הגה מתכוונן לגמרי עם הטיית צוואר

ההיגוי הדינמי של וולוו

היגוי. פניות. כוונון שלא נפסק. התנועות קטנות יחסית אבל החזרה משפיעה רבות על הגוף. הצוואר, הגב והכתפיים נושאים בנטל. לא עוד. בעזרת ההיגוי הדינמי של וולוו, תוכל לסובב את ההגה בעזרת אצבע אחת – וכך להפחית את עייפות הגוף בשיעור של עד 85%.

ההיגוי הדינמי של וולוו
בורר I-Shift

I-Shift

תיבת ההילוכים הפשוטה, המהימנה והיעילה ביותר, I-Shift, חוללה מהפכה בתחום המשאיות. אין מצמד כבד, אין ידית שצריך למשוך וכל החלפת הילוכים מתבצעת בתזמון מושלם. המערכת גם חוסכת עד 5% בצריכת הדלק.

עבור ל-I-Shift
מערכת I-Shift Dual Clutch מצד המנוע

I-Shift Dual Clutch

בהשראת מרוצי מכוניות, מערכת I-Shift Dual Clutch מעלה אותך לרמה הבאה. היא בוחרת מראש את ההילוך הבא במהלך הנסיעה בהילוך הנוכחי. זרימת העוצמה הרצופה מאפשרת לך לצבור מהירות תוך זמן קצר ובקלות, ולשמור עליה באזורים הרריים – תוך שיפור הפרודוקטיביות.

גלה את I-Shift Dual Clutch
יחידת השלט הרחוק

טעינה ידידותית לנהג

מתלים בשליטה אלקטרונית הופכים את מלאכת הטעינה למהירה, קלה ובטוחה יותר. המערכת זוכרת את הגובה של רציפי העמסה שונים. היא שומרת על יציבות השלדה. המשאית מאוזנת בצורה מושלמת. ובנוסף, המערכת כוללת שלט רחוק נוח לשימוש עם כפפות – כך שתוכל לנהל את הכול מתא הנהג, או כשאתה נמצא ליד המשאית.

תא Globetrotter לוולוו FH, סגנון אוריינטלי

הסביבה המושלמת – לעבודה ולמנוחה

תא הנהג החדש מספק יותר גובה. עם מטר מעוקב אחד נוסף של מרחב. הוא גם כולל מגוון טכנולוגיות חדשניות, כגון I-Park Cool, מערכת שתורמת לשקט ולנוחות שלך מחוץ לשעות העבודה.

תא הנהג בוולוו FH

Dynafleet – פעל בפרודוקטיביות מרבית

מיקומים, מטענים ורמות. זמני נהג. דוחות פליטה. צריכת דלק. מערכת Dynafleet מספקת נתונים בזמן אמת על כל משאית שבבעלותך – וכך עוזרת לך להגיע לפרודוקטיביות מרבית ולקבל החלטות רווחיות יותר.

מבט קרוב על המנוע של וולוו FH

כוח משיכה מדהים

מנוע D16 הוא האלוף במשקל כבד בהובלות למרחקים ארוכים. 750 כ"ס. 3,550 נ"מ של מומנט. ובנוסף, 90% מכך זמינים תוך רגע. המנוע נמצא בשיאו כשהוא מוביל מטענים כבדים באזורים הרריים. ובעזרתו תגיע גם אתה לשיא הפרודוקטיביות.

מצא את היבואן המקומי שלך

הגברת הפרודוקטיביות

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'. כך תוכל להפיק את המרב מכל קילומטר.

מצא את היבואן המקומי שלך