משאיות

הכלי הנכון לביצוע העבודה

שלדת Volvo FM

‏‎‎‏ללא קשר לצורכי ההובלה שלכם, אתם רוצים משאית עם שלדה שבנויה להתמודד עם סוג המשימות שאתם עתידים לבצע. אולי אתם זקוקים למבנה-על שמתאים במיוחד עבור הפעילות שלכם? אנו מתאימים את השלדה כדי שתתמוך בהצלחתכם – באמצעות שימוש ברכיבים ובמערכות שיבטיחו תפעול אמין למשך שנים רבות.
זהו ציוד העבודה עליו תוכלו לסמוך.‏‎
‎‏

‏‎‏‎‎‏‎‏בין אם אתם נוהגים במהירויות גבוהות או צריכים לתמרן אל תוך מסופי העמסה ופריקה, Volvo FM היא בדיוק הכלי שיעזור לכם לבצע את המשימה באופן מושלם. אתם יכולים לקבל את המשאית עם מתלי אוויר מלאים, הן עבור הובלות ארוכות והן עבור עבודות בתחום הבנייה. ועם ההיגוי הדינמי של וולוו, קשה להתחרות בתחושה ובביצועי הנהיגה.‏‎‏‎‎‏‎‏‎‏

‏‎‎‏אתם יכולים לקבל את משאית Volvo FM בתצורת ראש גורר קל משקל לשימוש על הכביש או בתצורת משאית אחודה הכוללת עד חמישה סרנים ומוכנה להתקנה של מבנה-על מתקדם. שתיהן מתחילות באותו קונספט של שלדה. עובדה זו הופכת את Volvo FM למשאית רבגונית במיוחד – היא נבנתה בהתאם לדרישות המפרט שלכם.

סרנים קדמיים של 10 טון

מובילים מטען כבד? אין בעיה. Volvo FM מיועדת לעומסים גבוהים על הסרנים. בין אם תבחרו במתלי עלים או במתלי אוויר, הסרן הקדמי יכול להתמודד עומס מרבי של 10 טון על סרן יחיד. ועומס מרבי של 20 טון על סרן קדמי כפול. הדבר מקל עליכם את ההתמודדות עם מטען כבד או מטען שאינו מפוזר באופן אחיד.

הרמת סרן ‏‫כפול

השתמשו בסרן, אך רק במקרה הצורך. הרמת הסרן הכפול מאפשרת לנתק את סרן ההנעה האחורי ביותר ולהרימו כשאתם נוסעים ללא מטען. בדיוק כמו סרן טאג, יכולת זו משפרת במידה ניכרת את רדיוס הסיבוב, מצמצמת את שחיקת הצמיגים ומפחיתה את צריכת הדלק.

למידע נוסף אודות הרמת סרן כפול

חמישה סרנים היישר מהמפעל

מעביר מטענים כבדים? באפשרותכם לבחור משאית עם חמישה סרנים שתסופק לכם ישירות מהמפעל. תוכלו לקבל את המשאית שלכם מהר יותר ולהוזיל את עלויות ההתאמה האישית. בנוסף, תקבל משאית עם אישור סוג רכב מלא. תיהנה גם מאחריות מלאה של וולוו ומהתמיכה שלנו לאחר המכירה - באופן שיפחית את עלויות התפעול בטווח הארוך.

גלו את הפוטנציאל המלא של Volvo FM

דברו עם הסוכן האזורי שלכם על התאמת השלדה של משאית Volvo FM.