משאיות

×

באפשרותך לבחור בין חשמל לסולר

מערכות ההינע של וולוו FL

הוולוו FL תעניק לך תמיד גישה לעוצמה הנכונה עבור המשימה שעליך לבצע. מבקש לצמצם את טביעת ה-CO₂ שלך? בחר במערכת הינע חשמלית עם אפס פליטות מזהמים ונסיעה קלה ושקטה. ואם אתה רוצה להסתמך על מערכת דיזל חדשנית – לרשותנו מגוון מנועים שיענו על צרכיך.

הנעה חשמלית

הוולוו FL Electric מאפשרת לך לבצע את כל משימותיך עם אפס פליטת מזהמים. היא מושלמת לשימושים עירוניים, כשיש צורך לעמוד בתקנים הסביבתיים המחמירים ביותר. מנוע חשמלי עם הספק רציף של 175 כ"ס ומלוא המומנט שמתקבל באופן מיידי מבטיחים שהמשאית תהיה תמיד קלה מאוד לנהיגה. תיבת הילוכים בת שתי מהירויות הופכת את הכל לחלק ויעיל.

פליטות נמוכות ומעט מאוד רעש

מערכת ההינע החשמלית מציעה סביבת עבודה נהדרת. שקט מוחלט בתא הנהג ובעת עבודה סביב המשאית. אפס פליטות פירושו שיפור באיכות האוויר בעת עבודה מסביב למשאית, כגון איסוף של פסולת קלה.

טווח נסיעה וטעינה

אנו מתאימים את הוולוו FL Electric עבור מסלולי הנסיעה והמשימות שלך. עם סוללות טעונות במלואן. הוולוו FL Electric תאפשר טווח נסיעה של עד 300 ק"מ*, אבל במידת הצורך, אנו יכולים להתאים את המשאית לטווח נסיעה ארוך יותר. 


*תלוי בתנאים שונים, כגון מזג האוויר, התנגדות רוח, משקל כולל של המשאית וביצועי הנהג.

מנועי דיזל

המשאית זמינה עם שני מנועי דיזל בנפח 5 ליטר ושני מנועי דיזל בנפח 8 ליטר. כל המנועים מציעים תגובה מהירה ומומנט גבוה בסל"ד נמוך. הם זמינים ברמות תפוקה של 210 עד 280 כ"ס ומומנט של עד 1,050 ניוטון-מטר. צריכת הדלק של המנועים חסכונית וניתן להפעיל אותם באמצעות דלקים מתחדשים – מאושרים לשימוש עם סולר סינטטי (HVO) וביו-דיזל (RME).

מערכת טיהור גזי הפליטה

מנועי הדיזל כוללים טכנולוגיית הפחתה קטליטית סלקטיבית (SCR) כדי לעמוד בתקנות Euro 6. הוספנו למנוע מערכת מיחזור גזי פליטה (EGR) מקוררת מים ומסנן חלקיקי סולר (DPF) ה+מתחדש באופן אוטומטי.

תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית

עבור וולוו FL המונעת בסולר, תוכל לבחור בתיבת הילוכים אוטומטית חלקה ויעילה בת שמונה מהירויות, בתיבת הילוכים אוטומטית בת שש מהירויות המציעה אספקת כוח רצופה ונטולת הפרעות או בתיבת ההילוכים הידנית בת שש או תשע מהירויות. אתה באמת יכול להתאים את מערכת ההינע לצרכים הייחודיים שלך.

שמונה מהירויות להבטחת ההילוך הנכון

תיבת ההילוכים אוטומטית בת שמונה המהירויות פותחה במיוחד עבור הוולוו FL כדי להבטיח שאתה תמיד בהילוך הנכון. היא מציעה החלפת הילוכים חלקה וצריכת דלק יעילה וחסכונית. תיבת ההילוכים כוללת שלושה מצבי נהיגה וזמינה בשילוב עם מערכות הינע ‎4×2 או 4×4.

מעבירי כוח עבור הציוד שלך

מעבירי הכוח שלנו מאפשרים שימוש בציוד לטיפול במטען, בחיבורים או במבני על ספציפיים. לרשותנו מגוון רחב של מעבירי כוח עבור משאיות וולוו מסדרה FL עם מנועי דיזל, מנועי גז ומנועים חשמליים.


עיון במפרטים המלאים

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.