החל מהיום הראשון, ההיגוי הדינמי של וולוו סיפק יציבות מושלמת במהירות גבוהות ושליטה מלאה במהירויות נמוכות, והפחית את העומס על השרירים שלך. עכשיו הוא גם עוזר לך להימנע מהחלקה ומהחלפות נתיב בלתי מכוונות, מאפשר לך להגדיר את העדפות גלגל ההגה ואפילו מספק יכולת היגוי בשליטה מרחוק.

סרטון המסביר כיצד עובד ההיגוי הדינמי של וולוו

כיצד ההיגוי הדינמי של וולוו עובד

טכנולוגיית היגוי עם יכולת תגובה מעולה

הטכנולוגיה שלנו המוגנת בפטנט משלבת הגה כוח הידראולי רגיל עם מנוע חשמלי המחובר לתיבת ההגה. על ידי עיבוד קלט ממספר חיישנים, ה-ECU (יחידת בקרה חשמלית) יכולה לקבוע להיכן המשאית נוסעת וכן מהן כוונות הנהג.‬ המערכת מבקרת את פעולת המנוע 2,000 פעמים בשנייה, תוך שימוש בעיקרון הנקרא "חפיפת מומנט" כדי לתקן תנועות היגוי לא מכוונות ולספק מומנט נוסף להיגוי, כשיש בכך צורך. ההיגוי הדינמי של וולוו זמין כעת עבור כל תצורות הסרנים - כולל משאיות בעלות סרנים קדמיים כפולים.

ההיגוי הדינמי של וולוו בוולוו FH

נהיגה ללא מאמץ בכל מהירות

במהירויות גבוהות, ההיגוי הדינמי של וולוו שומר על שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב. ובזמן שאתה מנווט באיטיות ובזהירות, המערכת מעניקה לך את כוח ההיגוי, לא משנה מה כובד המטען. אנחנו אומרים זאת ברצינות גמורה: תוכל לנהוג בוולוו FH החדשה בעזרת אצבע אחת.

נהג משאית נוסע לאחור עם ההיגוי הדינמי של וולוו

נסיעה לאחור. עכשיו זה קל בדיוק כמו נסיעה קדימה.

הפחתנו את המאמץ הדרוש לנסיעה לאחור במשאית טעונה באופן מלא. ההיגוי הדינמי של וולוו מעניק לך רמת דיוק מושלמת והיגוי כמעט ללא מאמץ, ומחזיר את ההגה למצב ניטראלי באופן אוטומטי. והודות ליציבות המסלול המשופרת, תוכל לנסוע לאחור יותר ממאה מטרים מבלי לסטות מהמסלול.

נהיגה ישרה כמו חץ בוולוו FH

נהיגה ישרה כמו חץ בכל התנאים

זוכר את תיקוני המסלול שאתה מבצע בעקבות בלימה על פני שטח לא אחידים? אין יותר צורך בהם. סטיות בהיגוי בגלל בורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגיש בהן. ההיגוי הדינמי של וולוו אפילו מאזן את האפקט של רוחות צד חזקות. כך שתוכל לשחרר קצת את האחיזה בהגה - המשאית תשנה כיוון רק כשתרצה בכך.

ידיים של נהג על גלגל ההגה

נהיגה דינמית

ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההגדרות האישיות מעניק לך שליטה מלאה. אתה מגדיר את ההתנגדות של גלגל ההגה בהתאם להעדפות שלך ולתנאי הנהיגה. אפשר לבחור הגדרה שנקבעה מראש או להתאים אישית הגדרה חדשה. התוצאה - ההגדרות האישיות מאפשרות לך לקבל בדיוק את חוויית הנהיגה שרצית.

איך זה עובד
וולוו FH נוסעת בסביבה קרה

מניעת החלקה

ההיגוי הדינמי של וולוו עם הסיוע בשמירה על היציבות מצמצם את הסיכון לתאונות החלקה. אם המערכת מזהה החלקה, היא מיד מוסיפה סיוע קל לגלגל ההגה. הסיוע עוזר לך לבצע היגוי לכיוון הנגדי ולייצב את הרכב - לפני שבכלל הבנת שמשהו עומד לקרות.

איך זה עובד
וולוו FH נוסעת ליד מכונית וולוו

לא סוטים מהנתיב

ההיגוי הדינמי של וולוו עם מערכת העזר למניעת סטייה מהנתיב מצמצם את הסיכון לתאונות התהפכות ולהתנגשויות עם כלי רכב אחרים. אם המשאית מתקרבת באופן בלתי מכוון לסימוני הנתיבים, המערכת עוזרת לך לחזור לכיוון הרצוי באמצעות תמיכת היגוי עדינה. כמעט לא שמים אליה לב, אבל היא משפרת את היציבות בצורה משמעותית.

איך זה עובד
נהג שנמצא מחוץ למשאית מפעיל משאית וולוו FH בשלט רחוק

ברוך הבא לתא הנהג החדש

ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההיגוי החיצוני מאפשר לך להפעיל את המשאית בשלט רחוק. זה פתרון אידיאלי במקרים שבהם תנועות קצרות וחוזרות של המשאית משולבות עם עבודה מחוץ לתא הנהג. הפרודוקטיביות שלך משתפרת, וכמובן שיום העבודה שלך הופך להרבה יותר נוח.

איך זה עובד
מצא את מרכז השירות הקרוב אליך

מוכן לנסות נהיגה דינמית?

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לצאת לנסיעת המבחן הנוחה ביותר שהתנסית בה אי פעם.

מצא את היבואן המקומי שלך