וולוו FH מבטיחה את הרווחיות שלך מאז 1993. וזוהי רק ההתחלה

מאז שהושקה לפני 25 שנה, וולוו FH העלתה את הרף מבחינת נהיגה במשאית. ולא פחות מכך כשזה נוגע לפרודוקטיביות ורווחיות עבור העסק שלך. כדי לחגוג זאת, כולכם מקבלים מתנה - הבטחה שוולוו FH תמשיך להוביל את הקדמה. המשמעות היא זמינות מרשימה יותר, חשיבה חדשה ופורצת דרך על בטיחות ופתרונות שמאיצים את המירוץ אל עבר השגת אפס פליטות.

חלומו של כל נהג מאז ומעולם.
זה לעולם לא ישתנה

נהגים הם הגיבורים האמיתיים של הנהיגה במשאית. וולוו FH תמיד תוכננה כדי לספק להם מקומות עבודה בטוחים, ארגונומיים ונוחים. אנחנו יודעים שהחידושים שלנו שינוי את חיי היומיום של הנהגים לטובה ויש עוד למה לצפות. משום שבעוד שנמשיך לשפר את הנהיגה במשאית ללא הרף, דבר אחד יישאר ללא שינוי - וולוו FH היא חלומו של כל נהג.

שני גברים יושבים זה לצד זה

הבטחת וולוו FH ללקוחות

עם ביצועים גבוהים, סביבת נהג מצוינת והתמקדות בבטיחות, וולוו FH היא המשאית שמקדמת את הרווחיות שלך. חדשנות לא מפסיקה לעולם והמשאית ממשיכה להתפתח ללא הרף.

 

צפה בסרטון
נהג בוולוו FH

איך וולוו FH הפכה למשאית המועדפת על נהגים

כבר 25 שנה שוולוו FH היא המשאית המועדפת על נהגים. זו הייתה השאיפה שלנו מהרגע הראשון. והודות לזה שבכל שדרוג אנחנו ממשיכים להתמקד בנקודת המבט של הנהגים, המשאית כבר מזמן אינה רק מקום עבודה. היא דרך חיים.

צפה בסרטון
תמונה ישנה מהמפעל

הסיפור מאחורי וולוו FH

החדשנות לא מפסיקה אף פעם. ב-1993, הכבישים השתנו לעד עם הופעתה של וולוו FH. 25 שנה מאוחר יותר, וולוו FH עדיין דוחפת אל גבולות חדשים של נהיגה במשאית. אבל לפני ההצלחה, היתה הרבה עבודה והיו החלטות קשות.

צפה בסרטון
וולוו FH בנסיעה על גשר

25 דרכים שבהן וולוו FH שומרת על הבטיחות בכבישים

בוולוו משאיות, הבטיחות תמיד הייתה אחד מערכי הליבה. הודות למבחנים קשים ולפיתוח מתמיד, וולוו FH נשארה אחת מהמשאיות הבטוחות ביותר בעולם. צפה ב-25 תמונות אלה כדי לקבל מידע נוסף על תכונות הבטיחות של וולוו FH.

קרא עוד
וולוו FH בנוף צחיח

25 מקומות שוולוו FH מרגישה בהם בבית

וולוו FH מצטיינת רק במקום אחד: כדור הארץ. גשם ורוח או שמש ובצורת. כבישים עמוסים או דרכים פתוחות. אתה יכול לראות בעצמך איך וולוו FH מתגברת על כל אתגר ב-25 מקומות שונים.

קרא עוד
וולוו FH בצבע ההשקה האדום שלה

25 הפעמים שבהן וולוו FH הדהימה את העולם בחדשנותה

וולוו FH הייתה חדשנית לפני 25 שנה כאשר הוצגה - והיא חדשנית באותה מידה גם כיום. הסתכל על התמונות הללו המציגות 25 פעמים שבהן וולוו FH עשתה קפיצה נוספת קדימה.

קרא עוד
שני אנשים לצד וולוו FH במוסך

נהיגה במשאית כסגנון חיים - ביחד עם וולוו FH

עבור החברה הגרמנית Nord-Spedition, חיוני למשוך נהגים חדשים לתעשיית הנהיגה במשאית. הכר את לורה ובני, שני נהגים צעירים של Nord-Spedition.

צפה בסרטון
תמונה משפחתית של חברת ההובלות Nordspedition

יוצרים מורשת משפחתית – בעזרת וולוו FH

בצפון גרמניה, חברת Nord-Spedition נוחלת הצלחה עם וולוו FH. ראה איך העסק המשפחתי הזה מאמץ את החיים על הכביש כדרך חיים.

צפה בסרטון
הנהגים אוהבים את וולוו FH

נהגים אוהבים את וולוו FH - וולוו FH אוהבת את הנהגים

וולוו משאיות דואגת לנהגים. והנהגים אוהבים את וולוו FH. צפה בחתונה יוצאת הדופן של הנהג הברזילאי גילרמה.

צפה בסרטון
וולוו FH בנסיעה אל מול נוף מדברי ומכוסה קרח

וולוו FH - המשאית המובילה בעולם

משאית וולוו FH מותאמת לעסק שלך בצורה מושלמת. בכל מקום ובכל עסק. זה כולל את המדבריות החמות של ערב הסעודית ואת קבוצת האיים של סבאלברד. למד יותר על האופן שבו עסקים יכולים להפיק תועלת מוולוו FH ועל צורכי הנהגים באזורים אלה. 

קרא עוד
וולוו FH בנוף איסלנדי

וולוו FH עוזרת לחמם את איסלנד

פרויקט גיאותרמי שמבטיח חום. וולוו FH משלימה את העבודה באמצעות הובלה והתקנה של צינורות חדשים.

קרא עוד
חידושי וולוו FH

כך וולוו FH ממשיכה להתפתח

ב-2018, וולוו FH חוגגת את 25 שנות ההצלחה הראשונות שלה. כדי להמשיך להוביל את הקדמה, צריך להיות תמיד צעד אחד לפני המתחרים. להלן מספר דוגמאות לאופן שבו וולוו משאיות ממשיכה להוביל את הקדמה.

קרא עוד
וולוו FH במהדורה המיוחדת לציון יום השנה ה-25 בנסיעה בחווה

המהדורה המיוחדת לציון יום השנה ה-25 של וולוו FH

הכר את המשאית
מצא את היבואן המקומי שלך

גלה כל מה שצריך לדעת על וולוו FH

אתה מעוניין לקבל את רק את התמונה הגדולה, או את כל הפרטים הקטנים שהופכים את וולוו FH למשאית מדהימה באמת? המשווק המקומי ישמח לעזור לך – ולעשות לך עסקה מעולה.

מצא את היבואן המקומי שלך