וולוו משאיות

ישראל

×
Volvo FL: compact and impressive

להשתלב ולבלוט

תא הנהג של וולוו FL

קל לזהות שזו משאית וולוו. וקל עוד יותר לאהוב אותה. הגודל הקומפקטי של וולוו FL לא מונע ממנה להרשים את הצופים בזמן נסיעה בעיר. למעשה, העיצוב האווירודינמי והמלוטש, השכבה השחורה והמרשימה והמאפיינים החכמים הופכים אותה לאחת מהמשאיות המתוחכמות ביותר מסוגה.   

וולוו FL: חברה מוצלחת נוספת במשפחת וולוו

חלק מהמשפחה 

העיצוב האווירודינמי, עם המגע המעוגל. הקווים ועיצובי הגרפיקה הבולטים. הפנסים המוכרים בצורת V. וולוו משאיות FL קטנות יותר מאחיותיהן הבנויות לתלפיות, המיועדות להובלות למרחקים ארוכים, אך אין ספק שמדובר באותו הדי.אן.איי. הכירו חברה מן המניין במשפחת המשאיות המובחרות של וולוו.

Volvo FL exterior front grill studio

אות הצטיינות

סמל הברזל היוקרתי ממוקם כעת גבוה יותר בחזיתה של ה-Volvo FL, קרוב יותר אל הנהג. הוא את העובדה שהנהג קרוב למשתמשי דרך פגיעים. הדבר מקנה למשאית חזות נגישה יותר בעת נסיעה בתנועה עמוסה.

צוות גדול יותר

כאשר דרושים באתר יותר מאדם אחד, שניים או שלושה, מומלץ להשתמש בתא צוות. זהו תא מרווח שיכול להכיל עד 7 בני אדם, כולל הנהג.

Volvo FL roof air deflector

מסיט רוח בגג

מסיט האוויר ('ספוילר') שמותקן על הגג מפחיתה את התנגדות האוויר. שלבו אותו עם מגן השמש ומסיתי האוויר הצדיים כדי ליהנות מתוצאות טובות עוד יותר.

חזון כולל

לראות בבירור מה קורה סביב המשאית שלכם הוא המפתח לפרודוקטיביות ונסיעה בטוחה על כבישי העיר העמוסים. אתם באמת רוצה לראות רכבים אחרים, כמו גם משתמשי דרך פגיעים שקרובים למשאית שלכם. הרחיבו את שדה הראיה באמצעות חבילת הראות – כוללת חלונות עזר בדלתות הנוסעים וחלונות צד אחוריים בשני הצדדים. בין שאר התכונות, החבילה כוללת גם מראות אחוריות מופעלות חשמלית ומחוממת וכן תאורת מדרגות להבטחת כניסה ויציאה בטוחות.

Volvo FL exterior city truck

זרימת אוויר חופשית

העיצוב האווירודינמי והמעוגל מעט של וולוו FL מפחית את התנגדות האוויר - ומשפר את ביצועי הכביש והחיסכון בדלק. בנוסף, תבנית הכוורת הייחודית של השבכה הקדמית מאפשרת זרימת אוויר יעילה יותר, ומקלה על קירור המנוע ותהליך טיהור גזי הפליטה.

וולוו FL ‏4×4, לדרכים לא קלות

מראה המתאים לתפקיד 

הפסים המהווים סימן היכר, שעוצבו במיוחד עבור וולוו FL 4x4, מבדילים את המשאית מאחיותיה בעלות ההנעה בשני גלגלים. הפסים מציינים גם את הייחוס הקשוח של המשאית ומוודאים שתבלוט לעין בין יתר כלי הרכב.

חפש את תא הנהג המושלם

Volvo FL Day cab

תא יום

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 1,600 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

Volvo FL Comfort cab

תא שינה נמוך

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 2,000 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

Volvo FL Crew cab

תא צוות

גובה פנים: 1,605 מ"מ
אורך: 2,980 מ"מ
רוחב: 2,100 מ"מ

צפה במפרטים המלאים של תא הנהג

סקירה כללית ב-360° של העיצוב החיצוני

ראה בהמשך סקירה אינטראקטיבית של תא הנהג. לחץ על תיבות הטקסט כדי להמשיך לקרוא. לחץ על "מסך מלא" כדי לשפר את חווית הצפייה. התכונות והפונקציות המתוארות הן כלליות ועשויות להיות שונות מהמשאית הספציפית שברשותך.

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ.

רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

גילית משהו מושך במיוחד לעין?

בקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לראות מקרוב את הסגנון והאופי של וולוו FL.