וולוו משאיות

ישראל

×
וולוו FL: עם תא נהג בטוח ברמה עולמית

בטיחות בעיר

תא הנהג הבטוח של וולוו FL

מבחני התנגשות. בדיקות ריסוק. מבחני התנגשות חזיתית. משאית וולוו FL עברה את כולם. סביר להניח שזהו תא הנהג העמיד ביותר מסוגו, והוא מציע מגוון מאפייני בטיחות שישמרו על בטיחותך אם תתרחש תאונה.

Volvo FL safety cab drivers seat studio

שב בנוחות. הדק חגורה. שמור על הבטיחות

המושב המחוזק החדש והעיגון שלו ממזערים את התנועה קדימה במקרה של תאונה. התמיכה בצוואר מבטיחה שראש הנהג ייוותר ללא תזוזה ומוגן היטב. כמו כן, חגורת הבטיחות המשולבת מגנה עליך בעזרת עמידות יוצאת מן הכלל במצבי התנגשות. כאשר אנו דואגים לבטיחות שלך, כל מה שנשאר לך לעשות הוא לבחור את צבע חגורת הבטיחות - שחור או אדום שאי אפשר לפספס?

Volvo FL safety cab steering wheel

חזק פי שניים

כל תא הנהג של וולוו FL חוזק בעזרת 31 קילוגרמים של פלדה נוספת כדי להגן עליך במקרה של תאונה. כדי להפחית את הסיכון לפציעה בהתנגשות, אין קצוות חדים בלוח המחוונים, בהגה ובפקדים.

Volvo FL safety cab steering headlights studio

הגנה עליך ועל אחרים

‏‫מערכות ההגנה מפני גלישה תחתית מלפנים ומאחור מיועדות למנוע מצב שבו מכוניות יילכדו מתחת למשאית בעת התנגשות, וכך להפחית את הסיכון לפגיעה בנוסעים. בנוסף, תוכנית היציבות האלקטרונית שלנו מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד.

ההזדמנות הטובה ביותר לראות – ולהיראות

ראות היקפית

לדעת מה קורה סביב המשאית חיוני בסביבות עירוניות עמוסות. מלבד השמשה הקדמית הגדולה של Volvo FL ומראות הצד המעולות – חלון העזר התחתון בדלת הנוסע מעניק שדה ראיה מעולה על אזורים שאחרת היו נסתרים מעיני הנהג.

Volvo FL safety cab headlight studio

פגוש המורכב משלושה חלקים

פינות מפלדה מעניקות לפגוש יכולת התנגדות מעולה במקרה של התנגשות, וכך מפחיתות את הסיכון לגרימת נזק ואת עלויות התיקון.‬ ‏‫ובמקרה של תאונה, החלקים הנפרדים מבודדים את הפגיעה, כך שתצטרך להחליף רק את הקטעים שנפגעו.

Volvo FL safety cab alarm

מערכת מאובטחת

מערכת אזעקה מקיפה המופעלת בשלט רחוק שומרת על וולוו FL. המערכת מופעלת בקלות אם אורחים בלתי רצויים מנסים לפתוח את הדלת או להפריע לרכב, ומשחררת אותך מדאגות כשאתה נמצא רחוק מהמשאית.

עיין בציוד הבטיחות האופציונלי של וולוו

תוספות בטיחות אופציונליות 

זקוק לאפשרות של חימום מראות חיצוניות? ערכת עזרה ראשונה? ‏‫או שמשה כהה להגנה מפני השמש?‬ נוכל לצייד את משאית וולוו FL שלך בכל תוספות הבטיחות הדרושות.

בטוח ומוגן

התנסה בעצמך בתא הנהג העמיד ביותר מסוגו. פנה לסוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לקחת את המשאית לנסיעת מבחן.

התכונות של Volvo FL