שלוש גרסאות הספק, למגוון תנאי נהיגה

יפהפייה מבחוץ. פצצת אנרגיה מתחת למכסה המנוע.

למנוע D16K אין מתחרים, והוא זה שמפריד בין וולוו FH16 למשאיות האחרות בסדרת FH. שלוש גרסאות הספק מציעות 550, 650 ו-750 כ"ס, עם מומנט של עד 3,500 נ"מ. בנוסף, כל המנועים עומדים בתקן Euro 6.

מבט מקרוב על המנועים שלנו
מספר הדגשים על העיצוב של וולוו FH16

עיצוב ייחודי יותר

כל המשאיות בסדרת FH חולקות אותה חזות, עם אותם קווים וקימורים אווירודינמיים. בוולוו משאיות FH16, הגימור החיצוני בולט יותר. ובלעדית.

1. חלון אחורי
הצורה וההצללה של החלונות הצדדיים האחוריים מדגישות את המראה הגמיש של תא הנהג.

2. השחור החדש
הצבע של וולוו FH16 החדשה הוא כהה. כהה מאוד. אולם מתחת למעטה זה מסתתר גוון מרתק. אנחנו קוראים לו Mystic Fjord. אתה חייב לראות אותו.

3. תשומת לב לפרטים
פרטים מעודנים עושים את כל ההבדל. גימור כרום חלק גורם למדרגה הקדמית, לקישוט השבכה, לידיות הדלתות ולסמל וולוו למשוך את תשומת הלב.

4. השבכה הגדולה
השבכה הייחודית בצבע כסף כהה מותירה רושם עז בכל כביש שבו המשאית נוסעת. המראות וסוכך השמש חולקים אותו מראה יוקרתי.

פנים תא הנהג

הגדרה מחדש של מושג הנוחות

מאפייני העיצוב היוקרתיים מופיעים גם בתוך תא הנהג של FH16.

עיצוב מושב ייחודי
למושב הנהג הייחודי יש צורה ובדים משלו, והוא נותן תחושה יוקרתית באמת לחלל הפנימי של תא הנהג. ניתן להזמין ריפוד עור או שילוב של עור ובד. עיצוב המושב והחומרים שמהם הוא עשוי הם בלעדיים לוולוו FH16.

ההגה השחור ההגה השחור המבריק, העשוי מעור כהה עם תפרים בצבע מנוגד התואמים לגימור הפנימי, תורם לתחושת הנהיגה החלקה. והוא זמין רק בוולוו FH16.

מחלקה ראשונה
פנים התא כולל דפנות דלתות ייחודיות, דפנות בקירות, קישוטי כרום, וילונות, ריפוד דרגש ותאורת דלתות נוספת. יחד, נוצרת אווירת יוקרה בתוך תא הנהג.

סדרת FH

וולוו FH16 היא המשאית החזקה ביותר בסדרת FH. אך היא מספקת יתרונות אחרים פרט לעוצמה. 100% זמינות. פרודוקטיביות משופרת של הנהג. יעילות ללא מתחרים בצריכת הדלק.

חקור את המאפיינים של סדרת וולוו FH >

מצא את היבואן המקומי שלך

נסה את זה

אם הפריטים האלו לכדו את תשומת לבך, היעזר במאתר היבואנים כדי לבדוק היכן תוכל לראות אותם במו עיניך. היבואן המקומי ישמח להראות לך את המשאית.

מצא את היבואן המקומי שלך