סרטון המסביר על היתרונות של בלם המתיחה

בלמי מתיחה

בעת פנייה או נהיגה במורד שיפוע בכביש חלקלק, בלמי המתיחה החדשים של וולוו FM נכנסים לפעולה כדי למנוע תופעת "מספרת". הבלמים פועלים על ידי הפעלת בלימה לסירוגין בגרור, באופן שמותח את שילוב כלי הרכב. תוכל לבחור להפעיל באופן אוטומטי את בלמי המתיחה במצבים מסוכנים, במהירויות של עד 50 קמ"ש.  בלם המתיחה זמין למשאיות רגילות ולראשים גוררים.
סרטון המסביר על היתרונות של מערכת ערנות הנהג

בקרת ערנות הנהג

בקרת ערנות הנהג היא מערכת חכמה העוקבת אחר התנהגות הנהיגה שלך. אם היא סוטה מהרגיל ומצביעה על עייפות, אתה מוזהר באמצעות אות והודעה בצג הממליצה בפניך לצאת להפסקה.
סרטון המסביר על היתרונות של בקרת שיוט אדפטיבית ואזהרת התנגשות עם בלימת חירום

בקרת שיוט אדפטיבית עם אזהרת התנגשות מלפנים

בתנועה צפופה, בקרת השיוט האדפטיבית המבוססת על רדאר עוזרת לך לשמור על מרחק בטוח מן הרכב מלפנים על ידי שליטה על דוושת ההאצה וכל הבלמים הקיימים. אם ישנה סכנת התנגשות, מוקרנים אורות אזהרה על השמשה הקדמית.
סרטון המסביר על היתרונות של עזר החלפת נתיב‬

עזר החלפת נתיב

כאשר הוא מופעל, עזר החלפת הנתיב משתמש בטכנולוגיית רדאר כדי לסרוק את "הנקודה המתה" בצד הנוסע כדי לאתר משתמשים אחרים בכביש. אם לא ניתן להחליף נתיבים בצורה בטוחה, תקבל התראה באמצעות זמזום וסמל מהבהב לצד המראה בצד הנוסע.
סרטון המסביר על היתרונות של תוכנית היציבות האלקטרונית

תוכנית יציבות אלקטרונית

בקרת היציבות האלקטרונית שלנו (ESP) מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד. מערכת ESP זמינה עכשיו לרוב מפרטי המשאיות - לגורר ולגרור כאחד.
סרטון המסביר על היתרונות של תאורת בלימת חירום‬

תאורת בלימת חירום

אם אתה לוחץ על הבלמים בחוזקה ובפתאומיות, אורות הבלמים יהבהבו במהירות כדי להתריע בפני כלי הרכב שנמצאים מאחוריך - דרך קלה למנוע התנגשויות עם החלק האחורי של המשאית, שעלולות לסכן חיים.

חבילת בטיחות אקטיבית

ACC – בקרת שיוט אדפטיבית
עזר החלפת נתיב
בקרת ערנות הנהג
VT

קבל שדרוג בטיחות

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי להתרשם ממערכות התמיכה לנהג שלנו בפעולה.

מצא את היבואן המקומי שלך