המשאית מכירה את השיפועים של הכביש שלפניך, והיא שולטת במנוע ובתיבת ההילוכים, I-Shift, ועוזרת להפיק את מרב האנרגיה הקינטית מהמשאית כדי לחסוך בדלק ולהפחית את פליטות הפחמן הדו חמצני.

אנדרס אריקסון

מפתח I-See, וולוו משאיות

סרטון המסביר איך פועל I-See

החיסכון של I-See

ראה כמה כסף I-See יכול לחסוך לך.

איך זה עובד

כאשר אתה מתקרב לגבעה, המשאית מורידה באופן אוטומטי נתונים ממפה טופוגרפית מסחרית ,ברמת פרטים גבוהה של הכביש שלפניך, המפה נגישה באופן מקוון. לאחר מכן, המידע משמש בתהליך בן שישה שלבים למינוף האנרגיה הקינטית של המשאית ולהפחתה של צריכת הדלק בשיעור של עד 5%. אם הכביש לא מכוסה על-ידי המפה או אם החיבור לשרת יכשל המשאית תחזור לפתרון שיתוף מסד הנתונים עם משאיות אחרות.

נהגים מיומנים כבר עושים את זה. אבל אם אתה נוהג במשאית במשך שמונה שעות, קרוב לוודאי שכבר לא תעשה זאת באותה הדרך. עם I-See, שלוקחת פיקוד באזורים הררים, אתה יכול להתרכז במקום זאת בהיבטים אחרים של הנהיגה.

ענן ה-I-See‬ של וולוו FH

תמיד נתמך ותמיד בתנועה.

מערכת I-See החדשה היא משופרת. כמו בעבר - המערכת משתמשת בנתוני טופוגרפיה כדי למטב את המהירות ואת החלפת ההילוכים. מקור הנתונים הראשי של מערכת I-See החדשה הוא מפת טופוגרפיה מסחרית ברזולוציה גבוהה והמקור המשני הוא נתונים של משתמשי I-See אחרים - שנאגרים בענן. ואם החיבור נכשל, המערכת משתמשת בנתונים שמאוחסנים באופן מקומי.

משמעות הדבר היא שתמיד תהיה לך גישה לנתוני טופוגרפיה, תקבל חוויית נהיגה חלקה יותר והמערכת תתעדכן באופן אוטומטי מבלי שיהיה צורך לבקר במוסך. 

מצא את מרכז השירות הקרוב

מעוניין לחסוך יותר?

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' לקבלת הסבר לגבי כל המאפיינים והשירותים שלנו לחיסכון בדלק.

מצא את היבואן המקומי שלך