השלדה של וולוו FL מאפשרת בניית מרכבים קלה

מהירה וגמישה

ניתן להזמין את השלדה של וולוו FL במערך רגיל או במפרט ספציפי המתאים לדרישות ומבנה-על מסוימים. השלדה החזקה והקשיחה עם העיצוב המרובע והשטוח מאפשרת בניית מרכב קלה יותר. ניתן לצייד את השלדה בתושבות על המסגרת עבור בונה המרכב. בנוסף, ‏‫הוראות וולוו לבונה המרכב (VBI) עוזרות להאיץ את התהליך. כך שבסופו של דבר תקבל משאית המותאמת בצורה מושלמת לפעילות העסקית שלך, בדרך המהירה והמשתלמת ביותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו
מבחר סרנים קדמיים, כולם ללא תחזוקה

סרנים קדמיים ללא תחזוקה

לרשותך מגוון של סרנים קדמיים ללא צורכי תחזוקה, בהתאם לדרישות העומס שלך. כושר נשיאת המטען שלהם משתנה מ- 4.0 ועד 7.1 טון. הסרן הקדמי המניע של וולוו FL עם הנעה בארבעה גלגלים מציע קיבולת מטען של 5.6 טון.

פרודוקטיביות גבוהה - הודות למערכת הבקרה האלקטרונית

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.  

בחר בין מתלי אוויר למתלי עלה

בחר את המתלה שלך

בהתאם לעומס על הסרן, תוכל לבחור מתלה אוויר, מתלה עלה, או שילוב של שניהם.

גלגלים לכל עומס

בחר את הגלגלים שלך

אם תבחר מנוע D5K, תזדקק לחישוקים בגודל 17.5 או 19.5 אינץ'. למשאיות כבדות יותר עם מנועים של 6 צילינדרים, מומלץ לבחור בחישוקים בגודל 19.5 או 22.5.

מערכת בלימה אלקטרונית (EBS)

משאית וולוו FL משתמשת בבלמים פניאומטיים עם דיסקות מאווררות מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת ה-EBS המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

מצא את היבואן המקומי שלך

התחלת הבנייה

בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית וולוו FL או וולוו FL 4x4 המושלמת עבורך.

מצא את היבואן המקומי שלך