משאיות

מתוכננת כדי להתמודד עם אתגרים

תא הנהג של Volvo FMX - עיצוב חיצוני

‏‎‎‏אם אתם כבר אוהבים את העיצוב של Volvo FMX, ההתפתחות האחרונה שלה לא תאכזב אתכם. היא כוללת פרופיל חדש ומודרני לחלוטין, יותר מתוחכם ובטוח מתמיד. הביאו את המשימות המאתגרות ביותר.‏‎‎‏

‏‎‎‏תא הנהג עוצב מחדש עם פרופיל זקוף, חלל פנימי מרווח יותר, פתחי חלונות נדיבים וסף דלת נמוך. החלק הקדמי התחתון מעצים את המראה האיקוני הקשוח, בשילוב הפנסים הקדמיים בצורת V. 

קווי המתאר הייחודיים של הפנסים הקדמיים משתלבים בעיצוב מבנה תא הנהג, נמשכים מעבר לפינה הקדמית ונמתחים לאחור לדפנות הצד של תא הנהג. Volvo FMX נאמנה לתפיסה של וולוו – החזית הקשיחה מוגנת, עמידה וחלקיה ניתנים להחלפה בקלות במידת הצורך.

‏‏‎‏‎‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏‎‏ניתן לראות כי סמל הברזל מלפנים הוא כעת גדול יותר וכשתתקרבו כדי להיכנס לתא הנהג, תבחינו שמדרגות הכניסה כוללות עיצוב קשיח עם משטחים עמידים למניעת החלקה. בחלקו העליון של תא הנהג, קורת גג מפלדה מגנה עליכם בסביבות עבודה מאתגרות וקשוחות. אלו הפרטים שעושים את ההבדל.‏‎‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏

בחרו מתוך יותר מ-650 צבעים. הכל ירוק.

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים תצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלפניכם..

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות.. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לסוכן וולוו.

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

גלריית תמונות של Volvo FMX

מוכנים למשאית Volvo FMX?

היא מחכה לכם.