המשאית המושלמת למרחקים ארוכים

משאית וולוו FH עם I-Save היא הפתרון האידיאלי להקטנת צריכת הדלק בהובלות למרחקים ארוכים, מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה.
ככל שנוהגים רחוק יותר, ניתן לחסוך יותר ולהגדיל את הרווחיות של הפעילות.

צמצום של עד 7% בעלויות הדלק

צמצום של עד 7% בעלויות הדלק

על-ידי שילוב של מנוע D13TC יעיל מאוד ותכונות חיסכון בדלק כגון
מערכת I-See מבוססת מפות, משאית וולוו FH עם I-Save מפחיתה את עלויות הדלק בעד 7%* בנסיעות למרחקים ארוכים.

*‏ D13TC Euro 6 step D עם Long Haul Fuel Package (I-Save)‎ לעומת D13 eSCR Euro 6 step D. השיפור בפועל מבחינת החיסכון בדלק תלוי בגורמים רבים, למשל שימוש בבקרת שיוט, הטופוגרפיה בפועל, ניסיון הנהיגה של הנהג ותנאי מזג האוויר.

פרודוקטיביות מוגברת

פרודוקטיביות מוגברת

מנוע D13TC רב העוצמה מייצר מומנט גבוה יותר של 300 ניוטון מטר בסיבובים נמוכים. כך שיש צורך בפחות האצה ודלק כדי לשמור על מהירות קבועה בתנאי כביש מהיר. כתוצאה מעבודה משולבת עם I-See, המנוע מאפשר להתמודד עם עליות ושיפועים בהילוך גבוה יותר - וכך לחסוך דלק מבלי לאבד מהמהירות. המומנט הנוסף גם מאפשר מהירות ממוצעת גבוהה יותר, מה שבולט במיוחד בטיפוס בעלייה.

שיפור בנוחות של הנהג

שיפור בנוחות של הנהג

וולוו FH עם I-Save מאפשר לך לנסוע עם סיבובי מנוע נמוכים יותר והילוך גבוה יותר לזמן ממושך, והתוצאה היא נסיעה חלקה ושקטה יותר. הנהגים יכולים גם לצפות לתגובת מומנט מהירה יותר שהופכת את המשאית הזאת למעוררת השראה אף יותר.

זהו דגם וולוו FH עם I-Save

זהו דגם וולוו FH עם I-Save

וולוו FH עם I-Save כוללת את מנוע ה-D13TC בעל היעילות הגבוהה ואת חבילת החיסכון בדלק למרחקים ארוכים. כל תכונה של I-Save תוכננה, נבדקה והוכחה כבעלת יכולת לחסוך בדלק בפעולות הובלות למרחקים ארוכים.

חבילת החיסכון בדלק למרחקים ארוכים כוללת מערכת I-See עדכנית מבוססת מפות, מערכת I-Shift עם תוכנה ממוטבת להובלות למרחקים ארוכים‬‏‫, I-Cruise עם I-Roll, סרנים אחוריים חדשים וחסכוניים בדלק‬, ‏‫הדממת מנוע בסרק ו‏‫משאבת הגה כוח בעלת ספיקה משתנה‬.

מנוע D13TC של וולוו‬‏‫ – רב-עוצמה ועדיין חסכוני בדלק

מנוע D13TC של וולוו‬‏‫ – רב-עוצמה ועדיין חסכוני בדלק

D13TC הוא המנוע החסכוני ביותר בדלק שלנו אי פעם. המנוע, שזמין בהספקי מנוע של 460 ו-500, כולל בוכנות עם חלל פנימי בצורת גל המוגן בפטנט אשר משפר את הבעירה ומגביר את היעילות. הודות לטכנולוגיית Turbo Compound, מנוע D13TC מנצל את האנרגיה הזמינה בכל שלב באופן מלא ומספק יעילות מוגברת בכל טווח הסל"ד - כאשר התוצאה הטובה ביותר היא בטווח של 900 עד 1400 סל"ד.‬‏‫

סדרת המנועים של וולוו
מערכת I-See מעודכנת מבוססת מפות

מערכת I-See מעודכנת מבוססת מפות

I-See משתמשת בידע על הכביש שלפניך כדי לנצל את אנרגיית התנועה של המשאית בדרך הטובה ביותר שניתן בעת הנסיעה בפני שטח הרריים. היא מטפלת בבחירת ההילוכים, בהאצה ובבלימת המנוע כאשר I-Cruise מופעל. תכונות I-See כוללות מפה חדשה בעלת רזולוציה גבוהה עבור מיקום טופוגרפיה מדויק יותר.

קרא עוד
מערכת I-Shift מעודכנת למרחקים ארוכים

מערכת I-Shift מעודכנת למרחקים ארוכים

מערכת I-Shift עם תוכנה הממוטבת למרחקים ארוכים שתוכננה במיוחד עבור נסיעה יעילה בכבישים מהירים, תחסוך לך דלק. כאשר נוהגים במצב חיסכון, כל החלפת הילוך מתוזמנת במדויק על מנת לאפשר למנוע לעבוד בתחום הסל"ד היעיל ביותר שלו.

קרא עוד
I-Cruise עם I-Roll

I-Cruise עם I-Roll

I-Cruise מסייעת בשמירה על מהירות יציבה ומכווננת את המהירות לצורך שמירה על צריכת דלק נמוכה. היא גם עוזרת בשמירה על מהירות ממוצעת גבוהה כדי להגביר את הפרודוקטיביות, ובמקביל תורמת לנסיעה בטוחה ונוחה יותר. בעת הנהיגה בירידה, I-Roll מנתק באופן אוטומטי את המנוע כדי לנצל את התנופה של המשאית במקום לבזבז דלק.

קרא עוד
התנסה בוולוו FH עם I-Save

התנסה בוולוו FH עם I-Save

ראה מה אפשר להשיג עם וולוו FH החדשה שכוללת I-Save - חיסכון בדלק מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה ועל ההנאה מהנסיעה.

מצא את היבואן המקומי שלך
עצות נוספות לחיסכון בדלק

עצות נוספות לחיסכון בדלק

השתתף במאמרים ובתובנות של מומחים

דבר עם מומחה