וולוו משאיות

ישראל

×
שלדת וולוו FL

משאית המותאמת להובלות בעיר

שלדת וולוו FL

עובד באתר בנייה עירוני? עוסק בהפצה למסעדות בעיר? מטפל בהשלכת פסולת? שלדת וולוו FL הגמישה בצורה בלתי רגילה מיועדת לעמוד בכל האתגרים. והודות להנעה בארבעה גלגלים, וולוו FL 4x4 מאפשרת נסיעה נוחה ובטוחה בכל כביש - ובכל התנאים.

מהירה וגמישה

ניתן להזמין את השלדה של וולוו FL במערך רגיל או במפרט ספציפי המתאים לדרישות ומבנה-על מסוימים. השלדה החזקה והקשיחה עם העיצוב המרובע והשטוח מאפשרת בניית מרכב קלה יותר. ניתן לצייד את השלדה בתושבות על המסגרת עבור בונה המרכב. בנוסף, ‏‫הוראות וולוו לבונה המרכב (VBI) עוזרות להאיץ את התהליך. כך שבסופו של דבר תקבל משאית המותאמת בצורה מושלמת לפעילות העסקית שלך, בדרך המהירה והמשתלמת ביותר.

הוראות לבונה המרכבים של וולוו

השלדה של וולוו FL מאפשרת בניית מרכבים קלה
מבחר סרנים קדמיים, כולם ללא תחזוקה

השלדה הגמישה

‏‫‏‫בניית מרכבים הפכה לקלה יותר‬

כדי לפשט עוד יותר את עבודתם של בוני המרכבים, ניתן לצייד את מסגרת השלדה במבחר תושבות שמיועדות לבוני המרכבים. השילוב ניתן להגדרה ספציפית יותר כך שיתאים לדרישות הנוספות.

סרנים קדמיים ללא תחזוקה

לרשותך מגוון של סרנים קדמיים ללא צורכי תחזוקה, בהתאם לדרישות העומס שלך. כושר נשיאת המטען שלהם משתנה מ- 4.0 ועד 7.1 טון. הסרן הקדמי המניע של וולוו FL עם הנעה בארבעה גלגלים מציע קיבולת מטען של 5.6 טון.

סרנים לנשיאת המטען שלכם

קיימים שלושה סוגי סרנים אחוריים, בשילובים שונים. טווח קיבולת המטען הוא 8.5 עד 11.5 טון.

טעינה מהירה וקלה

מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) יכולה לשמש לבקרת גובה מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת בקרה. כך ניתן לבצע טעינה מהירה ויעילה בכל גובה.

הגנה נוחה

ניתן להרכיב את המיגון התחתי הצידי (SUP) המחוזק והמתקפל במפעל. בעיצוב של וולוו, הוא משלב הגנה מאובטחת ונגישות קלה לטיפולים.

מוכנה למשלוחים בקירור

קבלו את Volvo FL כשהיא כבר מוכנה לביצוע משלוחים בקירור. אנו יכולים להתקין את רכיבי הקירור כבר במפעל הייצור שלנו.

בחר את המתלה שלך

בהתאם לעומס על הסרן, תוכל לבחור מתלה אוויר, מתלה עלה, או שילוב של שניהם.

בחר את הגלגלים שלך

אם תבחר מנוע D5K, תזדקק לחישוקים בגודל 17.5 או 19.5 אינץ'. למשאיות כבדות יותר עם מנועים של 6 צילינדרים, מומלץ לבחור בחישוקים בגודל 19.5 או 22.5.

מכלי דלק

בהתאם למפרט המשאית ולדרישות המיוחדות שלכם, תוכלו לבחור מכלי דלק מפלסטיק, פלדה או אלומיניום, בנפח של בין 80 ל-430 ליטר.

גובה שלדה

ניתן להזמין את השלדה עם חתך מסגרת בגובה של 220 או 244 מ"מ ובעובי דופן של 5, 6, 7 או 8 מ"מ, בהתאם לדגם.

מערכת בלימה אלקטרונית (EBS)

משאית וולוו FL משתמשת בבלמים פניאומטיים עם דיסקות מאווררות מלפנים ומאחור. מערכת הבלמים בעלת הבקרה האלקטרונית (EBS) מספקת תגובת בלימה מהירה ובטוחה יותר ועוזרת להפחית את שחיקת הבלמים. המערכת כוללת ABS ומערכת ערבול בלמים המשתמשת בבלמים השונים של המשאית כדי לאפשר בלימה אחידה ולהפחית את השחיקה של הצמיגים והבלמים. חבילת ה-EBS המורחבת גם כוללת מאפיין של מניעת התדרדרות.

מטאטא כבישים שמסופק מהמפעל

מטאטא הכבישים של וולוו FL

ניתן להזמין שלדת וולוו FL מוכנה מהמפעל לשימושי ניקוי רחובות. לאחר מכן אנו מזיזים את מכלי האוויר, מכלי הדלק, מכל ה-AdBlue, תיבת המצבר ומערכת הפליטה כדי לפנות מקום לציוד שמורכב על המסגרת. החבילה כוללת את כל חלקי מפרט המשאית ומאפשרת להתאים אותה לשימושים המיועדים בצורה מושלמת ובטוחה. קיימות שתי גרסאות, גרסת 12 טון וגרסת 16 טון.

התחלת הבנייה

בקר אצל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי כדי לדון באפשרויות ההרכבה ולתכנן את משאית וולוו FL או וולוו FL 4x4 המושלמת עבורך.