מנועים חסכוניים בדלק של וולוו FH16

המנועים החסכוניים ביותר שלנו

מגוון המנועים שלנו תוכננו בקפידה לחיסכון בדלק – מבלי להתפשר על הביצועים. מיטבנו את גיאומטריית תא הבעירה. בנינו יחידות מזרק אנכיות הממוקמות במרכז. הגדלנו את יחס מילוי הדלק...

אנחנו יכולים לדבר שעות על ההישגים הטכניים שלנו. מה שחשוב ביותר בחידושים האלה הוא ההבדל מבחינת השורה התחתונה שלך. וגם התועלת לסביבה.

הכר את המנועים שלנו
תיבת ההילוכים I-Shift תורמת לחסכון בדלק ועוזרת להפחית את הצריכה

I-Shift – פשוט, אמין וחסכוני מאוד בדלק

מערכת I-Shift ממטבת את הביצועים והיעילות על ידי ניטור מסת המשאית, שיפוע הכביש, מהירות המשאית וההאצה ויישום התגובה המתאימה. ביחד עם מנוע הדיזל של וולוו, המערכת מפחיתה את צריכת הדלק בכ-5% בהשוואה לתיבת הילוכים ידנית. בשילוב עם טכנולוגיית המומנטום I-Roll, תוכל לחסוך עד 7%. בנוסף, המערכת קלה לשימוש.

נעים להכיר: I-Shift
I-See של וולוו FH16:

I-See – ראה כיצד חשבונות הדלק קטנים

במהלך הנהיגה, מערכת I-see משתמשת במידע אודות שיפועיי הכביש כדי לנהל את המהירות והחלפת ההילוכים בצורה החסכונית ביותר בדלק. על ידי ניצול האנרגיה הקינטית של המשאית, המערכת יכולה להפחית את צריכת הדלק בעד 5%. החיסכון הגדול ביותר מתרחש במדרונות המתונים, אך מערכת I-See חוסכת בדלק כמעט בכל שיפוע.

וולוו FH16 מיישרת את הגלגלים

יישר את הגלגלים ושפר את החיסכון

שימוש בצמיגים הנכונים עם לחץ האוויר הנכון והיישור המתאים של הגלגלים והסרנים יכול להפחית את צריכת הדלק בעד 14%. המחקרים שלנו ברחבי אירופה מראים ששתיים מתוך שלוש משאיות נוסעות עם סרנים וגלגלים שאינם מיושרים כראוי. לכן, ניתן להגיע להישגים מרשימים כתוצאה ממאמץ קטן מאוד.

שירות Fuel Advice הוא יוזמה משותפת שעוזרת לך להגדיר קווים מנחים משלך ליעילות ולקבל תמיכה בעת הצורך.

Fuel Advice (ייעוץ דלק) - הפחתה עקבית

דאג שתמיד תשיג את יעדי צריכת הדלק שלך. תוכל לראות את צריכת הדלק הולכת ופוחתת ככל שתשפר את היעילות שלך. הירשם לשירות Fuel Advice ותקושר למאמן דלק אישי. הודות לניתוח הנתונים, הייעוץ המקצועי והתמיכה המעשית המתמשכת, תתחיל לחסוך דלק תוך זמן קצר ותשפר את ההישג משנה לשנה.

חסוך בדלק בעזרת Dynafleet

גלה את היכולות המבוססות על נתונים

יחד, מערכת Dynafleet והדרכת נהגים יכולות להביא לחיסכון של עד 7% בדלק.

Dynafleet – עקוב אחר יעילות הדלק שלך

הכר את המערכת החכמה שלנו לניהול צי. עקוב אחר ביצועי המשאיות והנהגים שלך בזמן אמת, והצג דירוגים של יעילות בצריכת דלק הנוצרים באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל לבצע השוואות, לזהות מגמות וליישם שינויים רווחיים שיעזרו לך לחסוך בדלק.

הדרכת נהגים - שינויים קטנים, חיסכון גדול

קורס הנהיגה היעילה שלנו עוזר לך להפיק את המרב מכל טיפת דלק. הקורס, המהווה חלק מתכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות', מבוסס על גישה שיטתית מוכחת היוצרת דפוסי נהיגה חסכוניים בדלק וחיסכון בר-קיימא לטווח ארוך. הקורס מספק יעילות מרבית בשילוב עם דוחות Dynafleet.

חבילה אווירודינמית של וולוו FH16

חבילה אווירודינמית (ספוילרים)

החבילה האווירודינמית יכולה לשפר את צריכת הדלק שלך בעד 8%. היא מפחיתה את מערבולות הרוח, מצמצמת את התנגדות האוויר ומסיטה את הרוח מהגרור.  בנוסף לחיסכון בדלק ובכסף, היא מפחיתה גם את פליטות דו-תחמוצת הפחמן, וכך תורמת לסביבה.

מצא את היבואן המקומי שלך

להתחיל ברגל ימין

המפתח לחיסכון בדלק הוא לעלות על דרך המלך כבר בהתחלה. הסוכן שלך הוא מומחה לחיסכון בדלק. פנה אליו לקבלת עזרה.

מצא את היבואן המקומי שלך