וולוו משאיות

ישראל

×

להשתלב ולבלוט בשטח

Volvo FL - תא הנהג

קל לזהות שזו משאית וולוו ועוד יותר קל לאהוב אותה. הגודל הקומפקטי של volvo FL לא מונע ממנה להרשים את הצופים במהלך הנסיעה בעיר. למעשה, העיצוב האווירודינמי והמלוטש, הסכבה השחורה והמרשימה והמאפיינים החכמים הופכים אותה לאחת מהמשאיות המתוחכמות ביותר בקטגוריה.

חלק מהמשפחה

העיצוב האווירודינמי עם המגע המעוגל. הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים. הפנסים המוכרים בחתימת צורת V. משאיות Volvo FL קטנות יותר מאחיותיהן הבנויות לתלפיות, המיועדות להובלות למרחקים ארוכים, אך אין ספק שמדובר באותו הדי.אן.איי. הכירו חברה מן המניין במשפחת המשאיות המובחרות של וולוו.

אות הצטיינות

סמל הברזל היוקרתי ממוקם כעת גבוה יותר בחזיתה של Volvo FL, קרוב יותר אל הנהג ובכך הוא ממחיש את העובדה שהנהג קרוב למשתמשי דרך פגיעים. הדבר מקנה למשאית חזות נגישה יותר בעת נסיעה בתנועה עמוסה.

צוות גדול יותר

כאשר דרושים באתר יותר מאדם אחד, שניים או שלושה, מומלץ להשתמש בתא צוות. זהו תא מרווח שיכול להכיל עד 7 בני אדם, כולל הנהג.

מסיט רוח בגג

מסיט האוויר ('ספוילר') שמותקן על הגג מפחית את התנגדות האוויר. שלבו אותו עם מגן השמש ומסיטי אוויר צדיים כדי ליהנות מתוצאות משופרות יותר.

ראות מקיפה

האפשרות לראות בבירור מה קורה סביב המשאית שלכם היא המפתח לתפוקה בעבודה ונסיעה בטוחה על כבישי העיר העמוסים. חשוב לכם לראות היטב רכבים אחרים, כמו גם משתמשי דרך פגיעים שקרובים למשאית שלכם. הרחיבו את שדה הראיה באמצעות חבילת הראות, הכוללת חלונות עזר בדלתות הנוסעים וחלונות צד אחוריים בשני הצדדים. בין שאר התכונות, החבילה כוללת גם מראות אחוריות מתכווננות חשמלית בעלות חימום וכן תאורת מדרגות המבטיחה כניסה ויציאה בטוחה מתא הנהג.

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי והמעוגל מעט של Volvo FL מפחית את התנגדות האוויר, משפר את ביצועי הכביש ותורם לחיסכון בצריכת הדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של הסבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

מראה המתאים לתפקיד

הפסים המהווים סימן היכר ועוצבו במיוחד עבור גרסת Volo FL 4X4, מבדילים את המשאית מאחיותיה בעלות ההנעה בשני גלגלים. הפסים מדגישים גם את אופיה הקשוח של המשאית ומבטיחים שתבלוט לעין בין יתר כלי הרכב בשטח.

בחרו את תא הנהג המושלם עבורכם

תא יום

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 1,600 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

תא שינה נמוך

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 2,000 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

תא צוות

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 2,980 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

 

תצוגת 360° של תא הנהג מבחוץ

בחנו את תא הנהג מבחוץ באמצעות הממשק האינטראקטיבי שלפניכם. לחצו על תיבות הטקסט השונות כדי לקבל מידע נוסף על כל מאפיין. לחצו על כפתור "מסך מלא" עבור חווית צפייה משופרת. המאפיינים והיישומים המתוארים הינם כלליים ועשויים להיות שונים מן המשאית המסויימת שברשותכם.

בחרו מתוך יותר מ-650 צבעים. הכל ירוק.

חסכו זמן וכסף וחסכו ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאגו שתא הנהג של הוולוו שלכם יסופק בצבע המועדף עליכם. בחרו מתוך יותר מ-650 גווני צבע וצללים. ואם אינכם מוצאים את הצבע האחד שאתם מחפשים, אנו יכולים לערבב עבורכם וירטואלית כל צבע שתרצו.

רוצים להתרשם מתצוגה מקדימה? השתמשו בכלי להדמיית צבעי תא הנהג שלפניכם.

לידיעתכם, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקרו אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריכם. עליכם לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

הכלי להדמיית צבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליחו למצוא את הצבע הרצוי, פנו לנציג וולוו.

משאית Volvo FL שלכם

פנו אלינו לתיאום פגישה, כדי שתוכלו להתרשם מקרוב מהסגנון והאופי של משאית Volvo FL.