הפחת מאמץ בעזרת מערכת הבקרה החדשנית

פשוט סע

מערכת I-Shift הופכת את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין שום מצמד כבד או ידית שצריך להיאבק אתה. כל החלפת הילוכים מתוזמנת באופן מושלם. הפשטות של המערכת מפחיתה את עייפות הנהג, ועוזרת לך להתמקד בכביש ובתנועה שמסביבך. ואם אתה מעוניין בהחלפת הילוכים ידנית, הלחצן על מוט ההילוכים מעביר לידיך שליטה ישירה בהחלפה.

המערכת עובדת בשילוב עם התכונות האחרות לקבלת חוויית נהיגה חלקה ויעילה

חסוך בדלק

מערכת I-Shift תוכננה לחסוך דלק – עד 5%. אובדן האנרגיה הפנימי נמוך מאשר בתיבות הילוכים ידניות, אבל הרכיבים האלקטרוניים הם אלה שעושים את ההבדל. כל החלפת הילוכים מתוזמנת באופן מדויק. כך ניתן להבטיח שהמנוע פועל בסל"ד היעיל ביותר, בין שאתה נוהג בתצורה חסכונית או במצב ביצועים. כמו כן, כשאתה נוהג בירידות, מערכת I-Roll מנתקת את המנוע ומנצלת עד תום את המומנטום של המשאית כדי לחסוך עד 2% נוספים בדלק.

המערכת פותחה בהתבסס על תיבת הילוכים ידנית ולא מסונכרנת

איך זה עובד

מערכת I-Shift מבוססת על תיבת הילוכים ידנית "קלאסית" ובלתי מסונכרנת - ולכן מדובר בעיצוב קומפקטי עם אובדן פנימי קטן. הקסם האמיתי מצוי ביחידת הבקרה האלקטרונית המנהלת את המצמד והעברות ההילוכים. על-ידי הערכת המידע על המהירות, המשקל, סיווג הכביש ודרישת המומנט, כל החלפה מתבצעת ברמת דיוק גבוהה במיוחד. המערכת גם מתקשרת עם המנוע, ומאפשרת לו לכוונן את הסיבובים והבלמים לקבלת הביצועים הטובים ביותר.

ניתן לשלוט ב-I-Shift ממקטע בעל ארבעה מתגים בלוח המכשירים

מתגים חסכניים במקום

מערכת I-Shift יעילה כל כך שאין צורך להשתמש במוט ההילוכים לעתים קרובות. אם אתה רוצה לחסוך במקום יקר בתא הנהג, תוכל להיפטר מידית ההילוכים ובמקומה להתקין בקרה עם ארבעה מתגים על גבי לוח המכשירים.

I-Shift עם הילוכים זוחלים – התחל לנסוע מהמקום הרצוי

I-Shift עם הילוכים זוחלים – התחל לנסוע מהמקום הרצוי

מערכת I-Shift נעשתה רבגונית עוד יותר וקלה יותר לנהיגה. תיבת ההילוכים האוטומטית זמינה עכשיו עם מבחר של הילוך זוחל אחד או שני הילוכים, בנוסף לאפשרות של הילוכים אחוריים נוספים. אם אתה מוביל מטענים כבדים, אתה יודע שתחילת הנסיעה ממצב של עמידה יכולה להיות קשה, בעיקר באזורים הרריים או בדרכים משובשות. בסופו של דבר, ייתכן שתצטרך לפרוק את המטען ואפילו לבקש גרירה, מה שיפגע קשות בזמינות ובפרודוקטיביות שלך. צייד את משאית וולוו FM ב-I-Shift עם הילוכים זוחלים, ולא תצטרך לדאוג יותר. היכולת שלך להתחיל בנסיעה תשתפר באופן משמעותי, והעומס על המצמד יופחת בעד 75 אחוזים ויחסוך לך תיקונים בלתי נחוצים.

זחול לאט, רוץ ללא מאמץ

זחול לאט, רוץ ללא מאמץ

האם מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים באמת יכולה לשפר את החיסכון בדלק? בטח. בעבר, לעתים קרובות היית צריך להיות מוכן להקריב את החיסכון בדלק לטובת יכולת התחלת הנסיעה. אבל הודות להילוכים זוחלים, אפשר להזמין את המשאית עם יחס תמסורת מהיר יותר של הסרנים האחוריים, מה שיאפשר לך לשמור על מהירות שיוט בסל"ד נמוך יותר כשאתה נוהג על כבישים במצב סביר. זה מפחית את צריכת הדלק בכמה אחוזים.

שליטה מושלמת בכל כיוון

שליטה מושלמת בכל כיוון

תמרונים במהירות נמוכה הם אחד מההיבטים המאתגרים ביותר של העבודה. הודות ליחס תמסורת של עד 32:1 (ועד 37:1 בנסיעה לאחור), מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים מאפשרת לך לנהוג במהירויות נמוכות עד 0.5-2 קמ"ש. אתה שומר תמיד על שליטה מלאה, כך שתוכל לחנות באופן מדויק כשאתה עומד להעמיס או לפרוק מטען, ותוכל למנוע תאונות שעלולות להרוס לך את היום ואת הפרודוקטיביות. 

קבל עבודות נוספות.

קבל עבודות נוספות.

מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים תורמת לרבגוניות של המשאית, ומאפשרת לך להשתמש באותה המשאית למגוון רחב של תנאי נהיגה ומטלות. נהיגה בכביש ובשטח? הובלת מטענים כבדים במיוחד? עבודה בפני שטח גבוהים? יישומים מיוחדים במהירות איטית? אין בעיה.

מודול ההילוכים הזוחלים מוסיף רק 120 מ"מ לאורך ו-48 ק"ג למשקל של I-Shift.

איך אתה רוצה את ה- I-Shift שלך?

איך אתה רוצה את ה- I-Shift שלך?

התוכנה מאפשרת להתאים את ה- I-Shift לתנאי הנהיגה שלך. בחר מבין ארבע חבילות תוספות – בנייה, חלוקה, הובלות למרחקים ארוכים או הובלות תובעניות – וכן מבין כמה אפשרויות כגון I-See, הילוכים זוחלים ופונקציונליות נוספת של מעבירי כוח.

מערכות I-Shift ו-I-See עובדות יחד כדי לחסוך לך דלק

מערכת I-See: חסוך יותר

בשטח הררי, I-Shift עובדת בצורה חלקה עם טכנולוגיית I-See שלנו, כדי להגדיל את החיסכון בצריכת הדלק.

גלה כיצד פועלת מערכת I-See
מצא את היבואן המקומי שלך

מוכן לנסות את I-Shift?

התרשם בעצמך. בקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך