משאית וולוו FH עם גרור בכביש‬

פשוט סע

מערכת I-Shift הופכת את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין שום מצמד כבד או ידית שצריך להיאבק אתה. כל החלפת הילוכים מתוזמנת באופן מושלם. הפשטות של המערכת מפחיתה את עייפות הנהג, ועוזרת לך להתמקד בכביש ובתנועה שמסביבך. ואם אתה מעוניין בהחלפת הילוכים ידנית, הלחצן על מוט ההילוכים מעביר לידיך שליטה ישירה בהחלפה.

 

I-Shift של וולוו FH

חסוך בדלק

I-Shift נועדה לחסוך דלק. אובדן האנרגיה הפנימי נמוך מאשר בתיבות הילוכים ידניות, אבל הרכיבים האלקטרוניים הם אלה שעושים את ההבדל. כל החלפת הילוכים מתוזמנת באופן מדויק. כך ניתן להבטיח שהמנוע פועל בסל"ד היעיל ביותר, בין שאתה נוהג בתצורה חסכונית או במצב ביצועים. כמו כן, כשאתה נוהג בירידות, מערכת I-Roll מנתקת את המנוע ומנצלת עד תום את המומנטום של המשאית כדי לחסוך עד 2% נוספים בדלק.

 

איך זה עובד

איך זה עובד

מערכת I-Shift מבוססת על תיבת הילוכים ידנית "קלאסית" ובלתי מסונכרנת - ולכן מדובר בעיצוב קומפקטי עם אובדן פנימי קטן. הקסם האמיתי מצוי ביחידת הבקרה האלקטרונית המנהלת את המצמד והעברות ההילוכים. על-ידי הערכת המידע על המהירות, המשקל, סיווג הכביש ודרישת המומנט, כל החלפה מתבצעת ברמת דיוק גבוהה במיוחד. המערכת גם מתקשרת עם המנוע, ומאפשרת לו לכוונן את הסיבובים והבלמים לקבלת הביצועים הטובים ביותר.

 

מחוזקת למשימות תובעניות

מחוזקת למשימות תובעניות

אם אתה נוהג בתנאי שטח קשים במיוחד, אין ספק שתעריך את השיפורים ב-I-Shift. מערכת I-Shift עוצבה במיוחד להפעלה בסביבות שבהן אתה נדרש לנסוע בעלייה או בירידה תלולה של יותר מ-10%, או לנהוג על פני שטח משובשים במיוחד. כלומר, מערכת I-Shift זמינה עכשיו לתנאים שבהם תיבת הילוכים ידנית או תיבת Powertronic אוטומטית היוו בעבר את האפשרויות היחידות.

I-Shift של וולוו FH עם הילוכים זוחלים

I-Shift עם הילוכים זוחלים – התחל לנסוע מהמקום הרצוי

מערכת I-Shift נעשתה רבגונית עוד יותר וקלה יותר לנהיגה. תיבת ההילוכים האוטומטית זמינה עכשיו עם מבחר של הילוך זוחל אחד או שני הילוכים, בנוסף לאפשרות של הילוכים אחוריים נוספים. אם אתה מוביל מטענים כבדים, אתה יודע שתחילת הנסיעה ממצב של עמידה יכולה להיות קשה, בעיקר באזורים הרריים או בדרכים משובשות. בסופו של דבר, ייתכן שתצטרך לפרוק את המטען ואפילו לבקש גרירה, מה שיפגע קשות בזמינות ובפרודוקטיביות שלך. צייד את משאית וולוו FH ב-I-Shift עם הילוכים זוחלים, ולא תצטרך לדאוג יותר. היכולת שלך להתחיל בנסיעה תשתפר באופן משמעותי, והעומס על המצמד יופחת בעד 75 אחוזים ויחסוך לך תיקונים בלתי נחוצים.

צריכת דלק מופחתת

זחול לאט, רוץ ללא מאמץ

האם מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים באמת יכולה לשפר את החיסכון בדלק? בטח. בעבר, לעתים קרובות היית צריך להיות מוכן להקריב את החיסכון בדלק לטובת יכולת התחלת הנסיעה. אבל הודות להילוכים זוחלים, אפשר להזמין את המשאית עם יחס תמסורת מהיר יותר של הסרנים האחוריים, מה שיאפשר לך לשמור על מהירות שיוט בסל"ד נמוך יותר כשאתה נוהג על כבישים במצב סביר. זה מפחית את צריכת הדלק בכמה אחוזים.

שליטה מושלמת במהירויות נמוכות במיוחד

שליטה מושלמת בכל כיוון

תמרונים במהירות נמוכה הם אחד מההיבטים המאתגרים ביותר של העבודה. הודות ליחס תמסורת של עד 32:1 (ועד 37:1 בנסיעה לאחור), מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים מאפשרת לך לנהוג במהירויות נמוכות עד 0.5-2 קמ"ש. אתה שומר תמיד על שליטה מלאה, כך שתוכל לחנות באופן מדויק כשאתה עומד להעמיס או לפרוק מטען, ותוכל למנוע תאונות שעלולות להרוס לך את היום ואת הפרודוקטיביות.

תורמת לרבגוניות של המשאית

קבל עבודות נוספות.

מערכת I-Shift עם הילוכים זוחלים תורמת לרבגוניות של המשאית, ומאפשרת לך להשתמש באותה המשאית למגוון רחב של תנאי נהיגה ומטלות. נהיגה בכביש ובשטח? הובלת מטענים כבדים במיוחד? עבודה בפני שטח גבוהים? יישומים מיוחדים במהירות איטית? אין בעיה. מודול ההילוכים הזוחלים מוסיף רק 120 מ"מ לאורך ו-48 ק"ג למשקל של I-Shift.

איך אתה רוצה את ה- I-Shift שלך?

איך אתה רוצה את ה- I-Shift שלך?

התוכנה מאפשרת להתאים את ה- I-Shift לתנאי הנהיגה שלך. בחר מבין ארבע חבילות תוספות – בנייה, חלוקה, הובלות למרחקים ארוכים או הובלות תובעניות – וכן מבין כמה אפשרויות כגון I-See, הילוכים זוחלים ופונקציונליות נוספת של מעבירי כוח.

כיצד מערכת I-See יכולה לחסוך בדלק באזורים הרריים

מערכת I-See: יעילות וחיסכון מיטביים

בשטח הררי מערכת I-Shift עובדת באופן חלק עם טכנולוגיית I-See שלנו, כדי להגדיל את החיסכון בתצרוכת הדלק.

גלה כיצד פועלת מערכת I-See
מצא את המרכז הקרוב אליך

צא לדרך

רוצה לנסות את I-Shift בעצמך? פנה לנציג וולוו משאיות והוא ישמח לתת לך את המפתחות.

מצא את המרכז הקרוב אליך