מערכת I-Shift מפחיתה עייפות ומאפשרת לך להתמקד בכביש ובתנועה

פשוט סע

מערכת I-Shift הופכת את הנהיגה לבטוחה ונוחה הרבה יותר. אין בה דוושת מצמד כבדה.‬ אין ידית שצריך להיאבק בה. כל החלפת הילוכים מתוזמנת באופן מושלם. ‏‫הפשטות של המערכת מפחיתה את העייפות ועוזרת לך להתמקד בכביש ובתנועה שמסביבך.‬ אם אתה מעוניין בהחלפת הילוכים ידנית, הלחצן על מוט ההילוכים מעביר לידיך את השליטה המלאה בכל החלפת הילוך.

I-Shift יכולה לחסוך עד 5% בצריכת הדלק

חסוך בדלק

I-Shift מיועדת לחסוך בדלק – עד 5%. אובדן האנרגיה הפנימי קטן – פחות מבתיבות הילוכים ידניות. אבל הרכיבים האלקטרוניים הם אלה שעושים את ההבדל האמיתי. אם אתה נוהג בתצורה חסכונית, כל החלפת הילוכים מתוזמנת במדויק ומבטיחה שהמנוע פועל בסל"ד היעיל ביותר.

I-Shift מתקשרת עם המנוע

איך זה עובד

מערכת I-Shift מבוססת על תיבת הילוכים ידנית בלתי מסונכרנת – ולכן מדובר בעיצוב קומפקטי עם אובדן פנימי קטן. עם זאת, הקסם האמיתי מצוי ביחידת הבקרה האלקטרונית המנהלת את המצמד והעברות ההילוכים. על-ידי הערכת המידע על המהירות, המשקל, סיווג הכביש ודרישת המומנט, היא מבצעת כל החלפה ברמת דיוק גבוהה. המערכת גם מתקשרת עם המנוע, ומאפשרת לו לכוונן את הסיבובים ואת הספק הבלימה לקבלת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר.

חבילות התוכנה של I-Shift לכל משימת הובלה

I-Shift שלך

יש לך אפשרות להתאים אישית את חבילות התוכנה של I-Shift בהתאם לדרישות המדויקות שלך. כך שאם יש לך צורך בתיבת הילוכים לצורך חלוקה, בנייה או הובלות למרחקים ארוכים – יש לנו חבילה שמתאימה לך באופן מושלם.

מצא את היבואן המקומי שלך

מהלך חכם

רוצה לנסות את I-Shift בעצמך? פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' – והוא ישמח לתת לך את המפתחות.

מצא את היבואן המקומי שלך