סרטון המסביר על היתרונות של בלם המתיחה

בלמי מתיחה

בעת פנייה או נהיגה במורד שיפוע בכביש חלקלק, בלם המתיחה של וולוו FH נכנס לפעולה כדי למנוע תופעת "מספרת". הבלמים פועלים על ידי הפעלת בלימה לסירוגין בגרור, באופן שמותח את שילוב כלי הרכב. תוכל לבחור להפעיל באופן אוטומטי את בלמי המתיחה במצבים מסוכנים, במהירויות של עד 50 קמ"ש.  בלם המתיחה זמין למשאיות רגילות ולראשים גוררים.
סרטון המסביר על היתרונות של בקרת שיוט אדפטיבית ואזהרת התנגשות עם בלימת חירום

בקרת שיוט אדפטיבית ואזהרת התנגשות עם בלימת חירום (Collision Warning with Emergency Brake)

בתנועה סואנת, בקרת השיוט האדפטיבית המבוססת על רדאר ומצלמה עוזרת לך לשמור על מרחק בטוח מן הרכב מלפנים על ידי שליטה על דוושת ההאצה וכל הבלמים הקיימים. אם קיימת סכנת התנגשות, המערכת האינטואיטיבית לאזהרה מפני התנגשות מתריעה על כך על ידי הקרנת תאורה על השמשה הקדמית. בנוסף, בלם החירום מופעל באופן אוטומטי, ומפחית משמעותית את הסכנה לפציעות חמורות.
סרטון המסביר על היתרונות של מערכת שמירת הנתיב‬

מערכת שמירת נתיב

סטייה מהנתיב היא גורם נפוץ בתאונות חמורות. נפוץ מדי, לדעתנו. מערכת שמירת נתיב הנסיעה עוקבת אחר סימוני הכביש באמצעות מצלמה ומזהירה אותך במידה ואתה חוצה אותם שלא במתכוון.
סרטון המסביר על היתרונות של מערכת ערנות הנהג

בקרת ערנות הנהג

בקרת ערנות הנהג היא מערכת חכמה העוקבת אחר התנהגות צורת הנהיגה שלך. אם היא סוטה מהרגיל ומצביעה על עייפות, אתה מוזהר באמצעות אות והודעה בצג הממליצה בפניך לצאת להפסקה.
סרטון המסביר על היתרונות של עזר החלפת נתיב‬

עזר החלפת נתיב

כאשר הוא מופעל, עזר החלפת הנתיב משתמש בטכנולוגיית רדאר כדי לסרוק את "הנקודה המתה" בצד הנוסע כדי לאתר משתמשים אחרים בכביש. אם לא ניתן להחליף נתיבים בצורה בטוחה, תקבל התראה באמצעות זמזום וסמל מהבהב לצד המראה בצד הנוסע.
סרטון המסביר על היתרונות של תוכנית היציבות האלקטרונית

בקרת יציבות אלקטרונית

בקרת היציבות האלקטרונית של וולוו (ESC) מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד. מערכת ESC זמינה עכשיו לרוב מפרטי המשאיות - לגורר ולגרור כאחד.

סרטון המסביר על היתרונות של תאורת בלימת חירום‬

תאורת בלימת חירום

אם אתה לוחץ על הבלמים בחוזקה ובפתאומיות, אורות הבלמים יהבהבו במהירות כדי להתריע בפני כלי הרכב שנמצאים מאחוריך - דרך קלה למנוע התנגשויות עם החלק האחורי של המשאית, שעלולות לסכן חיים.
חבילת בטיחות אקטיבית של וולוו FH

חבילת בטיחות אקטיבית

שפר את הבטיחות שלך אפילו יותר באמצעות חבילה שכוללת:

  • עזר החלפת נתיב
  • בקרת ערנות הנהג וגם
  • בקרת שיוט אדפטיבית עם אזהרת התנגשות מלפנים
מצא את היבואן המקומי שלך

מעוניין לבצע שדרוג בטיחות?

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' לקבלת הדגמה של שבע מערכות התמיכה לנהג שלנו.

מצא את היבואן המקומי שלך