וולוו משאיות

ישראל

×

היא מותאמת עבור צרכיך הייחודיים

שלדת וולוו FL

ניתן להתאים את השלדה של וולוו FL למגוון רחב של משימות. התוצאה היא שלדה קלה, אך חזקה מספיק כדי לאפשר לך להתמודד בהצלחה עם משימותיך למשך שנים רבות. היא עמידה במיוחד. הוולוו FL תתאים לכל צרכיך.

קשיחה אך גמישה.

השלדה של וולוו FL מאפשרת התאמה למגוון רחב של מבני על. ‏‫העיצוב המרובע והשטוח, המתאפיין בעמידות ובקשיחות, מאפשר בניית מרכבים קלה – בין אם תבחר במערכת הינע חשמלית ובין את תבחר במשאית עם מנוע דיזל.

פחות זמן אצל בונה המרכבים

מיד לאחר שתזמין את הוולוו FL שלך, יצרן המרכבים יוכל להתחבר מיד להוראות של וולוו המיועדות ליצרני מרכבים. בעזרת המפרטים המדויקים ושרטוטים תלת-ממדיים במערכת, ניתן יהיה להתחיל בעבודה עוד לפני שהמשאית תצא מהמפעל. כך האספקה תהיה מהירה וחסכונית יותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו

בהתאמה אישית, מוכנה מראש או במבנה סטנדרטי

בנוסף, תוכל להזמין את שלדת הוולוו FL שלך במבנה סטנדרטי. אבל אם אתה רוצה להקל על בונה המרכבים, הזמן אותה עם ערכת הכנה או התאם אותה לגמרי לצרכים הספציפיים שלך.

עבור יישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים ספציפיים, כגון התקנת מנוף. לאחר מכן, רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ימוקמו מחדש כדי למטב את מבנה השלדה.

סרנים קדמיים

כל הסרנים הקדמיים נטולי תחזוקה וזמינים בארבע גרסאות שונות, עם כושר העמסה מרבי של 4.5 עד 7.1 טון.

מספיק אנרגיה

חשמל או סולר? ללא קשר, לרשותך עומדות מספר אפשרויות לאחסון אנרגיה. משאיות חשמליות עם שלושה עד שישה מארזי סוללות ועוצמה של 200 עד 395 קוט"ש. משאיות עם מנועי דיזל כוללות מכלים מפלסטיק, פלדה או אלומיניום, עם קיבולת של 80 עד 430 ליטר דלק.

סרנים אחוריים

קיימים שלושה סוגי סרנים אחוריים, בשילובים שונים. טווח קיבולת המטען הוא 8.5 עד 11.5 טון.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 220 או 244 מ"מ ובעובי דופן של 5, 6, 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

הינע לכל הגלגלים

כבישים באיכות נמוכה או שבילים בשטח? אין בעיה. הוולוו FL 4x4 מצטיינת באותה זריזות וקלות נהיגה כמו הגרסה עם הנעה 4x2. אבל עם אחיזת כביש טובה יותר ומרווח קרקע גבוה יותר. הזמן אותה עם תיבת ההילוכים האוטומטית בת שמונה המהירויות כדי ליהנות מחוויית נהיגה נינוחה בכל תנאי השטח.

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.