סרטון המסביר על ההבטחות של חוזה הזהב של וולוו

המפתח נמצא ב-Telematics Gateway

תכנון שגרת טיפולים חכמה יותר עבור לוולוו FH

תכנון חכם יותר של שגרת טיפולים

עם חוזה הזהב של וולוו, הטיפולים ברכב לא פוגעים בזמינות. Telematics Gateway מעניק למוסך גישה לנתונים על המנוע, הקילומטרז', צריכת הדלק ומצב הרכיבים החיוניים בזמן שאתה נמצא בנסיעה. המשמעות היא שלא תוזמן לתחזוקה עד שהמשאית שלך אכן תזדקק לה.‬ ‏‫בנוסף, תקבל התראה על בעיות לפני שהן יורידו אותך מהכביש, וכאשר תגיע למוסך, הכל כבר יהיה מוכן לקראתך.‬ בצורה כזו, לא תבזבז אף רגע מיותר ואף שקל מיותר.‬‏‫

טכנאי וולוו במשרדו

תחזוקה קבועה, בכל מקום

יש פעולות תחזוקה שלא מצריכות ביקור במוסך. בעזרת מאפיינים מקוונים, הטכנאי יכול לגשת מרחוק לרכב שלך כדי לכייל את תצוגת צריכת הדלק, גודל מיכל הדלק (אם התקנת מיכלים נוספים) ומגבלת המהירות המועדפת עליך. ניתן אפילו לאפשר מרחוק את פעולת מחוון העומס. ‬כל מה שצריך לעשות הוא לעצור בצד הכביש לכמה דקות, כדי לאפשר לטכנאי הווירטואלי לטפל בזה.

לחצן שירות הדרכים של וולוו

עזרה יוצאת מן הכלל בכבישים

עצירות בלתי מתוכננות קורות לעתים, כך שחוזה השירות החדש של וולוו כולל את שירות Volvo Action Service On Call. פשוט לחץ על לחצן VAS בלוח המחוונים של המשאית, ותחובר למרכזן הדובר בשפתך. מרכז השירות יאתר את המיקוד המדויק שלך וימצא את קודי התקלה במשאית. תוך דקות ישוגר אליך רכב שירות עם המכונאי, הכלים וחלקי החילוף הדרושים לתיקון. בלי לבזבז זמן. בלי לבזבז משאבים.

מה מיוחד בשירות הדרכים של וולוו
מצא את היבואן המקומי שלך

צא לדרך. והמשך לנסוע בבטחה

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לגלות איך תוכל להגיע ל-100% זמינות.

מצא את היבואן המקומי שלך