וולוו משאיות

ישראל

×
וולוו FL ממוקדת בפרודוקטיביות

Volvo FL – פרודוקטיביות הנהג

כיצד ניתן לגרום לנהג להיות פרודוקטיבי יותר? על-ידי שיפור חוויית הנהיגה. שיפור הנוחות בתא הנהג. ובאמצעות כלים חדשניים, החוסכים לו זמן. משאית וולוו FL מיועדת להגברת הפרודוקטיביות.

I-Sync – פשטות אוטומטית

תיבת ההילוכים שלנו, I-Sync, הופכת את הנהיגה בעיר - שדורשת ממך לעצור ולהתחיל שוב לנסוע לעיתים תכופות - לחוויה שונה לגמרי. הנהגים אוהבים אותה משום שכל החלפת הילוכים מתבצעת בתזמון מושלם - אין בה מצמד כבד, אין בה ידית שצריך להיאבק איתה. היא חוסכת גם בצריכת הדלק, ולכן גם חברות התפעול אוהבות אותה.

החלף הילוך ל-I-Sync

מערכת I-Sync משפרת את הפרודוקטיביות
תא הנהג של וולוו FL - לנוחות גבוהה ופרודוקטיביות משופרת

הסביבה המושלמת – לעבודה ולמנוחה

מהרגע שבו אתה מטפס לתוך תא הנהג של וולוו FL (באמצעות מדרגת הכניסה הנמוכה המיטבית) ועד לרגע שבו אתה מסיים את המשמרת, כל פרט ופרט מיועד לשיפור הפרודוקטיביות שלך בדרכים. ולשיפור הנוחות שלך בסוף היום.

מבט על פנים תא הנהג

וולוו FL ‏4x4 מספקת את הסחורה בכל דרך

בלתי ניתנת לעצירה

עם אחיזת כביש טובה יותר, מרווח קרקע מוגדל ו‏‫זווית גישה גדולה יותר‬, משאית וולוו FL 4x4 תעמוד בכל משימה - בכל תנאי הכביש ומזג האוויר.

חצי טון נוסף של מטען

וולוו FL עם ארבעת הצילינדרים שוקל בין 200 ל-500 ק"ג פחות מהגרסה עם ששת הצילינדרים. עם תוספת של עד חצי טון לקיבולת המטען, מנוע D5K עם ארבעה צילינדרים משפר משמעותית את פרודוקטיביות ויעילות התפעול.

מבט מקרוב על המנועים שלנו

מנוע קל יותר משמעותו כושר העמסה מוגבר
Dynafleet מגדילה את הפרודוקטיביות

Dynafleet – פעל בפרודוקטיביות מרבית

מיקומים, מטענים ורמות. זמני נהג. דוחות פליטה. צריכת דלק. מערכת Dynafleet מספקת נתונים בזמן אמת על כל משאית שבבעלותך – וכך עוזרת לך להגיע לפרודוקטיביות מרבית ולקבל החלטות רווחיות יותר.

גלה את Dynaflee

הגברת הפרודוקטיביות

פנה אל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'. הוא ידע בדיוק כיצד לשפר את הפרודוקטיביות שלך ושל העסק שלך.