וולוו משאיות

ישראל

×
וולוו FL ממוקדת בפרודוקטיביות

Volvo FL – פרודוקטיביות הנהג

כיצד ניתן לגרום לנהג להיות פרודוקטיבי יותר? על-ידי שיפור חוויית הנהיגה, שיפור הנוחות בתא הנהג ובאמצעות כלים חדשניים, החוסכים זמן. משאית Volvo FL מתאימה בדיוק עבור שיפור התפוקה בעבודה.

תיבת הילוכים I-Sync
פשטות אוטומטית

תיבת ההילוכים שלנו, I-Sync, הופכת את חוויית הנהיגה בעיר, שדורשת מכם לעצור ולהתחיל שוב לנסוע לעיתים תכופות, לחוויה שונה לגמרי. הנהגים אוהבים אותה משום שכל החלפת הילוכים מתבצעת בתזמון מושלם - אין בה מצמד כבד, אין בה ידית שצריך להיאבק איתה. היא חוסכת גם בצריכת הדלק ולכן היא גם אהובה על חברות התפעול.

למדו עוד אודות-I-Sync ❯

מערכת I-Sync משפרת את הפרודוקטיביות
תא הנהג של וולוו FL - לנוחות גבוהה ופרודוקטיביות משופרת

הסביבה המושלמת – לעבודה ולמנוחה

מהרגע שבו אתם מטפסים לתוך תא הנהג של Volvo FL (באמצעות מדרגת הכניסה הנמוכה) ועד לרגע שבו אתo מסיימים את המשמרת, כל פרט ופרט מיועד לשיפור הפרודוקטיביות שלכם בדרכים ולשיפור הנוחות שלכם בסוף היום.

הכירו את תא הנהג מבפנים ❯

וולוו FL ‏4x4 מספקת את הסחורה בכל דרך

בלתי ניתנת לעצירה

עם אחיזת כביש טובה יותר, מרווח גחון גבוה יותר ו‏‫זווית גישה גדולה יותר‬, משאית Volvo FL 4X4 תעמוד בכל משימה, בכל תנאי הכביש ומזג האוויר.

חצי טון נוסף של מטען

משאית Volvo FL עם ארבעת הצילינדרים שוקלת בין 200 ל-500 ק"ג פחות מהגרסה עם ששת הצילינדרים. עם תוספת של עד חצי טון לקיבולת המטען, מנוע D5K עם ארבעה צילינדרים משפר משמעותית את פרודוקטיביות ויעילות התפעול.

הכירו את המנועים שלנו בפרטים

מנוע קל יותר משמעותו כושר העמסה מוגבר

שפרו את התפוקה

דברו עם הסוכן האזורי שלנו, הוא ידע בדיוק כיצד לשפר את הפרודוקטיביות שלכם ושל העסק שלכם.