המושב של וולוו FE שעוצב מחדש בטוח יותר מתמיד

שב בנוחות. הדק חגורה. שמור על הבטיחות

המושב המחוזק החדש והעיגון שלו ממזערים את התנועה קדימה במקרה של תאונה. תומך הצוואר, שעבר עיצוב מחדש, שומר שראשך לא יזוז ויהיה מוגן היטב. כמו כן, חגורת הבטיחות המשולבת מגנה עליך בעזרת עמידות יוצאת מן הכלל במצבי התנגשות. כאשר אנחנו דואגים לבטיחות שלך, כל מה שנותר לך לעשות הוא לבחור את צבע חגורת הבטיחות - שחור או אדום שאי אפשר לפספס?

מערכות המיגון מפני גלישה תחתית אחורית בוולוו FE

הגנה עליך ועל אחרים

‏‫מערכות ההגנה מפני גלישה תחתית מלפנים ומאחור מיועדות למנוע מצב שבו מכוניות יילכדו מתחת למשאית בעת התנגשות, וכך להפחית את הסיכון לפגיעה בנוסעים. בנוסף, תוכנית היציבות האלקטרונית שלנו מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד.

קרא מידע נוסף על מערכות הבטיחות שלנו כאן
ההזדמנות הטובה ביותר לראות – ולהיראות

ראות משופרת

קבע מה תרצה לראות במראות החיצוניות המופעלות בצורה אלקטרונית. הגבר את הנראות שלך לנהגים האחרים באמצעות המאפיין החדש 'פנסי תאורת יום'. ראה פרטים רבים יותר באזורים מוגבלים באמצעות חלונות צידיים נוספים. בנוסף, שמור על קשר עין עם המטען באמצעות החלון האחורי האופציונלי.

פגוש בשלושה חלקים בוולוו FE

פגוש המורכב משלושה חלקים

פינות מפלדה מספקות לפגוש יכולת התנגדות נהדרת במקרה של התנגשות, וכך מפחיתות את הסיכון לגרימת נזק ואת עלויות התיקון.‬ ‏‫ובמקרה של התנגשות, החלקים הנפרדים מבודדים את הפגיעה, כך שתצטרך להחליף רק את הקטעים שנפגעו.

וולוו FE עם מערכת אזעקה מתקדמת בשלט רחוק

מערכת מאובטחת

מערכת אזעקה מתקדמת בשלט רחוק שומרת על האבטחה של וולוו FE. המערכת מופעלת בקלות אם אורחים בלתי רצויים מנסים לפתוח את הדלת או להפריע לרכב, ומשחררת אותך מדאגות כשאתה נמצא רחוק מהמשאית.

עיין בציוד הבטיחות האופציונלי של וולוו

תוספות בטיחות אופציונליות

זקוק לאפוד מגן? לנורת אזהרה ניידת? נוכל לצייד את משאית וולוו שלך בכל תוספות הבטיחות הדרושות.

מצא את היבואן המקומי שלך

מוכן לבצע שדרוג בטיחות?

בקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'. הסוכן יסביר לך כל מה שצריך לדעת על מאפייני הבטיחות הטובים בעולם של תא הנהג שלנו.

מצא את היבואן המקומי שלך