משאיות

×

ברוכים הבאים לעבודה

תא הנהג של וולוו FE - מבט מבפנים

תא הנהג של הוולוו FL מציע סביבת עבודה נהדרת למקצוענים שעובדים בסביבה עירונית. ‏‫אין זה משנה איזה תא נהג תבחר, המדרגה הנוחה הופכת את הכניסה אליו לקלה במיוחד.‬ לאחר שתיכנס אליו, חלל פנים מרווח עם אבזור עשיר יהפכו אותו לסביבת עבודה נהדרת.

כניסה קלה

האם אתה נכנס ויוצא פעמים רבות מתא הנהג במהלך יום עבודה טיפוסי? תא הנהג של הוולוו FL יושב נמוך על השלדה ומאפשר כניסה קלה מאוד, בכל תנאי השטח.

ישיבה מושלמת

המושבים בתא הנהג של הוולוו FL, הכוללים משענות ראש וחגורות בטיחות משולבות, מבטיחים תנוחת ישיבה נוחה ומשלמת. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע כדי להתאימם לצורכים שונים במהלך יום העבודה העמוס.

תנוחת ישיבה ארגונומית

מכשירים, ידית הילוכים, פקדים ותאי אחסון. כל מה שדרוש לך כדי לבצע את משימותיך נמצא בדיוק היכן שהיית מצפה שיהיה. נדרשות פחות תנועות, כלומר פחות מתח ומאמץ. תוכל להשאיר את הידיים על גלגל ההגה ולמקד את עיניך על הנעשה סביב המשאית במהלך נסיעותיך ברחובות העיר הסואנים.

מרחב נוח ליום העבודה שלך

לא משנה באיזו גרסת תא נהג תבחר – הוא תמיד יוכל לאכלס בנוחות אותך ואת הציוד שלך. תא הנהג כולל תאי אחסון בלוח המחוונים, בדלתות, מעל ראשך ובין המושבים. תא השינה הקצר כולל גם חלל שבו תוכל לנוח. ותא הצוות כולל מקום לעד שישה נוסעים.

חזון כולל

תנוחת הנהיגה הנמוכה, השמשה הקדמית הגדולה והחלונות הנוספים בדלתות יבטיחו שתוכל לשמור עם מגע הדוק עם האזור סביב המשאית. שדה הראייה אפקטיבי המאפשר להבחין למה שקורה בסביבה הקרובה ממשאית, כמו גם שדה ראיה כולל נהדר הופכים את הוולוו FL לאזרחית בטוחה בסביבה עירונית.

חלונות נוספים ושדה ראייה

הזמן את הוולוו FL שלך עם חלונות עזר בחלקן התחתון של הדלתות ומאחוריהן. הם ישפרו וירחיבו את שדה הראייה שלך לאזורים שקרובים לגוף המשאית.

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.