וולוו משאיות

ישראל

×

עוצמה ודיוק בביצועים

המנועים של Volvo FM

‏‎‎‏העוצמה הנכונה והשליטה המדויקת עבור משימות העבודה שלכם והמקומות שאליהם אתם צריכים להגיע. כעת אתם יכולים להתאים את המנועים של משאית Volvo FM שלכם בצורה מדויקת יותר מאי פעם. תוכלו ליהנות מעוצמה שתאפשר לכם לבצע את משימותיכם בקלות ואנו נוודא שתשתמשו בדלק בצורה היעילה ביותר. קבלו הרבה יותר ממה שאתה משקיעים. זו רווחיות.

מנועים

ליבת מנועי משאיות Volvo FM היא מגוון המנועים שלנו מדגם D11 step D (‏330 כ"ס, 380 כ"ס, 430 כ"ס או 460 כ"ס) או מבחר המנועים מדגם D13 Step D (‏420 כ"ס, 460 כ"ס או 500 כ"ס). ישנם גם מנועים שמופעלים באמצעות גז, עם 420 כ"ס או 460 כ"ס. איזה מנוע מבין מהמנועים הללו מתאים לכם ולפעילות העסקית שלכם?

יכולת נהיגה

לא משנה באיזה מנוע תבחרו עבור משאית Volvo FM שלכם, תוכלו ליהנות מרמות מומנט מרשימות על פני מגוון רחב של מהירויות המנוע. התוצאה היא ביצועי נהיגה מצוינים וצריכת דלק נמוכה.

דלקים חלופיים

אם אתם רוצים באמת לצמצם את טביעת הרגל הסביבתית שלכם, אתם יכולים לבחור במשאית Volvo FM LNG. היא מופעלת באמצעות גז טבעי נוזלי או ביו-גז נוזלי ומאפשרת תפעול נטול דלקי מאובנים. בנוסף, באפשרותכם להפעיל את כל מנועי הדיזל שלנו באמצעות סולר או HVO. רוצים להפעיל את המשאית באמצעות ביו-דיזל? ישנן גרסאות מיוחדות של Volvo FM שמאפשרות זאת.

למידע נוסף אודות Volvo FM LNG ❯

I-Shift

מערכת I-Shift כוללת מגוון שלם של תיבות הילוכים אוטומטיות שהופכות את הנהיגה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. אין דוושת מצמד כבדה או ידית הילוכים שצריך להיאבק איתה. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. עבור Volvo FM, ניתן לקבל את מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה או עם מערכת I-Shift Dual Clutch עם המצמד הכפול. 

למידע נוסף אודות מערכת I-Shift ❯

זקוקים ליותר עוצמה?

הסוכן האזורי שלנו יוכל לסייע לכם להתאים את המשאית לצרכים שלכם.