השלדה של וולוו FE - לבניית מרכבים קלה

קשיחה אך גמישה.

השלדה של וולוו FE מאפשרת התאמה לכמעט כל מבנה-על. העיצוב המרובע והשטוח, המתאפיין בעמידות ובקשיחות, מאפשר בניית מרכבים קלה ומהווה פתרון משביע רצון אפילו עבור הפעילויות התובעניות ביותר. בנוסף, מארז השלדה המשופר עבור Euro 6 פירושו שמשאיות וולוו FE אינן מושפעות מדרישות הפליטה המחמירות יותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו - עוזרות לקצר את זמן האספקה

פחות זמן אצל בונה המרכבים

הזמן משאית וולוו FE ובונה המרכבים יוכל להתחבר מיד להוראות המיועדות לבוני המרכבים של וולוו. בעזרת המפרטים המדויקים ושרטוטים תלת-ממדיים במערכת, ניתן יהיה להתחיל בעבודה עוד לפני שהמשאית תצא מהמפעל. כך האספקה תהיה מהירה וחסכונית יותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו
מערכת הבקרה האלקטרונית של וולוו FE

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.

בחר בין מתלה קפיצים למתלה כריות אוויר בתא הנהג

מתלים מתוחכמים

מובטחת לך נסיעה חלקה ונעימה. בחר במתלה תא מכני, עם קפיצים סליליים ובולמי זעזועים מלפנים ומאחור. או בחר במתלה אוויר הכולל כריות אוויר מלפנים ומאחור.

מערכת הבלימה האלקטרונית של וולוו FE

מערכת בלימה אלקטרונית (EBS)

וולוו משאיות FE משתמשות בבלמים פניאומטיים עם דיסקות מאווררות מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת ה-EBS המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

VT

התחלת הבנייה

בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית וולוו FE המושלמת עבורך.

מצא את היבואן המקומי שלך