התנהגות כביש חסרת תקדים

מבנים שנוצרו מחדש. היגוי שתוכנן מחדש. ומאפייני שלדה פורצי דרך בתעשיית המשאיות. כאשר תכננו את משאית וולוו FH החדשה, לא הסתפקנו בשיפור של התנהגות הכביש. שינינו אותה מהיסוד.

היכולת לנהוג עם שליטה מושלמת ופחות מאמץ משפרת את היעילות. היא גם משפרת את הבטיחות. אז התרווח במושב, חגור חגורה ונהג בהנאה במשאית הנותנת תחושה של מכונית ספורט.

המבחן האמיתי של התנהגות הכביש של כל משאית מגיע כשמולך מגיעה משאית נוספת, בעיקול, במהירות של 80 קמ"ש. במקרה של וולוו FH, אין שום בעיה.

Stefan Axelsson

מנהל - תפעול ונהיגה, וולוו משאיות

המתלה הקדמי הנפרד וההיגוי הדינמי של וולוו משולבים יחדיו כדי לספק יציבות, שליטה ויכולת תמרון יוצאות מהכלל.

מאפיינים ראשונים מסוגם בעולם

שתי טכנולוגיות. שתי אבני דרך בתעשיית המשאיות. המתלה הקדמי הנפרד וההיגוי הדינמי של וולוו מספקים יציבות ושליטה בכל מהירות, והופכים את התמרון לקל כל כך שניתן לבצע אותו בעזרת אצבע אחת. יחד, הם מעלים את הביצועים של המשאית הכבדה לרמה חדשה לגמרי.

הכר את המתלה הקדמי הנפרד
מתלי שלדה ובולמי זעזועים משופרים מספקים לך נסיעה חלקה

הכול ממוטב

כשמדובר בהתנהגות הכביש של המשאית, שינויים קטנים מצטברים ליתרונות גדולים. הוספנו לוולוו FH קפיצי מתלים חזקים יותר, הממוקמים בנקודות טובות יותר. שינינו גם את הזוויות של בולמי הזעזועים כדי להסיט את השפעת המהמורות הרחק מהשלדה. בסך הכול, המיטובים שלנו שיפרו את שיכוך הסחיפה ב-100%. כתוצאה מכך, אתה נהנה מנהיגה יציבה, מהימנה ובטוחה יותר בכל כביש.

גלה את שיפורי השלדה האחרים שלנו
מצא את היבואן המקומי שלך

אל תסתפק במה שאנחנו אומרים

חווה בעצמך התנהגות כביש ברמה עולמית ובקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך