המושב של וולוו FL שעוצב מחדש בטוח יותר מתמיד

שב בנוחות. הדק חגורה. שמור על הבטיחות

המושב המחוזק החדש והעיגון שלו ממזערים את התנועה קדימה במקרה של תאונה. תומך הצוואר, שעבר עיצוב מחדש, שומר שראשך לא יזוז ויהיה מוגן היטב. כמו כן, חגורת הבטיחות המשולבת מגנה עליך בעזרת עמידות יוצאת מן הכלל במצבי התנגשות. כאשר אנחנו דואגים לבטיחות שלך, כל מה שנותר לך לעשות הוא לבחור את צבע חגורת הבטיחות - שחור או אדום שאי אפשר לפספס?

תא נהג מחוזק המיועד להגן עליך ועל שאר האנשים בדרך

חזק פי שניים

כל תא הנהג של וולוו FL חוזק בעזרת 31 קילוגרמים של פלדה נוספת כדי להגן עליך במקרה של תאונה. כדי להפחית את הסיכון לפציעה בהתנגשות, אין קצוות חדים בלוח המחוונים, בהגה ובפקדים.

מערכות המיגון מפני גלישה תחתית אחורית בוולוו FL

הגנה עליך ועל אחרים

‏‫מערכות ההגנה מפני גלישה תחתית מלפנים ומאחור מיועדות למנוע מצב שבו מכוניות יילכדו מתחת למשאית בעת התנגשות, וכך להפחית את הסיכון לפגיעה בנוסעים. בנוסף, תוכנית היציבות האלקטרונית שלנו מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד.

קרא מידע נוסף על מערכות הבטיחות שלנו כאן
ההזדמנות הטובה ביותר לראות – ולהיראות

ראות משופרת

השמשה הקדמית הגדולה מאפשרת לך לראות הכול. כוון את שדה הראייה בעזרת המראות החיצוניות המופעלות בצורה ידנית או אלקטרונית. נווט בקלות ברחובות צרים הודות לחלונות צדדיים נוספים. בנוסף, תוכל לשמור על קשר עין עם המטען באמצעות החלון האחורי.

פגוש בשלושה חלקים בוולוו FL

פגוש המורכב משלושה חלקים

פינות מפלדה מעניקות לפגוש יכולת התנגדות מעולה במקרה של התנגשות, וכך מפחיתות את הסיכון לגרימת נזק ואת עלויות התיקון.‬ ‏‫ובמקרה של תאונה, החלקים הנפרדים מבודדים את הפגיעה, כך שתצטרך להחליף רק את הקטעים שנפגעו.

וולוו FL עם מערכת אזעקה מתקדמת בשלט רחוק

מערכת מאובטחת

מערכת אזעקה מקיפה המופעלת בשלט רחוק שומרת על וולוו FL. המערכת מופעלת בקלות אם אורחים בלתי רצויים מנסים לפתוח את הדלת או להפריע לרכב, ומשחררת אותך מדאגות כשאתה נמצא רחוק מהמשאית.

עיין בציוד הבטיחות האופציונלי של וולוו

תוספות בטיחות אופציונליות

זקוק לאפשרות של חימום מראות חיצוניות? ערכת עזרה ראשונה? ‏‫או שמשה כהה להגנה מפני השמש?‬ נוכל לצייד את משאית וולוו FL שלך בכל תוספות הבטיחות הדרושות.

VT

בטוח ומוגן

התנסה בעצמך בתא הנהג העמיד ביותר מסוגו. פנה לסוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לקחת את המשאית לנסיעת מבחן.

מצא את היבואן המקומי שלך