וולוו משאיות

ישראל

×

מעוצב עבורכם

Volvo FL - עיצוב פנים תא הנהג

מרחב, אחסון, לוח הבקרה והמידע נמצאים בדיוק במקום הנכון עבורכם, מושב נוח, גלגל הגה מתכוונן ורמת רעש נמוכה - ברוכים הבאים לתא הנהג של Volvo FL, מקום העבודה היוקרתי שלכם על גלגלים.

חשיבה ארגונומית

לוח מחוונים, החלפת הילוכים, כפתורי בקרה ופתרונות אחסון. ב-Volvo FL, כל הדברים הדרושים לביצוע העבודה נמצאים בדיוק במקום הנכון ובהישג יד. כך יש צורך בפחות תנועות, פחות התמתחות ומאמץ. כתוצאה מכך, הידיים נמצאות זמן רב יותר על ההגה והעיניים מרוכזות בכביש.

תנוחת ישיבה מושלמת

תוכלו לשבת בצורה מושלמת במושבים הארגונומיים של Volvo FL שכוללים עיגון יציב, משענות ראש משולבות וחגורות בטיחות. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע כדי להתאימם לצורכיכם.

בחרו את המרחב שלכם

בחרו מבין שלושה תאי נהג: תא יום, תא שינה קצר ותא צוות – הכל בהתאם לצורך שלכם במרחב העמסה או בהתאמה למספר נוסעים. רוחב התא הוא 2,100 מ"מ ואורכו הוא בין 1,600 ל-2,980 מ"מ.

המון מקום לדברים שלכם

בדשבורד, בדלתות, מעל הראש, בין המושבים - התבוננו סביב התא של Volvo FL וראו את שפע מקומות האחסון. קיימת אפשרות אפילו להוסיף מקומות אחסון נוספים.

תצוגת 360° של תא הנהג מבפנים

בחנו את תא הנהג מבפנים באמצעות הממשק האינטראקטיבי שלפניכם. לחצו על תיבות הטקסט השונות כדי לקבל מידע נוסף על כל מאפיין. לחצו על כפתור "מסך מלא" עבור חווית צפייה משופרת. המאפיינים והיישומים המתוארים הינם כלליים ועשויים להיות שונים מן המשאית המסוימת שברשותכם.

נוחות אמיתית

התנסו בעצמכם בסביבת העבודה הנוחה והארגונומית. הסוכן האזורי שלנו ישמח להציג בפניכם את תא הנהג של Volvo FL.