וולוו FH מבטיחה את הרווחיות שלך מאז 1993. וזוהי רק ההתחלה

מאז שהושקה לפני 25 שנה, וולוו FH העלתה את הרף מבחינת נהיגה במשאית. ולא פחות מכך כשזה נוגע לפרודוקטיביות ורווחיות עבור העסק שלך. כדי לחגוג זאת, כולכם מקבלים מתנה - הבטחה שוולוו FH תמשיך להוביל את הקדמה. המשמעות היא זמינות מרשימה יותר, חשיבה חדשה ופורצת דרך על בטיחות ופתרונות שמאיצים את המירוץ אל עבר השגת אפס פליטות.

חלומו של כל נהג מאז ומעולם.
זה לעולם לא ישתנה

נהגים הם הגיבורים האמיתיים של הנהיגה במשאית. וולוו FH תמיד תוכננה כדי לספק להם מקומות עבודה בטוחים, ארגונומיים ונוחים. אנחנו יודעים שהחידושים שלנו שינוי את חיי היומיום של הנהגים לטובה ויש עוד למה לצפות. משום שבעוד שנמשיך לשפר את הנהיגה במשאית ללא הרף, דבר אחד יישאר ללא שינוי - וולוו FH היא חלומו של כל נהג.

הסיפור מאחורי וולוו FH

הסיפור מאחורי וולוו FH

החדשנות לא מפסיקה אף פעם. ב-1993, הכבישים השתנו לעד עם הופעתה של וולוו FH. 25 שנה מאוחר יותר, וולוו FH עדיין דוחפת אל גבולות חדשים של נהיגה במשאית. אבל לפני ההצלחה, היתה הרבה עבודה והיו החלטות קשות.

צפה בסרטון
חידושי וולוו FH

כך וולוו FH ממשיכה להתפתח

ב-2018, וולוו FH חוגגת את 25 שנות ההצלחה הראשונות שלה. כדי להמשיך להוביל את הקדמה, צריך להיות תמיד צעד אחד לפני המתחרים. להלן מספר דוגמאות לאופן שבו וולוו משאיות ממשיכה להוביל את הקדמה.

קרא עוד
וולוו FH בצבע ההשקה האדום שלה

25 פעמים שבהן משאית וולוו FH הכניסה חידושים לעולם

וולוו FH הייתה חדשנית לפני 25 שנה כאשר הוצגה - והיא חדשנית באותה מידה גם כיום. הסתכל על התמונות הללו המציגות 25 פעמים שבהן וולוו FH עשתה קפיצה נוספת קדימה.

קרא עוד
הנהגים אוהבים את וולוו FH

נהגים אוהבים את וולוו FH - וולוו FH אוהבת את הנהגים

וולוו משאיות דואגת לנהגים. והנהגים אוהבים את וולוו FH. צפה בחתונה יוצאת הדופן של הנהג הברזילאי גילרמה.

צפה בסרטון
מצא את היבואן המקומי שלך

מבט קרוב על וולוו FH

שאל שאלות. חפש חלקים. הזמן שירותים. הרכב את המשאית המושלמת עבורך. הכול קורה אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך