סרטון המסביר כיצד עובד ההיגוי הדינמי של וולוו

כיצד ההיגוי הדינמי של וולוו עובד

טכנולוגיית היגוי עם יכולת תגובה מעולה

הטכנולוגיה שלנו המוגנת בפטנט משלבת הגה כוח הידראולי רגיל עם מנוע חשמלי המחובר לתיבת ההגה. על ידי עיבוד קלט ממספר חיישנים, ה-ECU (יחידת בקרה חשמלית) יכולה לקבוע להיכן המשאית נוסעת וכן מהן כוונות הנהג.‬ המערכת מבקרת את פעולת המנוע 2,000 פעמים בשנייה, תוך שימוש בעיקרון הנקרא "חפיפת מומנט" כדי לתקן תנועות היגוי לא מכוונות ולספק מומנט נוסף להיגוי, כשיש בכך צורך. ההיגוי הדינמי של וולוו זמין כעת עבור כל תצורות הסרנים - כולל משאיות בעלות סרנים קדמיים כפולים.

וולוו FH, וולוו FH16 על הכביש

נהיגה ללא מאמץ יתר בכל מהירות

במהירויות גבוהות, ההיגוי הדינמי של וולוו שומר על שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב. ובזמן שאתה מנווט באיטיות ובזהירות, המערכת מעניקה לך את כוח ההיגוי, לא משנה מה כובד המטען. אנחנו אומרים זאת ברצינות גמורה: תוכל לנהוג בוולוו FH החדשה בעזרת אצבע אחת.

נהג משאית נוסע לאחור עם ההיגוי הדינמי של וולוו

נסיעה לאחור. עכשיו זה קל בדיוק כמו נסיעה קדימה.

הפחתנו את המאמץ הדרוש לנסיעה לאחור במשאית טעונה באופן מלא. ההיגוי הדינמי של וולוו מעניק לך רמת דיוק מושלמת והיגוי כמעט ללא מאמץ, ומחזיר את ההגה למצב ניטראלי באופן אוטומטי. והודות ליציבות המסלול המשופרת, תוכל לנסוע לאחור יותר ממאה מטרים מבלי לסטות מהמסלול.

וולוו FH16 עם סרני טרידם וגרור

נהיגה ישרה כמו חץ בכל התנאים

זוכר את תיקוני המסלול שאתה מבצע בעקבות בלימה על פני שטח לא אחידים? אין יותר צורך בהם. סטיות בהיגוי בגלל בורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגיש בהן. ההיגוי הדינמי של וולוו אפילו מאזן את האפקט של רוחות צד חזקות. כך שתוכל לשחרר קצת את האחיזה בהגה - המשאית תשנה כיוון רק כשתרצה בכך.

משאית וולוו FH עם גרור בכביש

התנהגות כביש ברמה עולמית

ההיגוי הדינמי של וולוו הוא רק חלק מהסיפור...

קבל מידע נוסף על המתלה הקדמי העצמאי
מצא את היבואן המקומי שלך

מוכן לנסות נהיגה דינמית?

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לצאת לנסיעת המבחן הנוחה ביותר שהתנסית בה אי פעם.

מצא את היבואן המקומי שלך