וולוו משאיות

ישראל

×
Volvo FM עם 20% פחות טביעת רגל פחמנית.

Volvo FM. אבל 20% פחות פחמן דו-חמצני‬

Volvo FM מונעת בגז טבעי‬

‏‎‎‏משאית עבור משימות תפעול אזוריות כבדות. שזזה ומספקת ביצועים בדיוק כמו של דגם Volvo FM המוכר לכם. אך עם טביעת רגל קטנה פחמנית יותר בנוסף לפוטנציאל של עלויות דלק נמוכות יותר. ואין צורך להתפשר על יכולת הנהיגה או על הפרודוקטיביות.

תקן זיהום אוויר Euro 6 Step D‏ ● 420 כ"ס/‎2,100 ניוטון מטר או 460 כ"ס/‎2,300 ניוטון מטר ● מערכת I-Shift ● ראש גורר או משאית אחודה ● 4×2, ‏6×2 או 6×4 ● טווח נסיעה מרבי של עד 1,000 ק"מ

חמש סיבות עיקריות לבחור במשאית Volvo FM LNG

אין עוד משאית כזאת בשוק. בדוק מה הופך אותה לייחודית, ומדוע היא בחירה מצוינת עבור העסק והסביבה שלך.

לבלוט בין כל המתחרים

האם הלקוחות שלך דורשים הובלה בת קיימא? טוב. Volvo FH LNG מציעה הפחתה מיידית* של 20% בפליטות פחמן דו-חמצני‏‎‏‎‎‏‎‏‏‎‏‎‎‏‎‏‬. ואפילו אינך צריך להתפשר על קיבולת טעינה או על פרודוקטיביות. או תחרותיות, לצורך העניין.

קבלו פתרון יציב

המנוע עומד בלבה של כל משאית. המנוע המופעל באמצעות גז מבוסס על מנוע D13K המתקדם שלנו. אבל שיפרנו אותו עוד יותר עם פתרונות חדשניים להפעלה באמצעות גז. התוצאה? המנוע G13C עם יעילות דומה לזו של דיזל. ואין שינוי מבחינת מרווחים בין טיפולים, אמינות וביצועים.

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל".

איך היא פועלת?

השימוש במשאיות המופעלות באמצעות גז לא רק יעזור לסביבה במידה רבה. הוא גם יועיל לחברה שלנו בכך שיצמצם את ההוצאות הישירות והעקיפות.
החברה דורשת דלקים חלופיים נקיים יותר. גז טבעי נוזלי טומן בחובו פוטנציאל הן כפתרון מיידי והן כפתרון לטווח הארוך עם השפעה נמוכה במידה ניכרת על האקלים.

הדרך אל אפס פליטות מזהמים

נצילות האנרגיה והדלקים החלופיים חיוניים באסטרטגיה שלנו להתקדם אל עבר הובלות בנות קיימא. משאית Volvo FM LNG המופעלת באמצעות גז מבטיחה הפחתה מיידית של 20%* בטביעת הרגל הפחמנית‏‎‏‎‎‏‎‏‏‎‏‎‎‏‎‏. והאפשרות להשתמש בביו-גז טבעי נוזלי, פירושה צמצום פוטנציאלי של 100%*. משאית זו מספקת אפשרויות ארוכות טווח של התקדמות לדלקים מתחדשים – ובכך הופכת אותנו לתלויים פחות בשימוש בדלקי מאובנים.

כל אלה הנם צעדים חשובים לעבר החזון שלנו של אפס פליטות פחמן דו-חמצני‏‎‎‏‏‎‎‏ והובלות בנות קיימא – הן עבור הסביבה והן עבור העסק שלכם. למדו עוד אודות השאיפות שלנו בתחום הדלקים החלופיים.

* נתון זה קשור לפליטות המשתחררות מהמשאית במהלך השימוש והוא נקרא "מהמכל לגלגל".

קבלו מידע נוסף אודות השאיפות שלנו בתחום הדלקים החלופיים.

צמצם את טביעת הרגל שלך על הסביבה

‏‫מחשבון טביעת הרגל שלנו מאפשר לכם לראות עד כמה תוכל להקטין את ההשפעה השלילית שלכם על כדור הארץ באמצעות שימוש במנועי הגז הטבעי הנוזלי שלנו, כשהביצועים שלהם משתווים לאלו של מנוע דיזל.

למידע אודות Volvo FH LNG

הסוכן האזורי שלכם יספק לכם מידע על ההתפתחויות האחרונות בתחום המשאיות המופעלות באמצעות גז בארץ.