וולוו משאיות

ישראל

×
תא הנהג של וולוו FL: נוחות בפנים, יוקרה מכל בחינה

מעוצב למענך 

תא הנהג של וולוו FE - מבט מבפנים

מרחב. אחסון. המכשירים והמידע נמצאים בדיוק במקום הנכון בו הם דרושים לך. מושב נוח. גלגל הגה מתכוונן. רמות רעש נמוכות בתא הנהג. ברוך הבא לתא הנהג של וולוו FL – מקום העבודה היוקרתי שלך על גלגלים.  

תא נהג המעוצב בצורה ארגונומית

חשיבה ארגונומית 

מכשירים. החלפת הילוכים. פקדים. אחסון. בוולוו FL, כל הדברים הדרושים לך נמצאים בדיוק במקום הנכון ובהישג יד. כך יש צורך בפחות תנועות. פחות התמתחות ומאמץ. כתוצאה מכך, הידיים נמצאות זמן רב יותר על ההגה והעיניים ממשיכות להביט על הכביש.

ישיבה מושלמת

תוכלו לשבת בצורה מושלמת במושבים הארגונומיים של Volvo FL שכוללים עיגון יציב, משענות ראש משולבות וחגורות בטיחות. חומרי הריפוד מבטיחים עמידות מעולה בפני לכלוך. ניתן לכוונן את מושבי הנהג והנוסע כדי להתאימם לצורכיכם.

מושב נהג נוח ובטוח
מידות תאי הנהג של Volvo FL

בחרו את המרחב שלכם

בחרו מבין שלושה תאי נהג: תא היום, תא השינה הקצר ותא הצוות – הכל תלוי בצרכים שלכם למרחב העמסה או למספר נוסעים. רוחב התא הוא 2,100 מ"מ ואורכו הוא בין 1,600 ל-2,980 מ"מ.

המון שטח אחסון לכל החפצים שלך

המון מקום לדברים שלך 

בלוח המכשירים. בדלתות. מעל הראש. בין המושבים. התבונן סביב התא של וולוו FL ותוכל לראות את שפע מקומות האחסון. אפשר אפילו להוסיף מקומות אחסון נוספים.

סקירה כללית של 360° של החלל הפנימי

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

נוחות אמיתית

כדי להתנסות בתא נהג שעוצב למען נוחותך, בקר אצל הסוכן המקומי של 'משאיות וולוו'.