חגיגה לנהגי המשאיות

עיצבנו בקפדנות כל רכיב וכל פיסת שטח פנויה במטרה להעניק לך יותר נוחות - בין אם אתה נמצא מאחורי ההגה, במנוחה או בשינה עמוקה במיטה.

לחצו כאן לצפיה בסרטון של נהג משאית מדבר על תא הנהג של וולוו FH
תיבות אחסון פנימי בתא הנהג של וולוו FH

תא נהג מרווח

קורות A אנכיות, תעלת מנוע נמוכה וגג גבוה הופכים את תא הנהג למרווח מאוד. וזה נכון - גם עבור נהגים גבוהים גובה העמידה הוא 220 סנטימטרים שלמים.

רוצה לקבל פרטים נוספים?

שפע של מקום לחפצים שלך

תוכל לאחסן חפצים רבים בתא הנהג. תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. בנוסף, יש שפע של תאים במקומות חכמים לאחסון פריטים קטנים יותר.

הדרגש בתא הנהג בוולוו FH

מיטה רחבה ונוחה

‏‫הדרגש הנמוך מספק מקום מנוחה נוח וניתן ולשלוף אותו לרוחב של עד ל-900 מילימטרים. ניתן אפילו לבחור מיטה המתכווננת בצורה ידנית או אלקטרונית, שמגיעה לשיפוע של 55 מעלות - מושלם למנוחה, קריאה או צפייה בטלוויזיה.

וולוו FH - מבט מלפנים, כולל מזגן חנייה מובנה

I-ParkCool - מזגן חנייה מובנה

קירור מעולה מבלי להתפשר על המרחב הפנימי והאווירודינמיקה. I-ParkCool, הוא מזגן חנייה מובנה, השולט בטמפרטורה בלילה וחוסך דלק במהלך היום.

למדו עוד אודות I-PrakCool
וולוו FH - ארון ייבוש חשמלי

ארון ייבוש חשמלי

ארון הייבוש החשמלי מותקן במיטה העליונה או בדופן התא, ומספק עבורך פתרון מהיר לייבוש בגדים, מגבות ונעליים. הארון מצטיין גם בצריכת אנרגיה יעילה, שקט וקל לאחסון.

וולוו FH - מבט על החלל הפנימי של תא הנהג עם גלגל הגה מתכוונן

היגוי חכם ונוח

גלגל ההגה המתכוונן, עם הטיית צוואר של 20 מעלות, הופך את הנהיגה לנוחה יותר. לגל הגה נשלט בקלות באמצעות דוושת רגל, ותוכל גם להזיז אותו כדי להכנס ולצאת בקלות מתא נהג.

המושב הטוב מסוגו

טווח כוונון המושב הוא הטוב מסוגו בעולם – 24 ס"מ מלאים מלפנים לאחור. תוכל להזיז את המושב 24 ס"מ קדימה ואחורה ו-10 ס"מ למעלה ולמטה. הצורה של המושב גם מעניקה תמיכה רוחבית מעולה ומספקת תמיכה משופרת לאנשים בעלי רגליים ארוכות.

לוח המחוונים של וולוו FH

בקרת אקלים עם חיישני איכות אוויר

בקרת האקלים האלקטרונית (ECC) כוללת פתחי אוויר משופרים, ריבוי חיישנים ומסננים המטהרים את האוויר לפני שהוא ממלא את ריאותיך. התוצאה היא איכות אוויר חסרת תקדים, הפשרה והסרת אדים משופרים וזרימת אוויר רגועה ונינוחה בחלל תא הנהג.

וולוו FH מבט על הדשבורד ומסך המגע המרכזי

מערכת מידע ובידור

תקשורת משופרת ומערכת שמע באיכות גבוהה. המערכת המשולבת של וולוו משאיות למידע ובידור מאחדת את כל התכונות האלה בממשק אחד - מסך מגע בגודל 7 אינץ'. המערכת ניתנת להפעלה ידנית, באמצעות פקודות קוליות או על-ידי כפתורי בקרה בגלגל ההגה.

חשוב מחדש על החוויה שלך בתא הנהג.

וולוו FH - מבט על מסך המגע של מערכת התקשורת

קל לשימוש

בקרה פשוטה יותר על מערכות המידע והבידור. ויתרון נוסף: חוויית נהיגה משופרת ובטוחה.

השילוב בין שירותי בידור ומידע מאפשר לך לתפעל את כולם בצורה נוחה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לגעת במסך, ללחוץ על הכפתורים שבגלגל ההגה או להשתמש בפקודות קוליות. מה שנוח לך.

חלון הגג של וולוו FH

חלון גג עם עיצוב השומר על בטיחות

חלון הגג עם הזכוכית הכהה מוסיף לתחושת המרחב, האוורור ואור השמש בתוך תא הנהג, ומשמש כפתח מילוט לשעת חירום. החלון גם מגיע עם סוכך שמש, רשת נגד יתושים ואפשרות לבקרים אלקטרוניים.

צור קשר עם הסוכן האזורי שלך

תרגיש כמו בבית

התרווח בנוחות. נסה את המושב. נסה את המיטה. פתח את כל הארונות. לא תאמין כמה שטח יש בהם.

צור איתנו קשר