי לא מכוונות ולספק מומנט נוסף להיגוי, כשיש בכך צורך.

ההיגוי הדינמי של וולוו זמין כעת עבור כל תצורות הסרנים – כולל משאיות בעלות סרנים קדמיים כפולים.

סרטון המסביר כיצד עובד ההיגוי הדינמי של וולוו

כיצד ההיגוי הדינמי של וולוו עובד

יציבות והיגוי מדויק בכל מהירות

נהיגה ללא מאמץ יתר בכל מהירות

במהירויות גבוהות, ההיגוי הדינמי של וולוו שומר שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב. אנחנו אומרים זאת ברצינות גמורה: תוכל לנהוג בוולוו FM בעזרת אצבע אחת.

יציבות והיגוי מדויק אפילו בנסיעה לאחור

נסיעה לאחור. עכשיו זה קל בדיוק כמו נסיעה קדימה.

הפחתנו את המאמץ הדרוש לנסיעה לאחור במשאית טעונה באופן מלא. ההיגוי הדינמי של וולוו מספק רמת דיוק מושלמת והיגוי כמעט ללא מאמץ, ומחזיר את ההגה למצב ניטראלי באופן אוטומטי. ‏‫והודות ליציבות המסלול המשופרת, תוכל לנסוע לאחור יותר ממאה מטרים מבלי לסטות מהמסלול.‬ 

יציבות מצוינת בכל תנאי הדרך

נהיגה ישרה כמו חץ בכל התנאים

זוכר את תיקוני המסלול שאתה מבצע בעקבות בלימה על פני שטח לא אחידים? אין יותר צורך בהם. סטיות בהיגוי בגלל בורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגיש בהן. ההיגוי הדינמי של וולוו אפילו מאזן את ההשפעה של רוחות צד חזקות.‬ אז שחרר קצת את האחיזה בהגה - המשאית תשנה כיוון רק כשתרצה.

מצא את היבואן המקומי שלך

נהיגה דינמית

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לצאת לנסיעת המבחן הנוחה ביותר שהתנסית בה אי פעם.

מצא את היבואן המקומי שלך