עדותו של נהג המשאית על פנים תא הנהג

שיר הלל לנהגי המשאיות

עיצבנו בקפדנות כל רכיב וכל פיסת שטח פנויה במטרה להעניק לך יותר נוחות - בין אם אתה נמצא מאחורי ההגה, במנוחה או בשינה עמוקה במיטה.
תיבות אחסון פנימי בתא הנהג של וולוו FH

תא נהג מרווח

קורות A אנכיות, תעלת מנוע נמוכה וגג גבוה הופכים את תא הנהג למרווח מאוד. וזה נכון - גם עבור נהגים גבוהים גובה העמידה הוא 220 סנטימטרים שלמים.

רוצה לקבל פרטים נוספים?

המון מקום לדברים שלך

תוכל לאחסן דברים רבים בתא הנהג. תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כך שיתאים בדיוק לצרכים שלך. בנוסף, יש שפע של תאים במקומות 'חכמים' לאחסון פריטים קטנים יותר.

הדרגש בתא הנהג בוולוו FH

מיטה רחבה ונוחה

‏‫הדרגש הנמוך מספק מקום מנוחה נוח וניתן ולשלוף אותו לרוחב של עד ל-900 מילימטרים. ניתן אפילו לבחור מיטה המתכווננת בצורה ידנית או אלקטרונית, שמגיעה לשיפוע של 55 מעלות - מושלם למנוחה, קריאה או צפייה בטלוויזיה.

מזגן החניה של וולוו FH16

מזגן חנייה מובנה

קירור מעולה בלי להתפשר על המרחב הפנימי והאווירודינמיקה. I-ParkCool הוא מזגן חנייה מובנה השולט בטמפרטורה בלילה וחוסך דלק במהלך היום.

למד עוד על I-ParkCool
ארון פנימי בתא הנהג של וולוו FH

ארון ייבוש חשמלי

ארון הייבוש החשמלי מותקן במיטה העליונה או בדופן התא, ומעניק לך דרך מהירה לייבוש בגדים, מגבות ונעליים. הארון גם יעיל באנרגיה, שקט וקל לאחסון.

גלגל הגה וולוו FH16

היגוי נוח וחכם

גלגל ההגה המתכוונן, עם הטיית צוואר של 20 מעלות, הופך את הנהיגה לנוחה יותר. גלגל ההגה נשלט בקלות באמצעות דוושת רגל, ותוכל גם להזיז אותו מהדרך כאשר אתה נכנס ויוצא מתא הנהג.

המושב הטוב מסוגו

טווח כוונון המושב הוא הטוב מסוגו בעולם – 24 ס"מ מלאים מלפנים לאחור. תוכל להזיז את המושב 24 ס"מ קדימה ואחורה ו-10 ס"מ למעלה ולמטה. הצורה של המושב גם מעניקה תמיכה רוחבית מעולה ומספקת תמיכה משופרת לאנשים בעלי רגליים ארוכות.

לוח המחוונים של וולוו FH

ECC עם חיישני איכות אוויר

בקרת האקלים האלקטרונית כוללת פתחי אוויר משופרים, ריבוי חיישנים ומסננים המטהרים את האוויר לפני שהוא ממלא את ריאותיך. התוצאה היא איכות אוויר חסרת תקדים, הפשרה והסרת אדים משופרים וזרימת אוויר רגועה ונינוחה בחלל התא.

וולוו FH16 מבט על הדשבורד, לוח המחוונים ומסך המגע המרכזי

מערכת המידע והבידור

ממשק נוח לשימוש, תקשורת משופרת ומערכת שמע באיכות גבוהה. המערכת המשולבת של וולוו משאיות למידע ובידור מאחדת את כל התכונות האלה בממשק אחד - מסך מגע בגודל 7 אינץ'. אפשר להפעיל אותה בצורה ידנית, באמצעות פקודות קוליות ודרך לחצנים שנמצאים על-גבי ההגה.

הגיע הזמן לשקול מחדש את החוויה שלך בתא הנהג.

מבט מקרוב על מסך המגע המרכזי במשאית וולוו FH16

קל לשימוש

בקרה פשוטה יותר על מערכות המידע והבידור. ויתרון נוסף: חוויית נהיגה משופרת ובטוחה.

השילוב בין שירותי בידור ומידע מאפשר לך לתפעל את כולם בצורה נוחה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לגעת במסך, ללחוץ על הכפתורים שבגלגל ההגה או להשתמש בפקודות קוליות. מה שנוח לך.

חלון הגג של וולוו FH

חלון גג עם עיצוב השומר על בטיחות

חלון הגג עם הזכוכית הכהה מוסיף לתחושת המרחב, האוורור ואור השמש בתוך תא הנהג, ומשמש כפתח מילוט לשעת חירום. החלון גם מגיע עם סוכך שמש, רשת נגד יתושים ואפשרות לבקרים אלקטרוניים.

מצא את היבואן המקומי שלך

תרגיש כמו בבית

התרווח בנוחות. נסה את המושב. נסה את המיטה. פתח את כל הארונות. לא תאמין כמה שטח יש בהם.

מצא את היבואן המקומי שלך