זו משאית ידידותית, בטוחה וחרוצה

Jonas Sandström

מעצב עיצוב חיצוני, 'וולוו משאיות'

וולוו FM להובלה אזורית ולחלוקה בערים

עיצוב עירוני

זוהי משאית עוצמתית. אווירודינמית. ובנויה לכביש הפתוח. אבל משאית וולוו FM גם מרגישה בבית ברחובות הערים. המראה שלה אינו אסרטיבי כמו כמה מחברותיה. היא גם פחות גבוהה. לכן קל יותר להולכי רגל, לרוכבי אופניים ולנהגי מכוניות ליצור קשר עין עם הנהג. פירוש הדבר נסיעה מהנה יותר – ובטוחה יותר – לכולם. 

הקווים האווירודינמיים של וולוו FM החדשה

חלק מהמשפחה

חשיבה מחדש. תכנון מחדש. עיצוב מחדש. ועדיין המשאית מרגישה מוכרת. בזכות קווים אווירודינמיים ופנסים בצורת V, אין ספק שוולוו FM היא חלק מהמשפחה. אבל שמרנו על המאפיינים שהפכו את הדגם הקודם לנפוץ כל כך. ולפי השבכה החדשה והנועזת – נוספה לה גם מעט חוצפה.

משאית וולוו FM החדשה עם מבנה-על של תיבה

תא שינה נמוך

זקוק לקיבולת נוספת? השתמש במקום שעל גג התא בזכות תא השינה הנמוך. בזכות שלדה נמוכה במיוחד, הגובה הוא 261.5 סנטימטרים בלבד מהקרקע לגג, כך שיש מקום רב להובלת מכוניות וליישומים אחרים בגובה רב.

מידע נוסף על תא השינה הנמוך

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ. רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית. מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

מצא את היבואן המקומי שלך

בחן מחדש את וולוו FM

זה הזמן להכיר מחדש את וולוו FM. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' יציג לך מקרוב כל מאפיין ומאפיין.

מצא את היבואן המקומי שלך