משאיות

Volvo FM LNG - משאית המופעלת באמצעות גז עבור הובלות אזוריות

Volvo FM LNG היא משאית אידיאלית לביצוע הובלות אזוריות. היא מציעה את אותה רמת נוחות וביצועים שאתם רגילים לקבל מהמשרד הנייד שלכם – Volvo FM, אך עם טביעת CO2 קטנה יותר ופוטנציאל להפחית את עלויות הדלק שלכם.

ביצועים שעונים על הצרכים שלך

המנוע שמופעל באמצעות גז מבוסס על טכנולוגיית המנועים הנודעת שמיושמת בוולוו FM. והוא מספק את אותם הביצועים – אך עם עד 20% פחות פליטות CO2*. באפשרותך לבחור מנוע בעוצמה של 420 או 460 כ"ס, לכן אין צורך להתפשר.

הפחיתו את עלויות הדלק

Volvo FM LNG מציעה את אותה צריכת דלק יעילה כמו Volvo FM שמופעלת באמצעות סולר. עם זאת, משום שהגז הטבעי הנוזלי זול יותר בדרך כלל, יש סיכוי טוב שתפחיתו את עלויות הדלק שלכם.

מתאימה לטווח שלכם

עבור משאיות כבדות המונעות בגז, טווח הנסיעה הוא לרוב קריטי. מנועי גז הם יעילים – ובשילוב עם גז טבעי נוזלי, הם מבטיחים טווח נסיעה שמתאים במיוחד לביצוע הובלות אזוריות. לבחירתכם מכלים בשלושה גדלים, כדי להתאים את המשאית לטווח הנסיעה המבוקש (עד 1000 ק"מ).

*נתון זה מתייחס לפליטות המזהמים מהרכב בנסיעות ארוכות, מה שמכונה 'מהמכל לגלגל', בהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל עם תקן אירופאי.

** צריכת הדלק בפועל וטווח הנסיעה עבור משאיות שמשתמשות ב‏‫גז טבעי נוזלי‬ עשויה להשתנות בהתאם לגורמים רבים, כגון מהירות הנסיעה, שימוש בבקרת שיוט, מפרט הרכב, העומס על הרכב, טופוגרפיה בפועל, רמת הניסיון של הנהג, תחזוקת הרכב ותנאי מזג האוויר, לחץ בתחנת ‏‫גז טבעי נוזלי‬ ומצב הטמפרטורה.

השימוש במשאיות המופעלות באמצעות גז לא רק יעזור לסביבה במידה רבה. הוא גם יועיל לחברה שלנו בכך שיצמצם את ההוצאות הישירות והעקיפות.

למידע אודות Volvo FM LNG

הסוכן האזורי שלכם יספק לכם מידע על ההתפתחויות האחרונות בתחום המשאיות המופעלות באמצעות גז בארץ.