משאיות

זינוק בהתפתחות

תא הנהג של Volvo FM - עיצוב חיצוני

‏‎‎‏היא דומה לאחיותיה הגדולות יותר – ועם זאת גמישה וזריזה, בדיוק כפי שאתם מכירים את משאית Volvo FM. פרופיל חדש ומודרני חושף את העיצוב המשופר המסוגל להתמודד טוב יותר עם האתגרים שלכם. מדובר במספר צעדים קדימה בהתפתחות.‏‎‎‏

 

‏‎‏‎‎‏‎‏תא הנהג כולל עיצוב חדש עם פרופיל זקוף, חלל פנימי מרווח יותר, פתחי חלונות נדיבים וסף דלת נמוך. משאית Volvo FM חלקה בשוליים והמרווחים בין החלק העליון והתחתון מלפנים צומצמו למינימום כדי לשפר את האווירודינמיקה ואת היעילות.‏‎‎‏

‏‎‎‏מאפיין ברור נוסף להתפתחות המשאית הזו הוא עיצוב הפנסים הקדמיים, המדגיש את הפרופיל האייקוני של Volvo FM. קווי המתאר הייחודיים של הפנסים הקדמיים משתלבים בעיצוב מבנה תא הנהג, נמשכים מעבר לפינה הקדמית ונמתחים לאחור לדפנות הצד של תא הנהג. גם כשאינכם בנסיעה, ניתן להבחין שהמשאית הזו יעילה גם בקצב עבודה גבוה וגם במהלך ניווט באזורי תנועה עמוסים.  

‏‎‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏תוכלו לראות כי סמל הברזל מלפנים הוא כעת גדול יותר וכשתתקרבו כדי להיכנס לתא הנהג, תבחינו שמדרגות הכניסה כוללות גימור אלומיניום. אלו הפרטים שעושים את ההבדל.‏‎‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏

בנויה לנראות מצוינת

המראות האחוריות בעלות עיצוב מודרני עם מסגרת דקיקה ושטחי מראה פרופורציונליים. הן בנויות ממקטעים כדי לשלב שטח מראה נדיב ולמזער זוויות נסתרות. הוסיפו לכך את חלון העזר התחתון בדלת הנוסע ותוכלו ליהנות מראות נהדרת סביב המשאית שלכם. אפילו של האזורים הסמוכים לגוף המשאית.

פנסים קדמיים

הפנסים הקדמיים האייקוניים זמינים בשתי גרסאות שונות: גרסה אחת עם נורות הלוגן והאחרת עם נורות LED. שתיהן כוללות תאורת יום LED בצורת V האופיינית.

בחרו את רמת הגימור שלכם

בחרו בין שתי רמות גימור חיצוניות ומאות צבעים.

הגימור הבסיסי

מסופקת עם סבכה שחורה ופגוש אפור, מראות וכו' בגוון אפור. עיינו את רמות הגימור החיצוני השונות בכלי Volvo Truck Builder.

הגימור המשופר

כולל סבכה בגוון אפור. הפגוש, המראות וכו' צבועים בצבע הגוף של תא הנהג. גימור אלומיניום של יחידת המדרגות. עיינו ברמות הגימור החיצוניות השונות בכלי Volvo Truck Builder.

בחרו מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורכם וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים תצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלהלן.

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות.. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לסוכן וולוו.

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

גלריית תמונות של Volvo FM

מוכנים למשאית Volvo FM?

היא מחכה לכם.