עדותו של נהג המשאית על פנים תא הנהג

שיר הלל לנהגי המשאיות

עיצבנו בקפדנות כל רכיב וכל פיסת שטח פנויה במטרה להעניק לך יותר נוחות - בין אם אתה נמצא מאחורי ההגה, במנוחה או בשינה עמוקה במיטה.
תיבות אחסון פנימי בתא הנהג של וולוו FH

תא נהג מרווח

קורות A אנכיות, תעלת מנוע נמוכה וגג גבוה הופכים את תא הנהג למרווח מאוד. וזה נכון - גם עבור נהגים גבוהים גובה העמידה הוא 220 סנטימטרים שלמים.

רוצה לקבל פרטים נוספים?

המון מקום לדברים שלך

תוכל לאחסן דברים רבים בתא הנהג. תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. בנוסף, יש שפע של תאים במקומות חכמים לאחסון פריטים קטנים יותר. 

בית גדול יותר בדרכים

האם אתה מחפש יותר מקום ונוחות? גלו את תא Globetrotter XXL המורחב עם מיטה רחבה ב-250 מ"מ וארוכה ב-130 מ"מ בהשוואה ל-Globetrotter XL. הבית הרחק מהבית מעולם לא היה נוח יותר.

הדרגש בתא הנהג בוולוו FH

מיטה רחבה ונוחה

‏‫הדרגש הנמוך מספק מקום מנוחה נוח וניתן ולשלוף אותו לרוחב של עד ל-900 מילימטרים. ניתן אפילו לבחור מיטה המתכווננת בצורה ידנית או אלקטרונית, שמגיעה לשיפוע של 55 מעלות - מושלם למנוחה, קריאה או צפייה בטלוויזיה.

מזגן חניה של וולוו FH

מזגן חנייה מובנה

קירור מעולה בלי להתפשר על המרחב הפנימי והאווירודינמיקה. I-ParkCool הוא מזגן חנייה מובנה השולט בטמפרטורה בלילה וחוסך דלק במהלך היום.

 

למד עוד על I-ParkCool >

וולוו FH - מבט על החלל הפנימי של תא הנהג עם גלגל הגה מתכוונן

היגוי נוח וחכם

גלגל ההגה המתכוונן, עם הטיית צוואר של 20 מעלות, הופך את הנהיגה לנוחה יותר. גלגל ההגה נשלט בקלות באמצעות דוושת רגל, ותוכל גם להזיז אותו מהדרך כאשר אתה נכנס ויוצא מתא הנהג.

המושב הטוב מסוגו

טווח כוונון המושב הוא הטוב מסוגו בעולם – 24 ס"מ מלאים מלפנים לאחור. תוכל להזיז את המושב 24 ס"מ קדימה ואחורה ו-10 ס"מ למעלה ולמטה. הצורה של המושב גם מעניקה תמיכה רוחבית מעולה ומספקת תמיכה משופרת לאנשים בעלי רגליים ארוכות.

לוח המחוונים של וולוו FH

בקרת אקלים עם חיישני איכות אוויר

בקרת האקלים האלקטרונית (ECC) כוללת פתחי אוויר משופרים, ריבוי חיישנים ומסננים המטהרים את האוויר לפני שהוא ממלא את ריאותיך. התוצאה היא איכות אוויר חסרת תקדים, הפשרה והסרת אדים משופרים וזרימת אוויר רגועה ונינוחה בחלל תא הנהג.

מערכת השירותים, המידע והבידור

מערכת השירותים, המידע והבידור

ניווט נוח לשימוש, Dynafleet, תקשורת משופרת ומערכת שמע באיכות גבוהה. המערכת המשולבת של וולוו משאיות לשירותים, מידע ובידור מאחדת את כל התכונות האלה בממשק אחד - מסך מגע בגודל 7 אינץ'. אפשר להפעיל אותה בצורה ידנית, באמצעות פקודות קוליות ודרך לחצנים שנמצאים על-גבי ההגה.

הגיע הזמן לשקול מחדש את החוויה שלך בתא הנהג.

קל לשימוש

קל לשימוש

בקרה פשוטה יותר על מערכות השירותים, המידע והבידור. ויתרונות נוספים: חוויית נהיגה משופרת ובטוחה, ניווט נוח וניהול צי יעיל יותר.

המערכת הזו משלבת בין יחידת השמע והבידור בתא הנהג לבין פונקציית הניווט ופונקציית Dynafleet.

השילוב בין שירותים, בידור ומידע מאפשר לך לתפעל את כולם בצורה נוחה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לגעת במסך, ללחוץ על הלחצנים שעל-גבי ההגה או להשתמש בפקודות קוליות. מה שמתאים לך.

חלון הגג של וולוו FH

חלון גג עם עיצוב השומר על בטיחות

חלון הגג עם הזכוכית הכהה מוסיף לתחושת המרחב, האוורור ואור השמש בתוך תא הנהג, ומשמש כפתח מילוט לשעת חירום. החלון גם מגיע עם סוכך שמש, רשת נגד יתושים ואפשרות לבקרים אלקטרוניים.

צור קשר עם הסוכן האזורי שלך

תרגיש כמו בבית

התרווח בנוחות. נסה את המושב. נסה את המיטה. פתח את כל הארונות. לא תאמין כמה שטח יש בהם.

צור איתנו קשר