וולוו FE, חברה במשפחת וולוו

חלק מהמשפחה

העיצוב האווירודינמי, עם המגע המעוגל. הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים. הפנסים המוכרים בצורת V. וולוו FE אולי קטנה יותר אבל מספקת גמישות וקלילות, שתי תכונות חשובות לתפעול בסביבות עירוניות. למד להכיר חברה נוספת במשפחת וולוו.

המראה החדש של וולוו FE

אות הצטיינות

בעיצוב החדש של וולוו FE, סמל הברזל הקלאסי של וולוו הוגבה מהשבכה למיקום גבוה ובולט יותר. כך נוצר רושם של שמשה קדמית גדולה, שיוצרת רושם שהנהג קרוב יותר לרחוב, וכך המשאית נראית מאיימת פחות בעת הנסיעה בעומסי תנועה.  

תא הנהג החדש של וולוו FE מפחית את התנגדות האוויר

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי, המעוגל מעט של וולוו FL מפחית את התנגדות האוויר – ומשפר את ביצועי הכביש ואת החיסכון בדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של השבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר, ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ.

רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

מצא את היבואן המקומי שלך

עצור והבט

החלט בעצמך אם וולוו FE היא משאית החלוקה היפה ביותר על הכביש. פשוט בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי.

מצא את היבואן המקומי שלך