משאיות

אל תיתנו לתנאי השטח לעצור אתכם

יכולת הניידות של Volvo FMX

כאשר בוץ או חול טובעני מכסים את הכביש, הדרך היחידה להיחלץ מתוכם היא פשוט להמשיך לנוע קדימה. סרן הינע קדמי עם בקרת משיכה אוטומטית (ATC) ומרווח גחון מרבי של 300 מ"מ מבטיחים שתצליחו לצלוח את הדרך. במשאיות Volvo FMX המגיעות בתצורה של 4×4, ‏‎6×6, ‏‎8×6 ו-‎10×6 – תכונה זו משלבת את הסרן הקדמי אוטומטית בדיוק כשאתם זקוקים לכך – ומנתקת אותו שאין בכך צורך. משאית Volvo FMX כוללת מגוון שלם של אפשרויות שיקלו עליכם בביצוע משימות בתנאי שטח קשים.

סרן קדמי מניע

ניתן לקבל משאית Volvo FMX עם סרן הינע קדמי בתצורת 4×4, 6×6, ‎8×6 או 10×6 – כדי לוודא שאף שטח מאתגר לא יעצור אתכם. סרן ההינע הקדמי ממוקם כדי להעניק למשאית זווית גישה טובה יותר. הוא תוכנן להיות חזק ויעיל. שילבנו מוט מקביל מאחורי קורת הסרן כדי להפוך את מעטפת הסרן החזקה לנקודה הנמוכה ביותר במשאית ולשפר באופן ניכר את מרווח הגחון כשהמשאית עמוסה לגמרי.

מתלה אוויר אחורי

מתלה האוויר האחורי שלנו מיועד עבור משאיות בענף הבנייה. מתלה האוויר מספק עבורכם מרווח גחון מרבי של 300 מ"מ. קפיצים, מפוחי אוויר ומייצבים ממוקמים בחלקו העליון של סרן ההינע. התוצאה? מרווח גחון של מתלי עלה עם הנוחות והיעילות של מתלי אוויר. לחץ ממוטב בסרן האחורי בכל סרן פירושו אחיזה טובה יותר. מתלי האוויר גם גורמים לפחות רעידות במשאית. התוצאה היא נוחות משופרת ומהירות נסיעה ממוצעת גבוהה יותר, המשפרות את התפוקה שלכם (עלייה של 5-10 קמ"ש בבדיקות שערכנו). בנוסף, הפחתת הנזק שגורמות הרעידות גם משפרת את הזמינות.

מוכנה לצאת לדרך

במצב של התחלת נסיעה בעליה, מערכת סיוע בעליה (Hill Start Aid) מסייעת לכם לשמור את המשאית במקומה למשך מספר שניות עד שהמנוע נכנס לפעולה ותוכלו להתחיל בנסיעה מחדש. אם אתם נתקעים, Rock Free היא תכונה של מערכת I-Shift המאפשרת לכם לטלטל את המשאית קדימה ואחורה על ידי פמפום דוושת ההאצה עד שהמשאית משתחררת.

החזקה אוטומטית לכל כיוון

בלימת המשאית למצב של עצירה מלאה והפונקציה של Autohold מבטיחות שהיא תישאר במצב עצירה עד שתרצה להמשיך בנסיעה. התכונה פועלת ללא קשר לכיוון הנסיעה המבוקש (קדימה/לאחור), בין את מדובר לנסיעה במורד או לטיפוס על גבעה או הר, כמו גם בעת נסיעה על כביש שטוח.

מערכת תמיכה לנהג 

נסיעה באמצעות דוושה אחת כשפני השטח משובשים

הפונקציה 'בלמי שטח' (Terrain Brake) של מערכת I-Shift מאפשרת לנהל נסיעה בדרך משובשת במהירויות נמוכות באמצעות שליטה על המצערת ועל בלמי הגלגלים באמצעות דוושת המצערת בלבד. אין צורך ללחוץ על דוושת הבלמים – ניתן לבלום את המשאית באמצעות גלגל שממוקם על גבי סלע, מבלי שיחליק ממקומו.

I-Shift

זקוקים ליכולות נסיעה בשטח?

פנו אל הסוכן האזורי שלכם כדי להתאים עבורכם משאית שתוביל אתכם בכל תנאי הדרך.