דגם וולוו FH. אבל 20% פחות פחמן דו-חמצני‬

משאית להובלות אזוריות ולהובלות למרחקים ארוכים של מטענים כבדים.‬ שזזה ומספקת ביצועים בדיוק כמו של דגם וולוו FH המוכר לך. אבל עם טביעת רגל קטנה יותר ובנוסף, פוטנציאל לעלויות דלק נמוכות יותר. ואין צורך להתפשר על יכולת הנהיגה או על הפרודוקטיביות.

סיווג Euro 6 רמה C‏ ● 420 כ"ס/2100 נ"מ או 460 כ"ס/2300 נ"מ ● I-Shift ● ראש גורר או משאית רגילה ● 4×2, 6×2 או 6×4 ● טווח הפעלה של עד 1000 ק"מ 

חמש סיבות עיקריות לבחור בדגם וולוו FH LNG

אין עוד משאית כזאת בשוק. בדוק מה הופך אותה לייחודית, ומדוע היא בחירה מצוינת עבור העסק והסביבה שלך. 

נוסעת ומספקת ביצועים כמו של דיזל

נוסעת ומספקת ביצועים כמו של דיזל

קו ההינע במשאיות החדשות שלנו המופעלות באמצעות גז מבוסס על טכנולוגיית המנוע המפורסמת שלנו. אין עוד הצעות כאלה. היא מספקת את אותם ביצועים - אבל עם 20% פחות פליטות פחמן דו-חמצני*. דגם וולוו FH LNG החדש המופעל באמצעות גז זז ומספק ביצועים בדיוק כמו של דגם וולוו FH המוכר לך. 

בדוק את המפרטים
הפחת את עלויות הדלק

הפחת את עלויות הדלק

המשאיות החדשות של וולוו המופעלות באמצעות גז מציעות את אותה יעילות צריכת הדלק כמו מקבילותיהן המופעלות באמצעות דיזל. עם זאת, משום שהגז הטבעי הנוזלי זול יותר בדרך כלל, יש סיכוי טוב שתפחית את עלויות הדלק שלך.

צמצם את טביעת הרגל שלך

צמצם את טביעת הרגל שלך

אותן הובלות באותה מהירות אבל עם טביעת רגל פחמנית הקטנה יותר ב-20%*. אם אכפת לך מהסביבה, דגם וולוו FH LNG המופעל באמצעות גז יספק לך עמדת פתיחה מוקדמת. ואם אתה שואף ליותר, תוכל להשתמש בביו-גז נוזלי טבעי ולצמצם את הפליטות שלך ב-100%*. צעד גדול לעבר אפס פליטות פחמן דו-חמצני. 

חשב את טביעת הרגל שלך, עכשיו
המנוע החדש שלנו המופעל באמצעות גז

קבל פתרון יציב

המנוע עומד בלבה של כל משאית. המנוע החדש שלנו המופעל באמצעות גז מבוסס על מנוע D13K המתקדם שלנו. אבל שיפרנו אותו עוד יותר עם פתרונות חדשניים להפעלה באמצעות גז. התוצאה? מנוע G13C החדש עם יעילות דומה לזו של דיזל. ואין שינוי מבחינת מרווחים בין טיפולים, אמינות וביצועים. 

לבלוט בין כל המתחרים

לבלוט בין כל המתחרים

האם הלקוחות שלך דורשים הובלה בת קיימא? טוב. דגם וולוו FH LNG מציע הפחתה מיידית* של 20% של פליטות פחמן דו-חמצני‬. ואפילו אינך צריך להתפשר על קיבולת טעינה או על פרודוקטיביות. או תחרותיות, לצורך העניין. 

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל". 

דומניקו מונג, מנכ"ל, Monge & C Spa

השימוש במשאיות המופעלות באמצעות גז לא רק יעזור לסביבה במידה רבה. הוא גם יועיל לחברה שלנו בכך שיצמצם את ההוצאות הישירות והעקיפות.

דומניקו מונג

מנכ"ל Monge & C Spa משתף בתוכניותיו הגדולות לעתיד.

טוביאס ברגמן, מנהל מוצר, 'וולוו משאיות'

החברה דורשת דלקים חלופיים נקיים יותר. גז טבעי נוזלי טומן בחובו פוטנציאל הן כפתרון מיידי והן כפתרון לטווח הארוך עם השפעה נמוכה במידה ניכרת על האקלים.

טוביאס ברגמן

מנהל המוצר של 'וולוו משאיות' מדבר על המשאיות החדשות המופעלות באמצעות גז.

לעבר אפס פליטות

נצילות האנרגיה והדלקים החלופיים חיוניים באסטרטגיה שלנו להתקדם אל עבר הובלות בנות קיימא. דגם וולוו FH LNG החדש המופעל באמצעות גז מציע הפחתה מיידית של 20%* בטביעת הרגל הפחמנית. והאפשרות להשתמש בביו-גז טבעי נוזלי, פירושה צמצום פוטנציאלי של 100%. המשאית הזאת מספקת אפשרויות לטווח הארוך להתקדמות לדלקים מתחדשים - ובכך הופכת אותנו לתלויים פחות במקורות אנרגיה טבעיים. 

כל אלה הם צעדים חשובים לעבר החזון שלנו לאפס פליטות פחמן דו-חמצני והובלות בנות קיימא - הן עבור הסביבה והן עבור העסק שלך.

 

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל". 

מצא את היבואן המקומי שלך

הישאר מעודכן לגבי דגם וולוו FH LNG המופעל באמצעות גז

סוכן 'וולוו משאיות' שלך יספק לך מידע על ההתפתחויות האחרונות בתחום המשאיות המופעלות באמצעות גז במדינה שלך.

מצא את היבואן המקומי שלך