וולוו משאיות

ישראל

×

יוצאים לעבודה

עבודה סביב הוולוו FL

האם אתה מבלה חלק גדול מימי העבודה שלך מחוץ לתא הנהג? בעת איסוף אשפה, איסוף סחורה וחלוקת משלוחים, או כל פעולה שדורשת יותר מסתם נסיעה במשאית – אתה זקוק למשאית שמציעה סביבת עבודה בטוחה ויעילה, גם כשאתה עובד מחוץ לתא הנהג. התבונן מקרוב על כמה מהפתרונות שיישמנו בוולוו FL כדי להבטיח זאת.

תא הנהג עם הגישה הקלה

ללא קשר לגרסת תא הנהג שתבחר, קל מאוד להיכנס לתא הנהג של הוולוו FL ולצאת ממנו כשיש צורך לעבוד סביב המשאית. ככל שתעשה זאת יותר במהלך משמרת – כך תעריך אותה יותר.

גובה הכניסה

גרסאות ה-10 וה-12 טון מציעות גלגלים בקוטר 17.5 אינץ' המאפשרים כניסה ויציאה נוחות. ובגרסאות הכבדות יותר ניתן לבחור מבין גלגלים בקוטר 19.5 או 22.5 אינץ'.

הפעל את הציוד שלך

האם הוולוו FL שלך מופעלת באמצעות מנוע חשמלי או סולר? ללא קשר לסוג מערכת ההינע, ישנם מגוון מעבירי כוח שנועדו לספק מתח למשאבות, למנגנון הרכינה, למגבה או לכל כלי שדרוש לך כדי לבצע בהצלחה את משימותיך.

בגובה שלך

בחר במתלי אוויר אם יש צורך להתאים את המשאית לגבהים שונים. מערכת הבקרה האלקטרונית (ECS) שולטת במנגנון האיזון של מתלי האוויר באמצעות מתגים בלוח המכשירים או תיבת הבקרה. הטיפול במטען קל ומהיר יותר.

מותאמת ליישומים מיוחדים

ניתן להתאים את השלדה ליישומים מיוחדים, כגון משאיות איסוף אשפה ומנופים. רכיבים כגון מכלי דלק ו-AdBlue ממקמים מחדש כדי לייעל את מבנה השלדה.

אפשרויות מערכת הינע

איכות האוויר ורמת הרעש הם מרכיבי מפתח בסביבת העבודה סביב המשאית. הוולוו FL כוללת מערכות הינע שמופעלות באמצעות חשמל כדי להבטיח הפעלה שקטה ואפס פליטות מזהמים או מנוע דיזל בתקן Euro 6.


מערכות ההינע של וולוו FL

התאמה מושלמת לענפי ההובלה האלה

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.