קבל מידע נוסף על חוזה הזהב למשאיות וולוו FH

זמן פעולה תקינה של 100% – זו ההבטחה שלנו

עיצוב מתקדם, שירותים מעולים ורשת תמיכה נרחבת. בתוספת טכנולוגיית הטלמטיקה וחוזה השירות החדש של וולוו, מובטחת לך זמן פעולה תקינה של 100%. פירוש הדבר הוא שהמשאית שלך תהיה תמיד זמינה כאשר אתה צריך אותה. ואם לא, נספק לך משאית אחרת או פיצוי כספי.

הגדל את הזמינות
telematics

TELEMATICS GATEWAY – המכונאי שמצטרף לנסיעה

טכנולוגיה חכמה זו מאפשרת למוסך לראות מידע על המנוע, הקילומטרז' וצריכת הדלק. המכונאים יכולים גם לראות קודי תקלה אבחוניים ולנטר את המצב של רכיבים חיוניים (רפידות בלמים, מצמד, מצבר וכולי). ניטור שכזה מפחית את העצירות הלא מתוכננות. כך גם המוסך מוכן לגמרי לקראתך כשאתה מגיע אליו, ואתה יכול לחזור לכביש תוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

VAS On-Call - שירות בזמן ובמקום הנחוצים

Volvo Action Service On-Call – פשוט לחץ על הלחצן

עצירה בלתי מתוכננת באמצע שום מקום? לחץ על הלחצן של VAS On-Call ותתחבר למוקדן הדובר את שפתך (המשאית בודקת את האזרחות של הכרטיס בטכוגרף הדיגיטלי). המוקדן ידע את מיקומך המדויק ואת מספר הזיהוי של השלדה שלך ויוכל למסור קודי תקלה אבחוניים למכונאי. הירגע, העזרה כבר בדרך.

קבל לחצן VAS
בטיחות וזמינות הולכות יד ביד

פחות תאונות. יותר זמינות זמן פעולה תקינה.

בטיחות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. היא קיימת בדי אן איי שלנו. והיא מהווה שיקול מרכזי בעת התכנון של כל אחת מהמשאיות של וולוו. ככל שייקלעו לפחות תאונות, כך יוכלו המשאית – והנהג – לבלות יותר זמן על הכביש. משאית FH היא משאית וולוו הבטוחה ביותר שלנו. אי פעם. היא גם מלאה במאפייני בטיחות המגנים על המשאית, על הנהג ועל האנשים האחרים בכבישים.

פגוש את משאית וולוו הבטוחה ביותר בעולם
מצא את היבואן המקומי שלך

זמן פעולה תקינה של 100% קוסם לך?

הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' מכיר את כל הצדדים של נושא הגדלת הזמינות. בקר אצלו או התקשר אליו.

מצא את היבואן המקומי שלך