המנועים החדשים והחסכוניים בדלק של וולוו FE

המנוע העירוני

משאית וולוו FE כוללת מנוע בעיצוב חדש. המנוע החסכוני בדלק מציע עקומת מומנט רחבה ושטוחה יותר והצטברות כוח מהירה יותר (אפילו בסל"דים נמוכים), ומספק תגובה מהירה, מהירות ממוצעת גבוהה וביצועי כביש מעולים. בצורה כזו, תוכל לנווט בסביבה העירונית ביעילות רבה יותר ולעמוד בלוח הזמנים.

הכר את מנועי D8K שלנו
תיבת ההילוכים I-Shift החסכונית בדלק

I-Shift – פשוט, אמין וחסכוני מאוד בדלק

בפעם הראשונה, וולוו FE ניתנת להזמנה עם I-Shift. מאפיין זה ממנף את הביצועים והיעילות על ידי ניטור ותגובה למסת המשאית, שיפוע הכביש, מהירות המשאית וההאצה - כך שהוא חוסך בדלק. תוכנת הבסיס ניתנת להתאמה קלה לדרישות מיוחדות באמצעותן של שתי חבילות נוספות – חלוקה ועבודות תשתית או חיסכון בדלק.

נעים להכיר: I-Shift
הירשם לשירות Fuel Advice ותקבל מאמן דלק אישי.

Fuel Advice (ייעוץ דלק) - הפחתה עקבית

דאג שתמיד תשיג את יעדי צריכת הדלק שלך. תוכל לראות את צריכת הדלק הולכת ופוחתת ככל שתשפר את היעילות שלך. הירשם לשירות Fuel Advice (ייעוץ דלק), ואנו נקצה לך מאמן דלק אישי. הודות לניתוח הנתונים, הייעוץ המקצועי והתמיכה המעשית המתמשכת, תתחיל לחסוך דלק תוך זמן קצר ותשפר את ההישג משנה לשנה.

כמה תוכל לחסוך עם שירות Fuel Advice?
VT

גלה את היכולות המבוססות על נתונים

ביחד, מערכת Dynafleet והדרכת נהגים יכולות להביא לחיסכון של עד 7% בדלק.

Dynafleet - עקוב אחר יעילות הדלק שלך

הכר את המערכת החכמה שלנו לניהול צי. עקוב אחר ביצועי המשאיות והנהגים שלך בזמן אמת, והצג דירוגים של יעילות בצריכת דלק הנוצרים באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל לבצע השוואות, לזהות מגמות וליישם שינויים רווחיים שיעזרו לך לחסוך בדלק.

גלה את Dynafleet >

הדרכת נהגים - שינויים קטנים, חיסכון גדול

קורס הנהיגה היעילה שלנו עוזר לך להפיק את המרב מכל טיפת דלק. הקורס, המהווה חלק מתכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות', מבוסס על גישה שיטתית מוכחת היוצרת דפוסי נהיגה חסכוניים בדלק וחיסכון בר-קיימא לטווח ארוך. הקורס מספק יעילות מרבית בשילוב עם דוחות Dynafleet.

הדרכה לנהגי וולוו >

מצא את היבואן המקומי שלך

להתחיל ברגל ימין

המפתח לחיסכון בדלק הוא לעלות על דרך המלך כבר בהתחלה. סוכן 'וולוו משאיות' שלך הוא מומחה לחיסכון בדלק. פנה אליו לקבלת עזרה.

מצא את היבואן המקומי שלך