וולוו FL: חברה מוצלחת נוספת במשפחת וולוו

חלק מהמשפחה

העיצוב האווירודינמי, עם המגע המעוגל. הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים. הפנסים המוכרים בצורת V. וולוו FL אמנם קטנה יותר מאחיותיה העוצמתיות, המיועדות להובלות למרחקים ארוכים, אך אין ספק שמדובר באותו הדי.אן.איי. גלה חברה מוצלחת נוספת במשפחת וולוו.

המראה החדש של וולוו FL

אות הצטיינות

בעיצוב החדש של וולוו FL, סמל הברזל הקלאסי של וולוו הוסר מהשבכה ועבר למיקום גבוה ובולט יותר. כך נוצר רושם של שמשה קדמית גדולה, שיוצרת רושם שהנהג קרוב יותר לרחוב, וכך המשאית נראית מאיימת פחות בעת הנסיעה בעומסי תנועה.  

העיצוב האווירודינמי של וולוו FL החדשה

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי והמעוגל מעט של וולוו FL מפחית את התנגדות האוויר - ומשפר את ביצועי הכביש והחיסכון בדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של השבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר, ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

וולוו FL ‏4×4, לדרכים לא קלות

מראה המתאים לתפקיד

הפסים המהווים סימן היכר, שעוצבו במיוחד עבור וולוו FL 4x4, מבדילים את המשאית מאחיותיה בעלות ההנעה בשני גלגלים. הפסים מציינים גם את הייחוס הקשוח של המשאית ומוודאים שתבלוט לעין בין יתר כלי הרכב.

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ.

רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

VT

גילית משהו מושך במיוחד לעין?

בקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לראות מקרוב את הסגנון והאופי של וולוו FL.

מצא את היבואן המקומי שלך