המשרד של וולוו FM

היכנס למשרד שלך

מקום העבודה שלך רגוע, מקצועי ומצויד להפליא – והוא מקום שתרצה לבלות בו את זמנך. הצבעים והחומרים נבחרו בקפידה. קימורי לוח המחוונים תורמים תחושה של אלגנטיות למרחב. והשמשה הרחבה במיוחד מספקת שדה ראייה מצוין.

לוח המחוונים החדש של וולוו FM

הכול נמצא בהישג יד

אין צורך להישען. אין צורך להתמתח. אין צורך להסיר את העיניים מהכביש. בוולוו FM, המכשירים נמצאים בדיוק במקום הדרוש. מידע חשוב נמצא מול העיניים, ומתגים המאפשרים התאמה אישית מבטיחים שהפונקציות שבהן אתה מרבה להשתמש נמצאות בהישג יד. 

המון אפשרויות אחסון בוולוו FM החדשה

המון מקום לדברים שלך

החל מעטים ולוחות כתיבה ועד לטלפון ולספל האהוב עליך – אלה הדברים הקטנים שעוזרים לך לבצע את העבודה שלך. לכן יצרנו המון מקומות אחסון שימושיים. תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. בנוסף, המון תאים עוזרים לשמור על הסדר של ניירת ודברים דומים. יש אפילו תושבת למחשב, פח לניירות ומחזיק בקבוקים מתקפל לבקבוקים של שני ליטרים.

מושב הנהג החדש והנוח של וולוו FM

האם אתה יושב בצורה נוחה?

מושב הנהג מספק תמיכה וטווח תנועה מעולים ומרחב רגליים נדיב. ניתן להזיז אותו 20 ס"מ קדימה ואחורה, ו-10 ס"מ למטה ולמעלה. הישיבה שלך מעולם לא הייתה נוחה יותר.

ההגה המתכוונן והנוטה של וולוו FM

תנוחת הנהיגה המושלמת עבורך

ניתן לכוונן את ההגה 90 מ"מ למעלה ולמטה ולהטות אותו ב-28 מעלות. ההגה מתקפל הצדה בקלות כשאתה נכנס או יוצא מהתא בעזרת דוושת רגל המאפשרת שליטה נוחה. העיצוב הארגונומי מציע אפשרויות אחיזה שונות – ולכן הוא נוח לכל אורך היום. אפשר גם לבחור בציפוי עור לקבלת תחושה יוקרתית יותר.

וולוו FM מבט על הדשבורד, לוח המחוונים ומסך המגע המרכזי

מערכת מידע ובידור

תקשורת משופרת ומערכת שמע באיכות גבוהה. המערכת המשולבת של וולוו משאיות למידע ובידור מאחדת את כל התכונות האלה בממשק אחד - מסך מגע בגודל 7 אינץ'. המערכת ניתנת להפעלה ידנית, באמצעות פקודות קוליות או על-ידי כפתורי בקרה בגלגל ההגה.

חשוב מחדש על החוויה שלך בתא הנהג.

מערכת קלה לשימוש של וולוו FM

קל לשימוש

בקרה פשוטה יותר על מערכות המידע והבידור. ויתרון נוסף: חוויית נהיגה משופרת ובטוחה.

השילוב בין שירותי בידור ומידע מאפשר לך לתפעל את כולם בצורה נוחה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לגעת במסך, ללחוץ על הכפתורים שבגלגל ההגה או להשתמש בפקודות קוליות. מה שנוח לך.

מצא את היבואן המקומי שלך

התרווח בנוחות

קבע את תנוחת הנהיגה שלך. נסה את המיטה. התפעל מהנוף. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' יציג בפניך כל מאפיין של תא הנהג של וולוו FM.

מצא את היבואן המקומי שלך