משאיות

עוצמה ודיוק בביצועים

המנועים של Volvo FM

‏‎‎‏העוצמה הנכונה והשליטה המדויקת עבור משימות העבודה שלכם והמקומות שאליהם אתם צריכים להגיע. כעת אתם יכולים להתאים את המנועים של משאית Volvo FM שלכם בצורה מדויקת יותר מאי פעם. תוכלו ליהנות מעוצמה שתאפשר לכם לבצע את משימותיכם בקלות ואנו נוודא שתשתמשו בדלק בצורה היעילה ביותר. קבלו הרבה יותר ממה שאתה משקיעים. זו רווחיות.

מנועים

המנועים שלנו מסדרה Euro 6 Step E תוכננו בקפידה כדי להבטיח צריכת דלק חסכונית, מבלי להתפשר על הביצועים. הם מנועי הדיזל היעילים ביותר שלנו אי פעם וחוסכים דלק בכל מהלך. היצע משפחת המנועים D11 כולל יחידות בהספק שבין 330 ל-460 כ"ס, בעוד שהיצע המנועים ממשפחת D13 כולל יחידות בהספק שבין 420 ל-500 כ"ס. עבור הוולוו FM, אנו מספקים גם מנועים מופעלים בגז, כמו גם חלופות חשמליות – המבטיחות שיעורי פליטות מזהמים נמוכים, ביצועים מעולים וטווח נסיעה יוצא דופן.

יכולת נהיגה

לא משנה באיזה מנוע תבחרו עבור משאית Volvo FM שלכם, תוכלו ליהנות מרמות מומנט מרשימות על פני מגוון רחב של מהירויות המנוע. התוצאה היא ביצועי נהיגה מצוינים וצריכת דלק נמוכה.

דלקים חלופיים

אם אתם רוצים באמת לצמצם את טביעת הרגל הסביבתית שלכם, אתם יכולים לבחור במשאית Volvo FM LNG. היא מופעלת באמצעות גז טבעי נוזלי או ביו-גז נוזלי ומאפשרת תפעול נטול דלקי מאובנים. בנוסף, באפשרותכם להפעיל את כל מנועי הדיזל שלנו באמצעות סולר או HVO. רוצים להפעיל את המשאית באמצעות ביו-דיזל? ישנן גרסאות מיוחדות של Volvo FM שמאפשרות זאת.

למידע נוסף אודות Volvo FM LNG

I-Shift

מערכת I-Shift כוללת מגוון שלם של תיבות הילוכים אוטומטיות שהופכות את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין דוושת מצמד כבדה או ידית הילוכים שצריך להיאבק איתה. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. תכונות שונות שזמינות במערכת I-Shift מאפשרות נהיגה במצבים מסוימים תוך שימוש בדוושה אחת בלבד. עבור Volvo FM, ניתן לקבל את מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה או עם מערכת I-Shift Dual Clutch עם המצמד הכפול.

למידע נוסף אודות מערכת I-Shift

עבור לחשמל

זו וולוו FM, אבל עם חווית נהיגה חלקה עוד יותר ואפס פליטות מזהמים. הוולוו FM Electric החשמלית נהנית מהספק חשמלי של עד 666 כ"ס וטווח נסיעה של עד 300 ק"מ – תכונות שהופכות אותה לכלי התחבורה המושלם לביצוע משימות הובלה עירוניות.

מידע נוסף אודות וולוו FM Electric

זקוקים ליותר עוצמה?

הסוכן האזורי שלנו יוכל לסייע לכם להתאים את המשאית לצרכים שלכם.