וולוו משאיות

ישראל

×

משאית המותאמת להובלות בעיר

Volvo FL - שלדה

עובדים באתר בנייה עירוני? עוסקים בהפצה למסעדות בעיר? מטפלים בהשלכת פסולת? השלדה של Volvo FL גמישה בצורה בלתי רגילה ומיועדת לעמוד בכל האתגרים. והודות להנעה בארבעה גלגלים, Volvo FL 4X4 מאפשרת נסיעה נוחה ובטוחה בכל כביש ובכל התנאים.

זריזה וגמישה

ניתן להזמין את השלדה של volvo FL במערך רגיל או במפרט ספציפי המתאים לדרישות ומבנה-על מסוימים. השלדה החזקה והקשיחה עם העיצוב המרובע והשטוח מאפשרת בניית מרכב קלה יותר. ניתן לצייד את השלדה בתושבות על המסגרת עבור בונה המרכב. בנוסף, ‏‫ממשק וולוו לבניית מרכבים (VBI) מסייע להאיץ את התהליך. כך שבסופו של דבר תקבלו משאית המותאמת בצורה מושלמת לפעילות העסקית שלכם, בדרך המהירה והמשתלמת ביותר.

למדו עוד על הממשק לבניית מרכבים של וולוו ❯‬‬

השלדה הגמישה

‫בניית מרכבים הפכה לקלה יותר‬

כדי לפשט עוד יותר את עבודתם של בוני המרכבים, ניתן לצייד את מסגרת השלדה במבחר תושבות שמיועדות לבוני המרכבים. השילוב ניתן להגדרה ספציפית יותר כך שיתאים לדרישות הנוספות.

סרנים קדמיים ללא תחזוקה

לרשותכם מגוון של סרנים קדמיים ללא צורכי תחזוקה, בהתאם לדרישות עומס המטען שלכם. כושר נשיאת המטען שלהם משתנה מ-4.0 ועד 7.1 טון. הסרן הקדמי המניע של Volvo FL עם הנעה בארבעה גלגלים מציע קיבולת מטען של 5.6 טון.

סרנים לנשיאת המטען שלכם

קיימים שלושה סוגי סרנים אחוריים, בשילובים שונים. טווח קיבולת המטען הוא 8.5 עד 11.5 טון.

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.

הגנה נוחה

ניתן להרכיב את המיגון התחתי הצידי (SUP) המחוזק והמתקפל במפעל. בעיצוב של וולוו, הוא משלב הגנה מאובטחת ונגישות קלה לטיפולים.

מוכנה למשלוחים בקירור

קבלו את Volvo FL כשהיא כבר מוכנה לביצוע משלוחים בקירור. אנו יכולים להתקין את רכיבי הקירור כבר במפעל הייצור שלנו.

בחרו את המתלה המתאים עבורכם

בהתאם לעומס על הסרן, תוכלו לבחור מתלה אוויר, מתלה עלה, או שילוב של שניהם.

בחרו את הגלגלים

אם תבחרו מנוע D5K, תזדקקו לחישוקים בגודל 17.5 או 19.5 אינץ'. למשאיות כבדות יותר עם מנועים של 6 צילינדרים, מומלץ לבחור בחישוקים בגודל 19.5 או 22.5.

מכלי דלק

בהתאם למפרט המשאית ולדרישות המיוחדות שלכם, תוכלו לבחור מכלי דלק מפלסטיק, פלדה או אלומיניום, בנפח של בין 80 ל-430 ליטר.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 220 או 244 מ"מ ובעובי דופן של 5, 6, 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

מערכת בלימה אלקטרונית (EBS)

משאית Volvo FL משתמשת בבלמים פניאומטיים עם דיסק מאוורר מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת ה-EBS המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

מטאטא הכבישים של Volvo FL

ניתן להזמין שלדת Volvo FL מוכנה מהמפעל עבור ניקוי רחובות. לאחר מכן אנו מזיזים את מכלי האוויר, מכלי הדלק, מכל ה-AdBlue, תיבת המצבר ומערכת הפליטה כדי לפנות מקום לציוד שמורכב על המסגרת. החבילה כוללת את כל חלקי מפרט המשאית ומאפשרת להתאים אותה לשימושים המיועדים בצורה מושלמת ובטוחה. קיימות שתי גרסאות, גרסת 12 טון וגרסת 16 טון.

הרכיבו את המשאית שלכם

דברו עם הסוכן האזורי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית Volvo FL או Volvo FL 4X4 המושלמת עבורכם.