משאיות

מותאמת לפעילות גבוהה

שלדת Volvo FMX

‏‎‎‏בין אם אתם נוהג בכביש או בשטח, אתם תזדקקו לשלדה שבנויה להתמודד עם פעילות מרובה על בסיס יומי. יתכן ויש לכם מבנה-על שמיועד באופן ספציפי למשימות העבודה שלכם. אנו מתאימים את השלדה כדי שתתמוך בהצלחתכם – באמצעות שימוש ברכיבים ובמערכות שיבטיחו תפעול אמין למשך שנים רבות.

‏‎‎‏בין אם אתם עובדים במכרות או באתרי בנייה עמוסים, משאית Volvo FMX היא בדיוק הכלי שתוכלו לסמוך עליו. ‎‏‎‏ניתן לקבל משאית רב-תכליתית עם מתלה אוויר אחורי המיועדת לעבודות באתרי בנייה או משאית עם מתלי עלים המאפשרת הובלת כמויות מטען כבדות במיוחד על הסרנים. עם ההיגוי הדינמי של וולוו, קשה להתחרות באיכות הביצועים בנהיגה.‏‎‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏‎‏

‏‎‎‏השלדה של וולוו מציעה גמישות שמאפשרת לבנות משאית עבור כל סוג של מבנה-על המשמש לכל סוגי משימות ההובלה. תוכלו לקבל את משאית Volvo FMX שלכם בדיוק כפי שתרצו אותה. הסוכן האזורי שלנו יסייע לכם לבצע התאמה אישית של המשאית.‏‎‎‏

סרנים קדמיים של 10/20 טון

מובילים מטען כבד? אין בעיה. משאית Volvo FMX בנויה לעומסים גבוהים על הסרנים. בין אם תבחרו במתלי עלים או במתלי אוויר, הסרן הקדמי יכול להתמודד עומס מרבי של 10 טון על סרן יחיד. ועומס מרבי של 20 טון על סרן קדמי כפול. הדבר מתורגם ישירות לתפוקה משופרת בעבודה.

הרמת סרן ‏‫כפול

השתמשו בסרן, אך רק במקרה הצורך. הרמת הסרן הכפול מאפשרת לנתק את סרן ההנעה האחורי ביותר ולהרימו כשאתם נוסעים ללא מטען. בדיוק כמו סרן טאג, יכולת זו משפרת במידה ניכרת את רדיוס הסיבוב, מצמצמת את שחיקת הצמיגים ומפחיתה את צריכת הדלק.

למידע נוסף אודות הרמת סרן כפול ❯

חמישה סרנים היישר מהמפעל

מעביר מטענים כבדים? באפשרותכם לבחור משאית עם חמישה סרנים שתסופק לכם ישירות מהמפעל. תוכלו לקבל את המשאית שלכם מהר יותר ולהוזיל את עלויות ההתאמה האישית. בנוסף, תקבל משאית עם אישור סוג רכב מלא. תיהנה גם מאחריות מלאה של וולוו ומהתמיכה שלנו לאחר המכירה - באופן שיפחית את עלויות התפעול בטווח הארוך.

גלו את הפוטנציאל של Volvo FMX

דברו עם הסוכן האזורי שלכם על התאמת משאית Volvo FMX שלכם.