חיסכון בדלק נועד לאפשר לך לשמור על שליטה בכל הנוגע לעלויות הדלק שלך ולהשפעה שלך על הסביבה. אבל בראש ובראשונה, הוא נועד לוודא שתוכל להפיק את המרב מכל טיפה. אל תתפשר על הפרודוקטיביות שלך. משאית עם ביצועי נהיגה טובים שיכולה לשמור על המהירות ולחסוך בדלק היא הפתרון היעיל ביותר עבורך. יש לנו מגוון רחב יותר מאי פעם של הצעות כדי לאפשר לך להתאים פתרון כזה לצרכיך.

חיסכון בדלק של D13

מגוון מנועים שאפשר לסמוך עליהם

סדרת מנועי D13 Euro 6 Step D שלנו תוכננה בקפידה לחיסכון בדלק, מבלי להתפשר על הביצועים. כל המנועים שלנו מציעים ביצועי נהיגה מעולים ומאפשרים להישאר בהילוך הגבוה ביותר גם בעליות כדי לשמור על המהירות ולחסוך בדלק.

הכר את המנועים שלנו
I-Save

חיסכון למרחקים ארוכים בעזרת I-Save

התוספות האחרונות שלנו לסדרה הם קווי הינע של I-Save עבור הובלות למרחקים ארוכים. הם משלבים את מנועי D13TC עם 460 כ"ס או 500 כ"ס שלנו, שכוללים, בין היתר, סרנים אחוריים יעילים ופונקציות של תיבת הילוכים. הן יכולות להפחית את עלויות הדלק בעד 7%*, כאשר משלבים אותן עם חבילת דלק להובלות למרחקים ארוכים.

 

*‏ D13TC Euro 6 step D עם Long Haul Fuel Package (I-Save)‎ לעומת D13 eSCR Euro 6 step D. השיפור בפועל מבחינת החיסכון בדלק תלוי בגורמים רבים, למשל שימוש בבקרת שיוט, הטופוגרפיה בפועל, ניסיון הנהיגה של הנהג ותנאי מזג האוויר.

I-See – ראה כיצד חשבונות הדלק קטנים

איזה מסלול יוביל לשימוש בפחות דלק? מערכת I-See משתמשת במידע על הטופוגרפיה כדי לנהל את המהירות ואת החלפת ההילוכים בצורה החסכונית ביותר בדלק. על ידי ניצול האנרגיה הקינטית של המשאית, המערכת יכולה להפחית את צריכת הדלק בעד 5%. מערכת I-See משתמשת בנתוני מפה מבוססי ענן לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

יחס תמסורת של הסרנים האחוריים

יחס נכון עבור המשימות שלך

הסרן האחורי הוא החוליה האחרונה בשרשרת יעילה. כאשר מספקים לסרן האחורי את היחס הנכון עבור הובלות למרחקים ארוכים, הוא עובד בהרמוניה מושלמת עם מנוע D13 ועם I-Shift Dual Clutch. מה התוצאה? סיבובי מנוע נמוכים יותר. נסיעה נוחה יותר. וצריכת דלק חסכונית יותר.

I-Cruise

שמירה על מהירות קבועה באמצעות I-Cruise

בקרת שיוט חכמה. I-Cruise משנה את המהירות כדי לשמור על צריכת דלק נמוכה. זה תורם לפרודוקטיביות שלך על-ידי שמירה על מהירות ממוצעת גבוהה. אך זה גם תורם לנהיגה בטוחה ונוחה יותר.

סע בקלות

השתמש בצמיגים הנכונים עם לחץ האוויר הנכון והיישור המתאים של הגלגלים והסרנים - זה יכול להפחית את צריכת הדלק באופן משמעותי. המחקרים שלנו ברחבי אירופה מראים ששתיים מתוך שלוש משאיות נוסעות עם סרנים וגלגלים שאינם מיושרים כראוי. לכן, ניתן להגיע להישגים מרשימים כתוצאה ממאמץ קטן מאוד.

שירות Fuel Advice (ייעוץ דלק) - חיסכון עקבי

דאג שתמיד תשיג את יעדי צריכת הדלק שלך. תוכל לראות את צריכת הדלק הולכת ופוחתת ככל שתשפר את היעילות שלך. עם שירות Fuel Advice (ייעוץ דלק), אתה תקושר למאמן דלק אישי. ניתוח הנתונים, הייעוץ המקצועי והתמיכה הזמינה יאפשרו לך לחסוך דלק תוך זמן קצר ולשפר את החיסכון משנה לשנה.

חסוך בדלק בעזרת Dynafleet

גלה את היכולות המבוססות על נתונים

בשילוב עם מערכת Dynafleet והדרכת נהגים, ניתן לחסוך עד 7% בדלק.

Dynafleet – עקוב אחר יעילות הדלק שלך

גלה את מערכת ניהול הצי שלנו. עקוב אחר ביצועי המשאיות והנהגים שלך בזמן אמת, והצג דירוגים של יעילות בצריכת דלק הנוצרים באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל לבצע השוואות, לזהות מגמות וליישם שינויים רווחיים שיעזרו לך לחסוך בדלק.

הדרכת נהגים - שינויים קטנים, חיסכון גדול

קורס הנהיגה היעילה שלנו עוזר לך להפיק את המרב מכל טיפת דלק. הקורס, המהווה חלק מתכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות', מבוסס על גישה שיטתית מוכחת היוצרת דפוסי נהיגה חסכוניים בדלק וחיסכון בר-קיימא לטווח ארוך. הקורס מספק יעילות מרבית בשילוב עם דוחות Dynafleet.

חבילת זרימת אוויר

החבילה האווירודינמית יכולה לשפר את צריכת הדלק שלך בעד 8%. היא מפחיתה את מערבולות הרוח, מצמצמת את התנגדות האוויר ומסיטה את הרוח מהגרור.  בנוסף לחיסכון בדלק ובכסף, היא מפחיתה גם את פליטות דו-תחמוצת הפחמן, וכך תורמת לסביבה.

מצא את היבואן המקומי שלך

להתחיל ברגל ימין

המפתח לחיסכון בדלק הוא לעלות על דרך המלך כבר בהתחלה. הסוכן שלך הוא מומחה לחיסכון בדלק. פנה אליו לקבלת עזרה.

מצא את היבואן המקומי שלך