שמור על מהירות. חסוך דלק

שמירה על מהירות תוך חיסכון בדלק. לא קל לשמור על האיזון הזה. אנחנו מבינים שכל יום אתה צריך לספק את הסחורה בזמן תוך שליטה בעלויות. לכן פיתחנו קו הינע ייחודי שמספק ביצועים משופרים. וגם חיסכון משופר בדלק.

אנחנו חושבים על הרווחיות שלך. על-ידי הגדלת המהירות הממוצעת שלך, תוכל לשפר את הפרודוקטיביות שלך. ואת הפרודוקטיביות של הלקוחות שלך. במקביל, תוכל לחסוך דלק ולהפחית את ההשפעה שלך על הסביבה.

נשמע קל? המשך לקרוא.

נהג משאית יושב בתא הנהג

צא לנסיעת מבחן עכשיו

משאית וולוו FH ‏עם 540 כ"ס ו-Dual Clutch

הראה לי פרטים נוספים

מאפיינים מובילים של חבילת הביצועים והדלק

I-Shift Dual Clutch עם הילוכים זוחלים

התחלת נסיעה טובה יותר בעזרת הילוכים זוחלים

I-Shift עם הילוכים זוחלים. פיתוח המיועד להובלת מטענים כבדים ולבניה. ‏‫יחס תמסורת מהיר יותר של הסרן האחורי‬ מאפשר לך לשמור על מהירות שיוט בסיבובי מנוע נמוכים בהרבה. וסיבובי מנוע נמוכים יותר חוסכים דלק. התחלת נסיעה מעמידה עם מטענים כבדים נעשתה קלה יותר. אפילו בתנאים קיצוניים עם מטען של עד 325 טון.

מבט קרוב על מנוע D13 בתקן Euro 6 של וולוו

יותר כוח פחות דלק

יותר יעילות מאי פעם. האיזון המושלם בין ביצועי נהיגה וחיסכון בדלק.

קו ההינע המשולב החדש כולל מנוע Euro 6 משופר ואת תיבת ההילוכים הייחודית של וולוו, I-Shift. יחס הדחיסה גדל במנועי D13 עם 420 ו-460 כ"ס. יש גם מגדש טורבו ממוטב וחדש בגרסאות מנוע D13 עם 500 ו-540 כ"ס

יש כמה שיפורים במנוע ובתיבת ההילוכים. שיפור משמעותי בביצועים ובצריכת הדלק.

וולוו FH - סרן אחורי

היחס הנכון

מה הכוונה ביחס הנכון? מדובר בסרנים האחוריים. זו החוליה האחרונה בשרשרת יעילה שמספקת כוח מהמנוע לגלגלי המשאית.

כשאנחנו מספקים לסרן האחורי את היחס הנכון לנסיעות ארוכות, הוא עובד בהרמוניה מושלמת עם מנוע D13 ועם I-Shift. התוצאה? סיבובי מנוע נמוכים יותר. נסיעה נוחה יותר. וצריכת דלק חסכונית יותר.

נהג עם משאית וולוו FH

הגורם האנושי

ברור שטכנולוגיות חדשות תורמות לחיסכון בדלק ולבטיחות. מצד שני, קיים גורם מפתח אחד שחשוב יותר מכולם. הנהג.

הקורסים שלנו מיועדים ליצור נהגים טובים יותר. נהגים בטוחים יותר. נהגים יעילים יותר. החבילה "פיתוח נהגים וחיסכון מתקדם בדלק" מתמקדת בנושא זה בדיוק. השקעה רווחית עבור כל חברת הובלות.

שילוב חבילה זו עם הדרכה של "דלק וסביבה של Dynafleet" מהווה צעד חיובי בדרך לעתיד רווחי יותר. עבורך. ועבור העסק שלך.

משאית וולוו FH ‏540 כסופה בשקיעה

I-CRUISE עוזרת לשמור על מהירות קבועה

בקרת שיוט חכמה. I-Cruise משנה את המהירות כדי לשמור על צריכת דלק נמוכה. זה תורם לפרודוקטיביות שלך על-ידי שמירה על מהירות ממוצעת גבוהה. אך זה גם תורם לנהיגה בטוחה ונוחה יותר.

משאית וולוו FH ‏540 כסופה נוסעת במעלה גבעה

כל דרך נחרטת בזיכרון

איזה מסלול יוביל לשימוש בפחות דלק? מערכת I-See משננת ומאחסנת את כל הגבעות במסד נתונים מרכזי. משאיות אחרות יכולות להשתמש במידע זה בחופשיות. מידע זה מאפשר למשאית להגיב באופן אוטומטי לשינויי הגובה כדי למנוע החלפות הילוכים לא נחוצות. אין צורך במפות או ב-GPS.

שלב את I-Cruise עם I-See ותוכל ליהנות משותף מהימן שחוסך לך דלק.

תקריב של שסתום לחץ אוויר בצמיגים

בדוק את הלחץ

לחץ אוויר בצמיגים. קל לזלזל בהשפעה שלו על הרווחיות. יחד עם גלגלים וסרנים מכוונים כהלכה, לחץ האוויר הנכון בצמיגים יכול לתרום רבות לחיסכון בדלק ובכסף בטווח הארוך.

סמל כיבוי המנוע של 'וולוו משאיות'

כבה וחסוך דלק

שינויים קטנים יכולים לחולל הבדל גדול. רכיבים המונעים על-ידי המנוע צורכים דלק כשהם בשימוש. מדחסי אוויר. משאבת סרוו להיגוי. ואפילו המנוע עצמו. הכיבוי שלהם כשהם אינם נמצאים בשימוש חוסך דלק. וכסף.

צמיג חסכוני באנרגיה של 'וולוו משאיות'

צמיגים חסכוניים באנרגיה

הצמיגים שלנו עוזרים להפיק את המרב מהמשאית שלך. לדוגמה, צמיגים מסוג 315/70 R22.5 מתוכננים במיוחד להובלות למרחקים ארוכים. אמצעים לחיסכון בדלק שמתאימים למשימות שלך.

חבילת זרימת האוויר של 'וולוו משאיות' מצמצמת את התנגדות הרוח

חבילת זרימת אוויר מצמצמת את התנגדות הרוח

גוף חלק מפחית את צריכת הדלק. בעזרת מבחנים במנהרות רוח, שכללנו את מסיטי הרוח. התוצאה? צריכת דלק נמוכה יותר במידה משמעותית.

הרמת סרן ‏‫כפול של 'וולוו משאיות'

הרם את סרן ההינע

רדיוס פנייה מצומצם יותר. אחיזה מרבית. צריכת דלק נמוכה יותר. ‏‫הרמת סרן כפול היא מאפיין ייחודי של תצורות 6x4 או 8x4. היא משלבת את אחיזת הכביש וקיבולת ההעמסה של הנעה בארבעה גלגלים עם ביצועי הכביש והיעילות של הנעה בשני גלגלים.

בעת פריקת המשאית, פשוט לחץ על לחצן כדי לנתק ולהרים את הסרן. ברגע שהמשאית נטענת שוב, סרן ההינע מנמיך את עצמו ומתחבר באופן אוטומטי. כך הוא מבטיח אחיזה וביצועי נהיגה מרביים.

בנוסף, על-ידי ניתוק סרן ההינע כאשר אין בו צורך, תוכל להמשיך ולהפחית את צריכת הדלק בשיעור של עד 4%.

סמל תכנון שגרת הטיפולים החדש של 'וולוו משאיות'

ללא עצירות לא מתוכננות

ההבטחה שלנו: זמינות מירבית. התכנון פורץ הדרך של שגרת הטיפולים שלנו מחבר את המשאית שלך מרחוק למוסך. תחזוקה מונעת מדויקת חוסכת דלק. והיא שומרת את המשאית שלך על הכביש.

האפליקציה "דלק וסביבה של Dynafleet" של 'וולוו משאיות'

חסוך דלק עם DYNAFLEET

עד כמה אפשר לחסוך בדלק? בעזרת 'דלק וסביבה של Dynafleet', תוכל לעקוב אחר הביצועים המדויקים של המשאיות והנהגים שלך.

ציון החיסכון בדלק עוזר לך לשפר את ביצועי הנהגים. והוא משפר את השורה התחתונה שלך.

חבילות התוכנה של I-Shift של 'וולוו משאיות'

איך תרצה את I-SHIFT שלך?

תן ל-I-Shift לעבוד עבור העסק שלך. יש לנו מגוון של חבילות תוכנה שמתאימות לתנאי הנהיגה שלך. החבילה "הובלה למרחקים ארוכים וחיסכון בדלק" ממטבת מהירויות שיוט. היא תורמת לנהיגה יעילה בכבישים מהירים.

כיצד עובד הרעיון של הדלק והביצועים

איך זה עובד

בחן את המאפיינים הטכניים שאפשרו את פעלול הרחיפה. מדובר בשמירה על מהירות ממוצעת גבוהה בעזרת קו ההינע הייחודי שמספק ביצועים ללא הפרעות – ועדיין שומר על צריכת דלק נמוכה.